Interesanti fakti par automobiļa krāsu un tās īpašnieku

Saikne starp automobiļa krāsu un tās īpašnieka raksturu nav izteikta un obligāta, tomēr var novērot zināmas likumsakarības. Interesantus faktus par tevi un tava izvēlētā auto krāsu sniedz krāsu terapijas speciāliste Elita Goldmane.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Sarkanās krāsas automašīnas īpašnieki brauc agresīvi, pašpārliecināti, pat nekaunīgi, tieši atbilstoši sarkanās krasas vispārējai nozīmei, uzskata krāsu speciāliste.

 

 

 

- Lielākoties cilvēki reti izvēlas baltas krāsas automobili. Balts auto asociējas ar nepabeigtu, nenokrāsotu. Uz baltā ir vairāk redzami netīrumi. No otras puses, baltā krāsa labāk atstaro siltumu, tāpēc mazāk sakarst un līdz ar to mazāk bojājas krāsojums. 

 

- Baltas krāsas automobiļa vadītāji, pēc psihologu uzskatiem, ir uzmanīgāki braucēji, viņi arī vairāk ievēro satiksmes noteikumus.

 

Reklāma
Reklāma

- Dzeltenai krāsai priekšroku dod flegmatiska un melanholiska rakstura cilvēki, kas ir pieraduši braukt nesteidzīgi, vai pat tādi, kam vispār braukt nepatīk.

 

- Sarkanās krāsas automašīnas īpašnieki brauc agresīvi, pašpārliecināti, pat nekaunīgi, tieši atbilstoši sarkanās krasas vispārējai nozīmei. Ja sarkanas krāsas automašīnai arī salons ir sarkanā krāsā, tas ir vēl bīstamāk, un var liecināt par nopietnām psiholoģiskām problēmām.

 

- Sudrabainie un zilie toņi patīk cilvēkiem, kas jūtas apmierināti ar dzīvi un nākotnē raugās ar optimismu.