TOP pirktākie LEGO konstruktori 2023. gadā

LEGO, viens no pasaulē atpazīstamākajiem rotaļlietu zīmoliem, vieno visus ģimenes locekļus – “bēbīšu buma”, X,Y un Z paaudzes pārstāvji ar vienādu aizrautību spēj nodoties šai populārai spēlei. LEGO nezūdošo pievilcību un ikonisko statusu var skaidrot ar tā bezkompromisa kvalitāti, fantāziju neierobežojošiem konceptiem un spēju ikvienā pieaugušajā un bērnā izraisīt patiesu spēlēšanās prieku.
Pozitīvs, iesaistošs un radošumu rosinošs – ar tādiem vārdiem LEGO raksturo cilvēki 140 pasaules valstīs, kur šos konstruktorus iespējams iegādāties.

FOTO: Publicitātes foto

Pozitīvs, iesaistošs un radošumu rosinošs – ar tādiem vārdiem LEGO raksturo cilvēki 140 pasaules valstīs, kur šos konstruktorus iespējams iegādāties.

Paraudzīsimies, kā zīmolam veicies Latvijā un kādi bijuši populārākie LEGO konstruktori 220.lv interneta veikalā 2023. gadā.
 

LEGO Duplo pašiem mazākajiem

 1. 10931 LEGO® DUPLO Kravas automašīna un kāpurķēžu ekskavators
 2. 10955 LEGO® DUPLO Dzīvnieku vilciens
 3. 10954 LEGO® DUPLO Numuru vilciens – iemācīties skaitīt

 

Lai gan Duplo ir mazāks komplektu klāsts salīdzinājumā ar LEGO zīmolu kopumā, tas piedāvā neierobežotas radošās iespējas, turklāt Duplo var kombinēt ar citiem LEGO komplektiem, lai būtu vēl jautrāk un izzinošāk. 

Rotaļas ar LEGO Duplo klucīšiem palīdz bērniem attīstīt problēmu risināšanas prasmes, vairo viņu pašapziņu un rosina iztēli.
 

Kādas iezīmes raksturo Duplo komplektus:

 • Izmērs: Duplo klucīši ir divreiz lielāki par parastajiem LEGO klucīšiem, tāpēc tie ir piemēroti mazuļu pirkstiņiem;
 • Vizuāli uzskatāmas instrukcijas: Katram Duplo konstruktoram pievienota uzskatāma salikšanas instrukcija, kas bērnam palīdz pastāvīgi izveidot iecerēto struktūru;
 • Dažādība: Duplo piedāvā plašu komplektu klāstu, kas atbilst bērnu interesēm. 
   

LEGO Minecraft 

 1. 21242 LEGO® Minecraft „End“ arēna
 2. 21178 LEGO® Minecraft Lapsu māja
 3. 21245 LEGO® Minecraft Pandu patvērums

 

LEGO Minecraft ir LEGO Group un populārās videospēles Minecraft kopdarbs. LEGO Minecraft komplektos ir attēloti ikoniski spēles tēli, mobi* un ainas, ļaujot spēlētājiem būvēt un pētīt virtuālo pasauli fiziskā formā.
 

* mobi ir dzīvas būtnes, kuras var mijiedarboties ar Minecraft spēlētājiem vai citiem mobiem.
 

LEGO Technic

 1. 42147 LEGO® Technic Pašizgāzējs
 2. 42151 LEGO® Technic Bugatti Bolide
 3. 42161 LEGO® Technic Lamborghini Huracán Tecnica

 

LEGO Technic ir LEGO konstruktori, kas piedāvā sarežģītu, reālistisku modeļu būvniecību. Atšķirībā no tradicionālajiem LEGO komplektiem LEGO Technic komplektos ir zobrati, asis un gultņi, lai veidotu komplicētus mehāniskus modeļus. 

 

Šie konstruktori ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu  dažādas sarežģītības modeļu konstruēšanas pieredzi, ļaujot arī apgūt mehānikas un inženierzinātņu pamatus. 

 

LEGO Technic bieži ir iekļauti tādi funkcionāli elementi kā stūres mehānisms, balstiekārta, reālistiskās detaļas, tostarp atveramas un paceļamas durvis, sacīkšu auto V10 dzinējs, riepas un daudzas citas izpēti cienīgas detaļas. 
 

LEGO Friends

 1. 41730 LEGO® Friends Otumas māja
 2. 41746 LEGO® Friends Zirgu apmācības
 3. 41728 LEGO® Friends Hārtleikas pilsētas restorāns

 

LEGO Friends ir meitenēm domāti komplekti ar personāžiem, kuri dzīvo Hārtleikas (Heartlake) pilsētā. Katram no varoņiem ir īpašas intereses, piemēram, dzīvnieku mīļotājs, skaistumkopšanas speciālists vai popzvaigzne. 

Tēma attēlo personāžu mājas, hobijus, automašīnas un mīļākās brīvā laika pavadīšanas vietas. Kopš pirmā LEGO Friends komplekta 2012. gadā, Friends ir viena no populārākajiem tēmām.
 

LEGO Creator

 1. 31133 LEGO® Creator 3in1 Baltais trusis
 2. 31136 LEGO® Creator Eksotiskais papagailis
 3. 31058 LEGO® Creator Varenie dinozauri

 

LEGO Creator ir konstruktori, kas ļauj izveidot trīs dažādus modeļus no viena komplekta. 

 

Rotaļlieta “trīs vienā” nodrošina daudzpusīgāku un radošāku konstruēšanas pieredzi.

 

LEGO Icons

 1. 10311 LEGO® Icons Orhideja
 2. 10313 LEGO® Icons Savvaļas ziedu pušķis
 3. 10314 LEGO® Icons kaltētu ziedu dekors

 

Jauna apvienojoša tēma, kas kalpo, lai visus pieaugušajiem LEGO entuziastiem paredzētos komplektus apvienotu vienuviet.

Saistītie raksti