Desmitajā Tēva dienas festivāla koncertā uzstāsies grupas “Dzelzs vilks” un “ZemeDunn”

Šogad notiks jau desmitais Tēva dienas gājiens un festivāls, ko Rīgā rīko vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”. Pasākums gaidāms 10. septembrī – septembra otrajā svētdienā, kad Latvijā oficiāli atzīmē Tēva dienu. Gājiens sāksies plkst. 12.00 no Brīvības pieminekļa un noslēgsies Vērmanes dārzā, kur notiks koncerts un daudzveidīgas aktivitātes visai ģimenei. Dalība pasākumā bez maksas.
Alternatīvā roka grupa “Dzelzs Vilks”

FOTO: Publicitātes foto

Alternatīvā roka grupa “Dzelzs Vilks”

Gājiens par godu tētiem ir kļuvis par skaistu, ģimenisku tradīciju daudzām Latvijas ģimenēm, un tā centrālais sauklis ir “Lepns, ka esmu tētis”. Tēva dienas gājiens sāksies plkst. 12.00 no Brīvības pieminekļa, turpināsies pa Brīvības ielu, tālāk pa Elizabetes ielu un noslēgsies Vērmanes dārzā. Tur ģimenes sagaida bagātīgs aktivitāšu klāsts – dalība tajās bez maksas –, un viens no centrālajiem notikumiem ir koncerts. 

 

                   LR Zemenessardzes orķestra uzstāšanos majora Anda Kareļa vadībā

 

Koncertā gan akrobātiski priekšnesumi, gan Lielais Laimes rats 

Tēva dienai veltītais koncerts šogad sāksies ar svinīgām uzrunām un LR Zemenessardzes orķestra uzstāšanos majora Anda Kareļa vadībā. Skatuves programmas ietvaros gaidāmi arī priekšnesumi. Ar tiem uzstāsies “Capoeira Latvia” – kapueira ir brazīliešu nacionālās cīņas māksla –, kā arī Veizāna deju skola. Koncertā uzstāsies arī divas mūzikas grupas – “ZemeDunn” un “Dzelzs vilks”. 

 

                                   Nils Īle un etnoperkusiju grupa "ZemeDunn"

 

Etnoperkusiju grupa “ZemeDunn” ir radusies Latvijā pazīstamā perkusionista Nila Īles mūzikas studijas radošajā vidē, apvienojot studijas spēcīgākos bundziniekus, kā arī Nila Īles bērnus! Grupa koncertam piešķirs pacilājošu enerģiju, ritmu, vibrācijas un fantastisko sajūtu, ko rada mijiedarbība starp mūziķiem un klausītājiem uzstāšanās laikā – publikas iesaistīšanai saspēlē atstāta būtiska vieta. Tēva dienā uzstāsies arī pazīstamā alternatīvā roka grupa “Dzelzs Vilks”, kas pastāv jau 28 gadus! Tās solists Juris Kaukulis jau iepriekš ir piedalījies Tēva dienas festivāla koncertā – muzicējot kopā ar saviem bērniem. 

 

Reklāma
Reklāma

  Kapueira – brazīliešu nacionālās cīņas mākslas priekšnesums kopā ar "Capoeira Latvia"

 

Šogad skatuves programma ir īpaša ar to, ka gaidāma balvu izloze uz Lielā Laimes rata. Varēs laimēt gardumus, kosmētiku, vitamīnus un citas vērtīgas balvas. Dalība laimes ratā – bez maksas. Skatuves programmu vadīs Ansis Klintsons un vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. 

 

                                                                 Veizāna deju skola 

 

Tēva dienu ģimenes apmeklē kopā ar draugiem un vecvecākiem

Katru gadu Tēva dienas festivālu dienas garumā apmeklē vairāk nekā 10 000 ģimenes cilvēku no visas Latvijas, un pasākuma organizatori ievērojuši, ka daudzi tēti ar bērniem Tēva dienas gājienā un festivālā piedalās gadu no gada. Tāpat novērots, ka ģimenes nereti gājienā dodas un dienu pavada kopā ar vecvecākiem vai draugu ģimenēm. Izklaides un aktivitātes par godu tētiem Vērmanes dārza teritorijā veidotas tā, lai būtu aizraujoši ģimenēm gan ar pavisam maziem, gan lieliem bērniem, tai skaitā, pusaudžiem, gan arī – vecvecākiem. Tētim varēs uztaisīt dāvanu vai kroni – lai godinātu viņu –, uzņemt kopīgu ģimenes bildi – būs svinīgas fotosienas –, izmēģināt ko ekstrēmu, piemēram, nolēkt no 4 metru augstuma! Ģimenēm ar mazuļiem būs nodrošināta īpaša atpūtas vieta – kur bērniņu pabarot un pārģērbt. Tāpat Vērmanes dārzā darbosies tirdziņš un maltīti varēs ieturēt brīvdabas kafejnīcās. 

 

 

Informācijai seko līdzi www.tevadiena.lv, Tēva dienas Facebook lapā, kā arī Mammamuntetiem.lv sociālo tīklu kontos. 

Tēva dienas festivālu atbalsta Rīgas dome un Izglītības un zinātnes ministrija. 

Saistītie raksti