No šodienas pirmklasnieki visā Latvijā var saņemt bezmaksas mobilos telefonus

 

No šodienas, 2012.gada 6.augusta, Zelta Zivtiņa pirmklasniekiem visā Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas dāvinās mobilos telefonus un ZZ priekšapmaksas sarunu kartes. Pirmklasnieku komplektus varēs saņemt Tele2 apkalpošanas centros vai pie dīleriem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Lai saņemtu ZZ Pirmklasnieka komplektu – telefonu Nokia 100, ZZ Sākuma komplektu 0,99 Ls vērtībā un īpašu dāvanu no Zelta Zivtiņas – sākot ar 6. augustu līdz pat 16. septembrim, pirmklasnieku vecākiem jādodas uz jebkuru Tele2 klientu apkalpošanas

centru vai pie dīleriem, ņemot līdzi pasi un bērna dzimšanas apliecību. Bērnam jābūt dzimušam laika posmā no 2005.gada 1.janvāra līdz 2006.gada 1.septembrim. Ja bērns ir dzimis 2004.gadā – papildus tiks lūgta skolas izziņa par bērna uzņemšanu pirmajā klasē.

 

Piekrītot nosacījumiem un saņemot jauno mobilo telefonu, vecāki apņemas veikt izsniegtā numura ikmēneša kredīta papildināšanu 1,75 Ls vērtībā uz 12 mēnešiem.

 

Reklāma
Reklāma

Turklāt, kā jau ieraksts ikviens, kurš akcijas ietvaros iegādāsies mācību grāmatas vai darba burtnīcas 1. – 4. klasei Zvaigznes ABC grāmatnīcās, vai grāmatnīcās Gaisma (Ventspilī un Dobelē) un Mistērija B (Jūrmalā), dāvanā saņems ZZ Sākuma komplektu

Ls 0,99 vērtībā un pie sienas karināmu Zelta Zivtiņas stundu sarakstu.

 

Mobilos telefonus un ZZ dāvanas varēs saņemt arī bērni, kuri palikuši bez aizbildņiem. ZZ Pirmklasnieka komplektus varēs saņemt iestādes atbildīgās persona, iepriekš uzrādot dokumentu, kas apliecina, ka bērni dzīvo bērnunamā. Par šiem bērniem atbildīgajai personai līgums jāslēdz nebūs. Gadījumos, kad bērnu audzina aizbildņi, tiks lūgts dokuments, kas apliecina radniecību vai saikni ar bērnu.