Kursu vadītāji

skatīt visus vadītājus

Gudro Sievu skola ir mammamuntetiem.lv radīta vieta, kur pulcēties, lai pilnveidotu sevi un iemācītos visdažādākās praktiskās lietas. Piemēram, izkopt savu ģērbšanās stilu. Pašrocīgi izgatavot skaistus pušķus un dekorus. Nākt un radoši darboties kopā ar bērniem.


Gudro Sievu skola kursu vadītāji

 •  
  Baiba Trifanova

  Specialitāte: sertificēta vecmāte

 •  
  Mareks Marčuks

  Specialitāte: ārsts

  Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes absolvents. Praktisko darba pieredzi studiju laikā guvis Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā. Ārvalstīs devies praksē Islandē Reikjavīkas bērnu slimnīcā. Ikgadēji ir viens no organizētājiem sabiedrību izglītojošam pasākumam "Zinošs un drošs", kas vasaras sākumā aicina bērnus un vecākus padomāt par bērnu drošību skolēnu brīvlaika aktīvajā periodā, ar mērķi mazināt bērnu traumatismu Latvijā.

 •  
  Inga Babure

  Specialitāte: Sertificēta dūla

  Inga Babure, sertificēta dūla, sieva ar 20 gadu pieredzi un mamma diviem brīnišķiem
  bērniem. Tas ir pats svarīgākais, parasti pats svarīgākais. Kas aiz tā slēpjas vēl? Vai mani
  izglītošanās diplomi un sertifikāti palīdzēs mani iepazīt, nē. Tādēļ palikšu tikai pie dūlas
  apmācībā.
  Gaidot bērniņu mainās visa sievietes pasaule- viņas ķermenis, attiecības ar apkārtējiem un
  arī pasaules attieksme pret topošo māmiņu. Palīdzēt saprast, spert kopā soli pa solim,
  nesteidzinot, lēnām virzīties pa gaidību ceļu uz dzemdību upi, palīdzēt šai upē iekāpt, un
  atgriezties. Tas ir mans uzdevums. Būt līdzās, būt blakus, netraucēt un ļoti mīlēt. Esmu
  stāstnieks ģimenei par kopā būšanu, par savstarpējām rūpēm, par to, ko sagaidīt, kad bēbītis
  būs šai pus puncim. Lai top!

 •  
  Linda Kante

  Specialitāte: Fizioterapeite, deju un kustību terapeite, dūla

  Fizioterapeite, deju un kustību terapeite, dūla VCA "Pulss 5" un praksē Ādažu privātslimnīcā. 
  Palīdz mammām gatavoties dzemdībām gan fiziski vingrojot, atbalstot psihoemocionāli,vadot dzemdību sagatavošanās kursus, t.sk., apmāca vecākus mazuļa hendlingā un palīdz mammai atgūt fizisko formu pēc dzemdībām
 •  
  Sandra Lase

  Specialitāte: Mācīttiesīga zīdīšanas konsultante

  Sandra Lase ir Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja, kas saņēmusi vairākus starptautiski atzītus sertifikātus un strādā par zīdīšanas konsultanti jau kopš 2004.gada. 

  Sandra ir pirmā IBCLC (International Board Certified Lactation Consultant) Latvijā.

 •  
  Audra Šauere

  Specialitāte: Mediatore

  Ikdienā Audra ir redaktore portālā mammamuntetiem.lv, kur lasītāji bieži dalās pieredzē par strīdus situācijām gan ģimenē, gan darbā, gan arī saskarsmē ar līdzcilvēkiem, kas nonākušas strupceļā. Līdz ar to vienīgais veids, kā konfliktu risināt, ir ceļš uz tiesu. Tāpēc Audra ir apguvusi mediatora prasmes, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar šķietami neatrisināmiem konfliktiem un problēmsituācijām. 

 •  
  Baiba Stikute

  Specialitāte: Vecmāte, praktizējoša dūla, auglības atpazīšanas metožu instruktore

  Esmu vecmāte, praktizējoša dūla, auglības atpazīšanas metožu instruktore un 5 bērnu māmiņa. Esmu sajutusi aicinājumi palīdzēt arī citām ģimenēm izdzīvot  dzemdības kā brīnišķīgu, dziedējošu un stiprinošu notikumu  savā dzīvē. Tāpēc jau vairākus gadus esmu dūla – atbalstu sievietes grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību periodā.

  Tāpat arī vadu vingrošanas nodarbības un lekcijas māmiņām gaidībās, kuru laikā kopīgi gatavojamies dzemdībām. Pēc tam tiekamies jau kopā ar mazuļiem.

  Esmu arī auglības atpazīšanas metožu instruktore, savu kvalifikācijas darbu, vecmāšu studijas beidzot, rakstīju par auglības atgriešanās pēc dzemdībām atpazīšanu un ar savām zināšanām ļoti labprāt padalīšos, lai sieviete justos droša un pārliecināta par savu auglību. Esmu ieguvusi vecmātes diplomu un jūtu aicinājumu iet pa mājdzemdību vecmātes ceļu, lai palīdzētu sievietei izdzīvot patiesi dabiskas, netraucētas radības.

 •  
  Liene Sondore

  Specialitāte: Uztura speciāliste

  Ikdienā nodarbojos un konsultēju par ēdienkartes plānošanu,diētas maiņu dažādu saslimšanu ietvaros un sniedzu praktiskus padomus, ņemot vērā katra individualitāti un iespējas. Tāpat specializējos praktisku uztura nodarbību vadīšanā - diabēta, kardioloģijas pacientiem, topošajām māmiņām un senioriem. Pavisam noteikti sniedzu palīdzību gadījumos, ja nepieciešams koriģēt svaru, sastādīt jaunu ēdienkarti un ieteikt receptes ēdiena gatavošanā.

 •  
  Zane Paiča

  Specialitāte: Fizioterapeite

  Esmu sertificēta fizioterapeite. 1999. gadā absolvēju Rīgas Stradiņa Universitāti,  2005. gadā iegūts sertifikāts. Kopš universitātes absolvēšanas esmu strādājusi ar zīdaiņiem un bērniem. Ir pieredze ar muguras sāpju pacientiem. Nu jau kādu laiku-no 2003. gada manā dzīvē liela loma ir jogai. Kopš 2006. gada vadu nelielas jogas grupas.

 •  
  Līga Zelmene-Laizāne

  Specialitāte: PEP mamma

  PEP mamma, kas ir ar mieru ienest ikkatrā ģimenē mieru. Tas, viņasprāt, ir viens no veiksmīgu un harmonisku mammas un bērna, un ģimenes kopējo attiecību balstiem.

 •  
  Rita Riekstiņa

  Specialitāte: Astrologs. Konsultācija pēc astroloģijas kārtīm.

  Astroloģiju iepazinu 2009. gada vasarā, kad pirmo reizi sēdos pie sarunu galda ar vienu no saviem skolotājiem – Kristapu Baņķi. Izrādījās, ka, nedaudz vieglprātīgi piekrītot sarunai
  ar astrologu, tā pavisam kardināli spēja izmainīt manu dzīvi. Saruna manī izraisīja tik lielu interesi par „zvaigžņu spējām”, ka pēc pāris mēnešiem uzsāku mācības Andra Rača astroloģijas skolā.

  Pa šo laiku esmu ļoti intensīvi apguvusi astroloģijas mācību. Lielākais lēciens manu zināšanu ieguvē bija sadarbība ar Kristapu Baņķi, kad kopīgi veidojām astroloģijas tālmācības
  programmu e-astrologs.lv Tas bija un vēljoprojām ir ļoti intensīvs darbs un mācības vienlaicīgi. Astroloģijas mācība ir lielisks veids kā iepazīt sevi, sava rakstura dažādās šķautnes, tā dod
  iespēju vairāk izprast tuvinieku un mīļo cilvēku emocijas un rīcības motīvus. Manā skatījumā tās ir zināšanas, kas palīdz uzlabot savstarpējās attiecības, māca pieņemt vienam otru un
  dzīvot saskaņā.

  Mani soļi pa zvaigžņu takām
   

  2011. līdz šim brīdim pasniedzēja klātienes semināros E-astrologs.ls semināros                      

  2011. - E-astrologs absolvents                                                            

  2010. -  darbs pie E-astrologs mācību vietnes sagatavošanas, mācību materiālu veidošana, zināšanu pārbaudes testu sagatavošanas.                                                                       2009. – klasiskās astroloģijas studijas A. Rača astroloģijas skolā
  2009. – 2010. – astroloģijas pamatzināšanu apmācība grupā pie K. Baņķa
  2010. - praktiski horoskopa karšu analīzes treniņi pie A. Masaļskas
  2010. – A. Rača astroloģijas draugu nometne
  2010. – L. Šīronas astroloģijas nometne

  2010. – 2012. – Hamburgas astroloģijas pamatu un kāršu sistēmas, kas izveidota pēc hamburgas astroloģijas principiem, apguve un prakse pie M. Ostrovskas

  kopš 2010. – kopprojekts ar K. Baņķi, gada prognoze www.horoskopi2013.lv Vizuālais noformējums, projekta tehniskais nodrošinājums, mēneša prognožu autore. 

  Kopš 2010.  dalība projektā www.e-astrologs.lv Teorētisko materiālu, pārbaudes testu sagatave, praktisko semināru vadīšana.

  kopš 2011. - dienas horoskopu autore portāliem astrologi.lv, draugiem.lv, diena.lv (līdz 2012.), Latvijas Radio 2 (līdz 2012.)

  kopš 2012. gada mēneša prognozes portāliem delfi.lv un espati.lv  Alternatīvā darba pieredze
  Studijas Sarkanā Krusta medicīnas skolā un Latvijas Medicīnas akadēmijā, 4 gadus ilgs darbs medicīnas iestādēs.
  Studijas, dažāda veida apmācības semināri un 6 gadu darba pieredze sabiedrisko attiecību, mārketinga, reklāmas un pārdošanas jomā.
  Interese un panākumi dažādu sabiedrisku pasākumu organizēšanā.

  Virzieni, kurus tiecos apgūt
  Cilvēku savstarpējo attiecību mijiedarbība astroloģiskā skatījumā.
  Vesela miesa un vesels gars. Medicīniskā astroloģija.

 •  
  Dace Bērtule

  Specialitāte: Skolotāja

 •  
  Agnese Slišāne

  Specialitāte: Skolotāja

  “Iespējamās misijas” (IM) matemātikas un komercdarbības skolotāja. Ogres 1.vidusskolā pirms diviem gadiem, līdz ar ienākšanu IM, aizsāka vadīt pirmo komercnovirziena klasi, kurā pati pasniedz ekonomiku, komercdarbību un mārketingu. Absolvējusi Rīgas Tehnisko Universitāti Inženierekonomikas un vadības fakultāti, bet paralēli studijām Latvijā devās uz Dāniju, kur savas zināšanas papildināja radošajā uzņēmējdarbībā “Vitus Beringa UC”. Plašākam un daudzveidīgākam skatījumam uz ekonomikas procesiem dzimtajā zemē, Agnese piedalījusies mācībās Zviedrijā, Francijā un Anglijā. Pēc tam gadu strādājusi Amsterdamā sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadībā mākslas organizācijā “Trans Artists”.


  Agnese grib, lai bērni viņā redz iniciatīvu un aizrautību, kas liktu arī pašiem darboties un iedrošinātu citus!

 •  
  Mārtiņš Gulbis

  Specialitāte: Skolotājs

  Pēc izglītības: ķīmijas maģistrs un ķīmijas vidusskolas skolotājs.
  Esmu Laboratorium.lv apmācību autors un vadītājs, zinātniskā teātra līdzautors un zinātnisko programmu vadītājs.
  Ar ķīmiju un zinātni aizrāvos pēc zinātniskā priekšnesuma skolā, kad pats biju 5.klases skolēns. Kopš tā laika ķīmija kļuva par manu lielāko hobiju un aizraušanos. Vēlāk, pateicoties savam vidusskolas fizikas skolotājam, aizrāvos arī ar fiziku. Ar savu darbību cenšos ar vien vairāk bērnus un jauniešus aizraut ar ķīmiju un fiziku, lai vismaz daļa aizraujas tik ļoti, ka vēlas savu profesionālo dzīvi saistīt ar dabaszinātnēm

 •  
  Sanita Mitenberga

  Specialitāte: Sertificēta pediatre. Praktizējoša ārste ar darba pieredzi kopš 1996. gada

  Sertificēta pediatre. Praktizējoša ārste ar darba pieredzi kopš 1996. gada.
  ·   No 1990. līdz 1996. gadam - mācības Rīgas Stradiņa universitātē
  ·   Strādā kā pediatre Capital Clinic Riga un Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā
  ·   Par zinātnisko darbu "Cukura diabēts bērniem Latvijā" saņēmusi RSU godalgu
  Sniedz konsultācijas, diagnosticē slimības un ārstē bērnus no dzimšanas līdz 18 gadu vecumam. Konsultē par veselības profilakses, vakcinācijas, uztura, fiziskās slodzes, norūdīšanās, imunitātes stiprināšanas un citiem bērnu veselības jautājumiem. Sastāda vakcinācijas plānu. Konsultē māmiņas par krūts barošanu. Specializējusies arī bērnu endokrinoloģijā, īpaši cukura diabēta ārstēšanā.
   
  Vajadzības gadījumos bērnu veselības jautājumus risina sadarbībā ar citu nozaru speciālistiem - psihologu, psihiatru, fizioterapeitu, osteopātu, otorinolaringologu un acu ārstu, ortopēdu, gastroenterologu, dermatologu, pulmonologu,  imunologu, mākslas terapeitu u.c.
   
  Ārste novēl: smaidīt un būt pozitīvi noskaņotiem! 

 •  
  Bruno Bahs

  Specialitāte: Skolotājs un karikatūrists

  Patreiz aktīvi zīmē dāvanas-zīmējumus portālā www.brunobahs.com, darbojas izglītībā kā vizuālās mākslas skolotājs Bauskas Valsts ģimnāzijā, Latvenergo projektā www.fizmix.lv kā karikatūrists. Organizē pasākumus Iecavā Biedrības "Iecavas Jauniešu padomes" sastāvā. Hobiji: Ļoti patīk dīdžejošana pasākumos un cilvēku zīmēšana. 

 •  
  Kristīne Tirāne

  Specialitāte: Fizioterapeite, fitnesa trenere

 •  
  Dana Lukševica

  Specialitāte: psihoterapeite - geštaltterapeite

 •  
  Ksenija Andrijanova

  Specialitāte: Uztura speciāliste

  Ksenija Andrijanova ir reģistrēta uztura speciāliste, Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas biedre, kas sniedz gan privātās konsultācijas par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, gan vada izglītojošas lekcijas un seminārus. Uztura speciālistes mērķi ir izskaust mītus par radikālu diētu efektivitāti, ne tikai sniegt informāciju par to, ko nepieciešams ēst, bet arī veicināt cilvēka sapratni par veselīgu uzturu un tā izvēli. Mūsu apziņā ir iesakņojušies daudzi stereotipi, kas iegūti no masu medijiem, produktu reklāmām, novecojušām atziņām – ir nepieciešams tikt no tiem vaļā.

 •  
  Kristaps Auzāns

  Specialitāte: Skolotājs

  Piedalās programmā "Iespējamā misija". Pašlaik strādā Dobeles Valsts ģimnāzijā, kur pasniedz ekonomiku, matemātiku, kā arī ir audzinātājs lieliskai klasei. Uzskata, ka mācīšanās nav par klausīšanos, bet gan par darbošanos, tāpēc arī nodarbības veido aktīvas un dinamiskas. Kristapam īpaši patīk mācīt ar spēļu un jautru grupu darbu palīdzību. Uzskata, ka jāmācās ir ar prieku, tad arī būs prieks vēlāk šīs zināšanas pielietot un atcerēties. Patīk strādāt par skolotāju, šajā darbā jūtas laimīgs, un grib, lai tāpat jūtās arī jaunieši, ar kuriem kopā mācās!

 •  
  Ilze Patmalniece

  Specialitāte: Modes māksliniece

  Ilze ir absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Modes dizaina nodaļu, kā arī studējusi Modi Tallinas Makslas Universitātē un Latvijas Mākslas akadēmijā.

  Lai gan mākslinieces pamatnodarbošanās ir svētku un ikdienas tērpu darināšana sievietēm, kā saldo ēdienu viņa veido skatuves tērpus. Ilze ir sadarbojusies ar tādiem Latvijas mūziķiem kā Aiša (Aija Andrejeva), Ella, LieneCandy, grupu „Putnu balle” un citiem.
 •  
  Daiga Baranovska

  Specialitāte: Ginekoloģe

   

  Kopš RSU medicīnas studiju un rezidentūras programmas absolvēšanas strādāju ginekoloģijas un dzemdniecības jomā. Pēc 10 gadu darba stacionārā gan Jelgavas slimnīcas dzemdību-ginekoloģijas nodaļā, gan Rīgas 1.slimnīcas ginekoloģijas nodaļā pēdējos 5 gadus nodarbojos tikai ar ambulatoro darbu medicīnas sabiedrībā ARS un ārstu praksē QUARTUS.

  Kopā ar kolēģēm esam izveidojušas prakses vietu, kurp ārsti dodas ar prieku un patiesu gandarījumu un kas pacientēm saistās ar jaukām emocijām un sapņu piepildījumu, ne veselības nedienām. Pieredzei palielinoties, esmu nonākusi pie secinājuma, ka ne visās situācijās klasiskā medicīna ir visspēcīga, tādēļ pēdējos gados apgūstu homeopātiju un pastiprināti interesējos par „dabiskumu” medicīnā. Pārdomās par aktuāliem jautājumiem savā specialitātē laiku pa laikam dalos žurnāla „Ieva” blogā.

 •  
  Baiba Grīna

  Specialitāte: grima māksliniece, stiliste

  Baiba Grīna ir stiliste un grima māksliniece, kas ar grimu un tērpiem strādā jau 15 gadus. Viņa ir starptautisku „make up” un „body art” konkursu laureāte, un žūrijas locekle, kā arī pieredzējusi grima un stila veidošanas kursu pasniedzēja (piemēram, Starptautiskā Grima mākslas skola, Unastyle, VJIC  u.c.).

  Ikdienā Baiba strādā dažādos populāros TV projektos – seriālā Ugunsgrēks, raidījumā Dullais desmitnieks, šovos Dziedi ar zvaigzni, Dejo ar zvaigzni, Dejo nost, Ādamsoni, Brīnumzemes šovs, Ainas šovs u. c. Viņa veido grimu reklāmām, fotosesijām un žurnālu stila lapām, individuāli ar klientiem strādā „Saules salonā”, kā arī veido skatuves tēlus mūzikas un mākslas projektiem, piemēram, Latvijas radio kora programmām, korim „Ave Sol”, „Baltās naktis”, „Rīgai 810”, Dziesmu svētkiem Mežaparka estrādē u.c.
 •  
  Kaspars Preiss

  Specialitāte: Nagu kopšanas speciālists, pasniedzējs un instruktors

  "Cilvēka acis ir viņa spogulis, bet rokas - dvēsele. Es mēģinu izzināt tās un radīt tām paradīzi!"

  Esmu Nagu kopšanas speciālists un pasniedzējs ar 8 gadu darba pieredzi, vadu dažāda veida seminārus par nagu kopšanu un nagu modelēšanu, nagu dizainu, kā arī esmu praktizējošs meistars skaistumkopšanas salonos.
  Esmu strādājis ne tikai Latvijā un Igaunijā, ļoti patīkamu savas profesionālās darbības laiku esmu pavadījis arī Lietuvā, vadot tur seminārus un apmācības, kā arī strādājot un praktizējot skaistumkopšanas salonā Kauņā.
  Lai gūtu savu profesionālo izaugsmi esmu mācījies un apmeklējis dažādas starptautiskas meistarklases pie starptautiskas klases pasniedzējiem no Londonas, Sanktpēterburgas un Igaunijas. Esmu no tiem, kas nebaidās mācīties un mācīt citus, tapēc arī turpmāk mans mērķis ir izaugsme savā profesijā un piedalīšanās konkursos un čempionātos.
 •  
  Gunita Kleinberga

  Specialitāte: Psihologs, bērnu emocionālās audzināšanas grupu vadītāja, Marta Meo terapeite

  Par svarīgāko saskarsmē ģimenē uzskatu cieņpilnas uz attīstību vērstas attiecības ar bērnu, kā arī nepieciešamību pieaugušajiem radīt labas sajūtas par sevi kā vecākiem. Tieši šiem aspektiem arī veltu lielu uzmanību ikdienas darbā ar vecākiem.

 •  
  Laura Ločmele

  Specialitāte: Rokdarbniece

  Skaistais mums apkārt - to ieraudzīt un pašai radīt - tā ir mana misija. Esmu radījusi "Panākumu darbnīcu", lai ikvienam dotu iespēju gan ieraudzīt to, cik dzīve ir skaista, gan atklāt savu dabas doto skaistumu, kā arī radīt kaut ko noderīgu un skaistu sev un mīļajiem.

 •  
  Iveta Bērziņa

  Specialitāte: Vecmāte

  Dzirkstošs dzīvesprieks, neizsīkstošs optimisms un ticība labajam raksturo Ivetu kā cilvēku. Šķiet, ka dzīves mutuļojošā enerģija kūsā visā viņas būtībā. Iekšēji Iveta dziļi analizē un cenšas pamatīgi izprast dzīves doto skolu, tādēļ arī iekšējie pārdzīvojumi nesuši sev līdzi Ivetas personības briedumu.

  Kā profesionālis Iveta paliek uzticīga savām vērtībām – viegli un gaiši viņa atrod kontaktu ar cilvēkiem, ar optimismu palīdz risināt sasāpējušās situācijas, savu profesionālismu paužot klusi un neuzbāzīgi. Viņas topošā psihologa izglītība palīdz problēmās meklēt to patiesos cēloņus un paraudzīties uz dzīvi no augstāka skatu punkta.
  Iveta Iveta palīdz vadīt Topošo vecāku skolas nodarbības, konsultē grūtniecības aprūpē, zīdīšanas un pēcdzemdību periodu jautājumos Stārķa Ligzdā, pieņem dzemdības Bulduru un Siguldas slimnīcās (ar līgumu), kā arī pieņem dzemdības mājās.
 •  
  Arturs Šulcs

  Specialitāte: Attiecību konsultants, seksologs, pārmaiņu treneris

   

  Esmu absolvējis Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti
  Strādāju savā privātpraksē. Esmu seksologs, pārmaiņu treneris. Atbalsts pozitīvām pārmaiņām cilvēka dzīvē. Sniedzu konsultācijas attiecību un seksualitātes jautājumos. Psiholoģisks atbalsts krīzes situācijās. Pieaugušo izglītība jaunu attiecību un ģimenes veidošanai.
 •  
  Anita Dresmane

  Specialitāte: Ārste ginekoloģe

   

  Jau bērnudārzā iedama zināju, ka būšu ārsts. Vidusskolā zināju, ka strādāšu poliklīnikā (tagad sakam - ambulatori). 
  Vēl viena lieta, ko es zināju jau no bērnības, ka man būs liela ģimene. Un te tā ir – mīlošs vīrs un trīs burvīgi bērni.
  Būt ārstam un būt māmiņai ir tas, kas dara mani laimīgu.
 •  
  Astrīda Millere

  Specialitāte: Dabisko dzemdību vecmāte

  Vecmāte Astrīda Millere ir jauka, dzīvespriecīga būtne ar bagātu vecmātes pieredzi. Astrīda ir atvērta visam jaunajam, viņu raksturo plūstošs un zinātkārs dzīves redzējums. Astrīda pēc dabas un būtības ir māksliniece, tāpēc viņa Rīgas Stradiņa universitātē apgūst mākslas terapiju.

  Ar viņu jūs varat būt kopā mazuļa gaidīšanas laikā Stārķa ligzdā, kā arī izvēlēties par savu dzemdību aprūpes speciālisti, dzemdējot mājās vai Latvijas Ģimenes centra klīnikā. Viņa var būt kopā ar jums arī pēcdzemdību periodā, izvēloties ģimenes plānošanas metodes un sekmējot zīdīšanu.
 •  
  Ilze Līdere

  Specialitāte: māksliniece

  Ilze ir studējusi Mākslas akadēmijā un aktīvi darbojusies modes jomā. Viņas darbus raksturo mīlestība uz ziediem, kura ar laiku pāraugusi profesionālā darbībā. Pēdējā laikā māksliniece strādā ar modes dizainā un floristikā gūtajām iemaņām dekorējot svētku interjerus.

 •  
  Evija Briede

  Specialitāte: Stiliste

  Diplomēta stiliste, multimāksliniece - Evija Briede. Beigusi Birutas Mageles Starptautisko Stilistu skolu, guvusi izcilus panākumus vairākos stilistu un vizāžistu konkursos.Veidojusi grimus modes skatēs, festivālos un stila lapas interneta portālos,sadarbojusies ar TV raidījumu „Dzīvīte’, kā arī piedalījusies mūzikas video klipu filmēšanā un reklāmu rullīšu tapšanā. Veido tēlus foto sesijās individuāliem klientiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Palīdz garderobes revīzijā,iegādē un komplektēšanā. Individuāli konsultē klientus jebkurā vizuālā tēla veidošanas jautājumā- grims, frizūras, krāsas, stils. Vada stila kursus, kā arī izbraukuma lekcijas un seminārus.

   
  Balstoties uz zināšanu pamatbāzas un pieredzes - piedāvāju savu redzējumu, jeb iemaņas, un pakalpojumus jebkura veida uzņēmumiem vai individuāliem klientiem - foto sesijām, ballītēm, kāzām, darbam un jebkuram dzīves brīdim, kad vēlaties justies īpaši un harmoniski... Tad, kad mīlam Sevi!!!
 •  
  Baiba Auziņa

  Specialitāte: fizioterapeite

 •  
  Kristīne Rubene

  Specialitāte: Gleznotāja, Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēja

 •  
  Rūta Pavlovska

  Specialitāte: Friziere

   

  Rūta ir profesionāla friziere un jau piecus gadus strādā salonā „Brigita”, trīs gadus strādā „Keune”. Viņa veidojusi frizūras vāka modelēm tādos populāros žurnālos kā Ieva un Una, piedalījusies starptautiskos frizieru konkursos un vadījusi neskaitāmus seminārus par bizēm frizūrās.

  Rūta mīl savu darbu un visu, kas ar to saistīts. Viņas vājība ir dažādas frizūras.

 •  
  Maija Sējāne - Īle

  Specialitāte: Polimērmāla rotu māksliniece

  Maija par sevi:
  Mani vienmēr ir saistījis darbošanās process, kura laikā radu lietas, kas dara prieku kā man, tā citiem. Esmu apguvusi dažādas tehnikas - aušanu, adīšanu, tamborēšanu, šūšanu, filcēšanu, zīda apgleznošanu, dekupāžu. Radu tērpus dažādām bērnu izrādēm un ansambļiem. Es vadu dažādas radošās darbnīcas  bērnu un pieaugušo  nometnēs - mūzikas instrumentu izgatavošana, polimērmāla māksla, filcēšana.
  Tomēr jau kādu laiku polimērmāla māksla mani ir pārņēmusi pilnīgi. Rotu radīšanas process ļauj pilnībā atslēgties no ārejās pasaules. Polimērmāla mīcīšana ir sava veida relaksācija un prieks par katru rotiņu, kuru esmu izveidojusi, dod enerģiju un iedvesmu nākamajiem darbiem. Polimērmāla rotas veidoju jau 5 gadus, nepārtraukti attīstot un pilnveidojot šo mākslu.

  Par iepazīšanos ar burvīgo polimērmāla rotu veidošanas pasauli esmu neizsakāmi pateicīga savai skolotājai, šīs mākslas aizsācējai Latvijā, pasaulē atzītajai polimērmāla māksliniecei Līvai Rudzītei, kura man iemācija to, cik polimērmāla māksla  ir smalks, precīzs un aizraujošs process. Rūpīgi jāpārdomā katrs solis, jābūt pārliecinātam par katru nākamo pirkstu kustību, lai iecerētais rezultāts sanāktu vislabākais.
  Arī mani mazie mīļumi - dēliņš Fabiass un meitiņa Aurēlija ar lielāko prieku līdzdarbojas rotiņu tapšanā un ir neizsakāmi priecīgi par to, cik fantastisks rezultāts sanāk. Un es esmu priecīga, ka varam radoši pavadīt laiku kopā. Fabiass pat savus veidotos darbiņus ir nesis uz skolas pašdarināto lietu tirdziņu un jāsaka, ka piekrišana tiešām ir liela.
   

 •  
  Inga Uļinska

  Specialitāte: Stiliste, vizāžiste

  Inga Uļinska ir profesionāla vizāžiste un stiliste, kura ir pabeigusi Imidža skolu Bogomolov imidža dizainera specialitātē un mācību centrā Elisanda izmācījusies par vizāžisti. Kā stiliste un vizāžiste Inga strādājusi fotosesijās ar tādiem māksliniekiem, kā Ella, Prāta Vētra, Aleksandra Kurusova, grupa Cosmoss, Intars Busulis, dziedātājs Sam Obernik u.c. Inga strādājusi izdevniecībā Rīgas Viļņi, kā arī viņas darbi publicēti žurnālos Santa, Marta, Люблю.

  Kā vizāžiste Inga piedalījusies daudzos pasākumos – tai skaitā Riga Fashion Week Baibas Ripas skatē, L'Oreal un Matrix kolekciju prezentācijās, un ledus šovā "Ledus periods" Rīgā.

  Inga sadarbojas ar tādiem zināmiem stilistiem, kā Žanna Dubska, Iveta Ozerova, Marija Rudakova, Ilona Pokallo un fotogrāfu Sergeju Kondrašinu.

  Inga strādā kā vizāžiste nakts klubos Ibiza, First, Godvil, Cristal un darbojas arī kā privāta stiliste un vizāžiste.

 •  
  Dace Miezīte

  Specialitāte: dūla, bioloģe, zāļu tēju mīļotāja

   

  Mana ikdiena rit Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī – vietā, kas ik dienas iedvesmo un palīdz būt līdzsvarā ar sevi un dabu. Dārzā vadu ekskursijas, kuru laikā stāstu arī par iespējām izmantot mūsu Mātes Dabas veltes. Ik gadus ar prieku un mīlestību vācu augus, dzeru zāļu tējas un aicinu to darīt arī citiem!
 •  
  Jana Šķerberga

  Specialitāte: Rokdarbu meistare

 •  
  Kristīne Tīlika

  Specialitāte: Dabīgās kosmētikas speciāliste un ziepju meistare


  Kristīne par sevi:

  Esmu sava vīra mīļotā sieva un divu dēlēnu mamma.

  Lai arī cik krāsaina būtu dzīve, bez radošām domām un darbiem kļūst mazliet garlaicīgi, tāpēc nemitīgi meklēju jaunus, iepriekš neiepazītus pašizpausmes veidus.
  Cilvēks taču ir kā kauss, kas dzīves laikā jāpiepilda. Jo pilnāki esam paši, jo vairāk varam sniegt saviem bērniem un līdzcilvēkiem.

  Ziepju gatavošana vai sveču liešana ļaus Tev sajusties kā māksliniekam, skulptoram un pavāram vienā personā. Tā ir krāsu, smaržu un formu dažādība. Šie procesi ļauj eksperimentēt, bet nebaidies – Tev viss izdosies! Tāpēc no sirds priecāšos Tevi iepazīstināt ar šīm smaržīgi aizraujošajām nodarbēm – ziepju gatavošanu un sveču liešanu. Būsi sev uzdāvinājusi burvīgas izjūtas, bet citiem – vienreizējas dāvanas.

  Nāc pēc jaunām izjūtām!

 •  
  Aiva Zeidmane

  Specialitāte: Mājdzemdību vecmāte, dūla

  Aiva Zeidmane ir Ģimenes veselības centra „Stārķa ligzda” vecmāte,
  dūla.

  Aiva par sevi:
  Vadu vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām un nodarbības „Partnera
  praktiskā palīdzība dzemdībās”. Atbalstu ar savu padomu pēcdzemdību
  aprūpē, aprūpēju grūtnieces, kopā ar savām pieredzējušajām kolēģēm dodos uz
  mājdzemdībām. Viss sākās ar manu personīgo, brīnišķīgo mājdzemdību pieredzi.
  Uzskatu, ka kādam dot var tikai tas, kurš iepriekš ir saņēmis. Es saņemu
  vēl joprojām, ar katru izloloto bērniņu. Un man ir ko dot.

  „Aiva ir koks. Zaļoksns, ar spēcīgām saknēm. Tas neaptumšo logus caur
  kuriem lūkojas ļaudis. Tāpat kā visi koki un ļaudis, Aiva tiecas tuvāk debesīm,
  gaismai – tad arī tramīgākie, kautrīgākie putni var atvilkt elpu un justies drošībā
  Aivas galotnē. Aiva ir mājas.
  Un, kā jau visiem kokiem, Aivai ir ziedi. Balti kā tikko uzsnidzis sniegs.
  Tie smaržo katram savādāk – saldi, maigi, asi, rūgti. Kad ienākas augļi, ļaudis
  tos savāc, izkaltē un dzer Aivas tēju aukstos ziemas vakaros, kad sniegs ir
  aizputinājis citus ceļus.
  Aivas koka saknes dziļi zem zemes kā mīkstas, siltas plaukstas satver
  un sargā savu bērnu saknes, kas izauguši turpat līdzās. Aivas labākā augsne ir
  mīlestība. Mūsdienās to tik viegli nevar uziet, taču Aiva ir izaugusi pareizajā
  vietā, kur mīlestības netrūkst.
  Ja Aiva pārstātu ziedēt, ļaudis kļūtu bēdīgi.
  Bet tā vēl nekad nav noticis.”

  Par Aivu, rakstniece Kristīne Ulberga-Rubīna

 •  
  Vadims Straume

  Specialitāte: Fotogrāfs

  Par fotogrāfēšanu interesējos jau no bērnības, un jau 9 gadu vecumā tiku pie sava pirmā fotoaparāta - Zenit. Bildēju visu skolas laiku gan draugus, gan skolasbiedrus, gan ģimeni, gan dažādus pasākumus. Skolas laikā apmeklēju fotopulciņu, bet vēlāk mācījos nopietnāk un 1997.gadā ieguvu fotogrāfa diplomu. 

  Esmu sadarbojies ar dažādiem žurnāliem, kā Lilit, Klubs, Santa, Una, Veselība, Mūsmājas, Sestdiena u.c.

  Pašlaik sadarbojos ar Forbes un FHM, kā arī strādāju kā brīvais fotogrāfs. Bildēju individuāli, pārus, ģimenes, kā arī pasākumus. 

 •  
  Dita Baumane - Auza

  Specialitāte: ārste - ginekoloģe - dzemdību speciāliste, maģistrante mākslas terapijā Rīgas Stradiņa universitātē

  Mana specialitāte: ārste - ginekoloģe - dzemdību speciāliste, maģistrante mākslas terapijā Rīgas Stradiņa universitātē, esmu Latvijas Kontraceptoloģijas asociācijas viceprezidente un Eiropas Kontraceptoloģijas biedrības direktoru padomes locekle.

  Ikdienā strādāju Diplomātiskā Servisa medicīnas centrā un savā ārsta praksē SIA APERTO, konsultējot grūtnieces, izmeklējot un ārstējot pacientes ar dažādām ginekoloģiskām slimībām, neauglību un iesakot kontracepcijas metodes. Ārstēju ne tikai pašu slimību, bet arī tās cēloni, izmantojot gan savu pieredzi tradicionālajā medicīnā, gan arī alternatīvas - uz pierādījumiem balstītas metodes savas iekšējās pasaules sakārtošanai un līdzsvarošanai, kā arī personības izaugsmei, lietojot mākslas terapijas metodes, kas Latvijā ir jauna medicīnas disciplīna, bet pasaulē plaši pazīstams un iedarbīgs terapeitisks līdzeklis.
  Esmu pārliecināta, ka veselība sākas no bērna ieņemšanas brīža un tās uzturēšanā milzīga nozīme ir iekšējai un attiecību harmonijai, mīlestībai pret sevi un pašiem dārgākajiem cilvēkiem mums apkārt, 
  attieksmei pret savu veselību un dzīvesveidam.
  Vairāk informācijas manā mājas lapā: www.auzaart.lv 
 •  
  Laura Bāliņa

  Specialitāte: Dabīgās kosmētikas speciāliste, ''Calendula'' vadītāja

 •  
  Evita Sundar

  Specialitāte: Aromterapijas speciāliste, ''Calendula'' eksperte

 •  
  Lotte Tisenkopfa - Iltnere

  Specialitāte: Eko kosmētikas speciāliste, ''Madara Cosmetics'' vadītāja

 •  
  Mārtiņš Sirmais

  Specialitāte: Pavārs

 •  
  Gaitis Burba

  Specialitāte: Veselīga uztura speciālists, eko produktu veikaliņa ''IDille'' līdzīpašnieks

 •  
  Roberts Lācītis

  Specialitāte: Mediķis,makrobiotikas speciālists,stud.''Dzīvības vēstnesis''direktors,''Lācīša skolas''dibinātājs

  Roberts Lācītis ir plaši pazīstams makrobiotikas speciālists, kurš mācījies pie pasaulē pazīstamā Nobela Miera prēmijas laureāta makrobiotikas popularizētāja Mikio Kuši.

  Roberts Lācītis uzsver, ka galvenie makrobiotikas principi ir ēst pēc iespējas dabiskāku pārtiku, kas raksturīga konkrētam reģionam, lietot uzturā daudz graudaugu un dārzeņu, kā arī tiekties pēc skābju un sārmu līdzsvara gan ēdienā, gan ķermenī.
  Mācot cilvēkiem veselīgi ēst, Lācītis izmanto arī emocionālās brīvības tehniku. Šī metode palīdz atbrīvot cilvēku no negatīvām atmiņām, emocijām, kuru ietekmē ķermenī noris elektromagnētiskas pārmaiņas. Negatīvās atmiņas spēj iedarboties uz fizisko ķermeni un var izjaukt tā normālu darbību. Tāpēc vispirms konkrētajai problēmai jāatrod pareizais cēlonis. Emocionālās brīvības tehnikā svarīgs ir pašiedvesmas spēks.

 •  
  Madara Cosmetics

  Specialitāte: Kosmētikas meistari

 •  
  Jānis Znotiņš, Ineta Štamere

  Specialitāte: Frizieri

  Frizieri - pozitīvi domājoši jaunieši!

 •  
  Gatis Saukāns

  Specialitāte: Fotogrāfs

   

  Es fotogrāfiju iemīlēju jau kopš agras bērnības. Man fotogrāfija nenozīmē tikai skaistas bildes radīšana, tā ir vesela mīlestība pret šo nodarbošanos. To varētu salīdzināt ar tēva rūpēm par savu bērnu. Esmu jauns fotogrāfs ar vēlmēm sevi pierādīt, izaugt, pilveidoties ik dienu. Mani darbi ir redzami vairāku cilvēku albumos, mājās, darba vietās... Esmu strādājis ar ļoti daudziem mūziķiem, piemēram, ar grupu Crazy Dolls, Viktoriju Plēpi, grupas Blitze solistu, producentu Dween un citiem. Vēl es varu uzsvērt to, ka esmu Latviešu radio oficiālais ballīšu fotogrāfs.
  Ja Tev ir ideja, vai vismaz domu grauds attiecībā pret fotogrāfiju, un nezini kā to realizēt, es vienmēr spēšu palīdzēt, bet galvenais - vajag vēlmi bildēties :)
  Manus darbus vari apskatīties www.saukans.lv
 •  
  Inese Svilāne

  Specialitāte: Rokdarbu speciāliste

  Izglītība:
  Rīgas Amatniecības vidusskola - tekstilapstrādes nodaļa, rokdarbu specialitāte.
  RPIVA - bakalaurs psiholoģijā.
  Kopš 2006.gada nodarbojos ar bērnu adījumiem - www.nesy.lv

 •  
  Mārtiņš Garais

  Specialitāte: Fotogrāfs

 •  
  Dace Geidmane

  Specialitāte: Mūzikas pedagogs

  Mūzikas pedagogs ar 17 gadu darba pieredzi, īpaši specializējusies darbam ar pimsskolas vecuma bērniem. Vada mūzikas nodarbības Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas pirmsskolas studijā un vokālajā ansamblī "Momo'', savā darbā izmantojot muzikālās rotaļas, kustības un instrumentu spēli (K. Orfa  un Ž. Dalkrozes metodes).

 •  
  Linda Rozenbaha

  Specialitāte: Dūla

  «Manis kā dūlas galvenais instruments ir vārdi - tie var celt un var gremdēt. Es rodu vārdus, kassievieti un ģimeni gaidībās un radībās ceļ, izglīto, palīdz meklēt, izšķirties, sadzirdēt pašam sevi, rast iekšēju mieru. Tikai pēc vārdiem nāk dažādas apgūtās metodes, pozas, masāžas...»

  Esmu dūla - profesionāla, nemedicīniska atbalsta persona. Māmiņas un ģimenes kā dūla atbalstu grūtniecības laikā, dzemdībās un pēcdzemdību periodā. Sagatavojot dzemdībām, pamatā izmantoju atbalstošas sarunas principus un daudz uzdodu jautājumus – lai sieviete/pāris paši nonāktu līdz savām atbildēm. Skaidroju dzemdībās notiekošo tik, cik konkrētai sievietei nepieciešams. Tāpat esmu iecienījusi mākslas metodes, jo tās palīdz nonākt līdz vārdos nepasacītajam. Palīdzu iemācīties relaksēties, izmantot elpošanu un tēlainās vizualizācijas, lakatu relaksācijai.

  Dzemdībās sniedzu nedalītu uzmanību - “piederu” tobrīd tikai šai vienai sievietei/ģimenei, atbalstu emocionāli, ja vajag – skaidroju notiekošo vai dodu kādu ideju un fiziski palīdzu. Pēcdzemdību periodā man liekas svarīgi godināt mammu par viņas sniegto mīlestības darbu gaidībās un radībās. Te atkal palīdz spēcinoša saruna, kā arī ir praktizēju pirtīžas un aizvēršanās masāžas.

  Esmu trīs bērnu mamma. Man nav svešas šaubas un bailes, to pārvarēšana, līdz nonācu līdz priekpilnām dzemdībām.

  Vairāk var uzzināt manā mājaslapā www.gaidibas.lv

 •  
  Līga Giniborga

  Specialitāte: Praktizējoša dūla, krūts zīdīšanas konsultants

  Esmu divu bērnu mamma, praktizējoša dūla, krūts zīdīšanas konsultants.

  "Ikvienā dzīves ceļā, jo īpaši gaidībās un radībās, cilvēkam labu atbalstu dod vārdi, valoda, gaiši tēli un dvēseliski tuva cilvēka klātbūtne".

  Šobrīd piedāvājuemocionālo, informatīvo atbalstu grūtniecības laikā. Palīdzu kliedēt bažas, mītus un stereotipus, balstoties un pētījumiem. Ierādu vienkāršus relaksācijas un elpošanas vingrinājumus, kas palīdz justies mierīgi un harmoniski grūtniecības laikā un dzemdībās. Psiholoģiski un praktiski gatavoju sievieti, viņas partneri  dzemdībām, lai pieredze, ko māte, tēvs un bērns gūst ir pozitīva. Pēc mazuļa dzimšanas konsultēju māmiņu bērna kopšanas un zīdīšanas jautājumos. Esmu emocionāls atbalsts mātei pēcdzemdību periodā līdz 6 nedēļām vai gadam, ja nepieciešams.

 •  
  Sindija Smudze

  Specialitāte: Praktizējoša skaistumkopšanas speciāliste

  Ikdienā esmu praktizējoša skaistumkopšanas speciāliste, taču tā kā man ir maģistra grāds vides aizsardzībā, es augstu vērtēju dabīgu produktu lietošanu ikdienā. Spēju izprast gan to labo ietekmi uz cilvēka ādu gan dabu kopumā.
  Brīvajā laikā man patīk radoši izpausties un pašas rokām pagatavot to, kas priecē vēderu, ādu, dvēseli un tuvos, mīļos cilvēkus. Mani aizrauj - dekupāža, eco saldumu gatavošana, polimērmāla rotas, tamborēšana, dabīgo sveču liešana un ziepju vārīšana. Pēdējā laikā gan vairāk esmu pievērsusies tieši dabīgo sveču un ziepju gatavošanai. Ar tām var dažādi eksperimentēt - izmēģināt arvien vairāk jaunu materiālu un recepšu, krāsu, smaržu un formu. Tā ir alternatīva veikalā nopērkamajām precēm un iespēja lietot dabīgas, tieši tavām vēlmēm, vajadzībām un gaumei atbilstošas ziepes un sveces.

  Lietojot dabīgus produktus un eko kosmētiku ikdienā ne tikai Jūsu āda būs Jums pateicīga, bet arī zīlīte aiz loga un puķes parkā Jums uzsmaidīs.

 •  
  Kamilla Fomčenko

  Specialitāte: Plaša profila friziere

  Pats labākais darbs ir Tavs hobijs.

  Man šajā jomā ir paveicies un mans darbs ir mana aizraušanās un hobijs.
  Esmu dzīvespriecīgs, atraktīvs un komunikabls cilvēks, kuru aizrauj darbs ar cilvēkiem, daudzveidība un jaunumi mūsu ikdienas dzīvē un izskata pilnveidošanā.

 •  
  Gatis Līdums

  Specialitāte: Ģimenes psihoterapeits

  Dzīvo ar domu "šodien ir Tavas dzīves pirmā diena". Darbojos tādās organizācijās kā American Counseling Association un Latvijas Ģimenes Psihoterapeitu biedrība.

 •  
  Mārīte Inzule

  Specialitāte: Sertificēta vecmāte, ieguvusi fitnesa trenera kvalifikāciju.

  Esmu sirsnīga, atklāta, komunikabla un gatava dalīties ar ilgadīgo vecmātes pieredzi.
  Vecmātes darbu uzsāku Siguldas dzemdību nodaļā, kur strādāju 10 gadus un apguvu prasmes dzemdniecībā. Turpmākos gadus biju individuālā ģimenes dzemdību vecmāte. Palīdzēju piedzimt bērniņiem Dzemdību namā un privātklīnikā. Strādāju grūtnieču aprūpē, atbalstīju un joprojām atbalstu dabīgas dzemdības. Vadīju un arī tagad vadu teorētiskās un praktiskàs dzemdību sagatavošanās nodarbības topošajiem vecākiem.

 •  
  Ella Ruicēna

  Specialitāte: Skolotājs

  Ellai vienmēr ir paticis krāt dažādus materiālus un izdomāt kā tos likt lietā! Lai atrastu materiālus un pagatavotu pieskaņotus aksesuārus, Ellai vajag tikai dažas minūtes un mazas knaiblītes! Lielāko prieku un pozitīvās enerģijas pieplūdumu Ellai sagādā izdomāt interesantas nodarbības bērniem tā, ka ideja darba gaitā tiek vēl uzlabota un tiek pārnestas mājās un liktas lietā! 

 •  
  Oskars Līkops

  Specialitāte: Skolotājs

  Pabeidzis Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes maģistra studiju programmu, specializējies zooloģijā un entomoloģijā. Absolvējis arī "Iespējamās misijas" līderības programmu, divus gadus strādājot skolā, kurā māca bioloģiju un dabaszinības 5.-12. klasēm. Uzskata, ka mācīties ir forši, tāpēc cenšas mācību stundas padarīt pēc iespējas aizraujošākas un saistošākas skolēniem, piedāvājot dažādas mācību metodes un aktivitātes, kas skolēnus aktīvi iesaista mācību procesā. 

Iesaki tematu!

Iesaki savu tematu
semināram šeit:
 

Uzdāvini dāvanu karti!

Pirkt

Kontakti

Adrese: SIA „Mammām un tētiem”, Brīvības iela 40-16, Rīga, LV-1050

Tālr.: 25665515, 67217065

E-pasts: gudrosievuskola@mammam.lv

Atbalstītāji:

LAPAS KARTE