Remonts nesokas, tehnika plīst. Vai mājai uzlikts lāsts?

"Mājā neko nevar normāli izremontēt, visu laiku rodas jaunas problēmas. Visa tehnika ar te noplīst. Varbūt tas tiešām ir lāsts? Manai mammai arī neiet, viņu nolādēja pat divreiz, kopā ar bērniem. Viņa arī visu laiku kaut ko cenšas darīt, bet nekas neiet," portāla mammamuntetiem.lv forumā raksta kāda sieviete. Atbildi viņai sniegs astropsiholoģe.

Māja veca, nepieciešams remonts, bet visu laiku kas kas noiet greizi, sūdzas kāda jauna sieviete.

FOTO: Arturs Šulcs

Māja veca, nepieciešams remonts, bet visu laiku kas kas noiet greizi, sūdzas kāda jauna sieviete.

 

Jaunās sievietes lūgums pēc padoma:

"Kā jūs rīkotos šādā situācijācijā? Dzīvojam trijatā - es, draugs un mūsu meitiņa, divstāvu dzīvoklī laukos. Dzīvoklis abos stāvos pelē. Iesākumā vēlējāmies izremontēt vismaz vienu istabu, kur mums normāli dzīvot, visu nopirkām, bet neko pat normāli nevar izremontēt, visu laiku rodas jaunas problēmas. Visa tehnika arī te noplīst. Varbūt tas tiešām ir lāsts? Manai mammai arī neiet, viņu nolādēja pat divreiz, kopā ar bērniem. Viņa arī visu laiku cenšas kaut ko darīt, bet nekas neiet. Bet tam nevēlos ticēt...

Kā jūs rīkotos? Censtos ko remontēt uz vietas, ja reiz visi materiāli nopirkti, kā arī logs jau nomainīts, ziemai kurināmais iegādāts, vai meklētu ko pilsētā īrēt? Šajā mājā jāiegulda tūkstoši, lai visu uztaisītu normāliem dzīves apstākļiem. Bet pārdot to šādā stāvoklī, labi ja dabūtu kādu 1,5, maksimums 2 000 latu. Turklāt māja ir mana drauga tēta.

Lūdzu palīdziet ar padomiem, pagaidām viss jau tā noriebies, ka vēmiens nāk, vien meitiņa mums prieku dod, un to, ka kaut kas ir jādara, lai viņai būtu normāli dzīves apstākļi".

 

Reklāma
Reklāma

Ko par situāciju saka astropsiholoģe Sindija Eldmane:

"Vispirms ir jāsaprot, vai tas tik tiešām ir lāsts vai vienkārši melnās strīpas periods dzīvē. Mums katram reiz kāds nelabvēlis ir ko ļaunu pateicis vai padomājis, bet ne uz visiem tas darbojas. Un lāsts, tas iet no dzimtas uz dzimtu un tam var nebūt nekāda sakara nedz to, ko kāds ir teicis ne tev, ne mammai. 

Kas ir lāsts? Lāsts notiek mentālajā ķermenī un tiek aizskarta karma, un tas viss var pāriet nākamajā iemiesojumā. Dēmoniskie spēki nevar baroties ar Dievišķo enerģiju, bet tikai ar cilvēku pārstrādāto enerģiju. Tāpēc viņi cenšas, lai cilvēku starpā pastāvētu naids un provocē negatīvo enerģiju emocijās un pēc tam no tā cilvēka nozog enerģiju.

Galvenais nesteigties ar pāragriem secinājumiem. To var redzēt astroloģiski, zinot cilvēku datus."