Bitīt matos!

Iesūtījusi Ieva Antonoviča. 

Ilustrators: Jānis Beķeris.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Andis (3 gadi) ticis pie jaunas mantas – tauriņu ķeramā tīkla. Iet ar to pa pagalmu un saka: „Es ķeršu bitīt’ matos.”

Vēlāk mājās uz jautājumu – vai noķēri to bitīti – Andis atbild: „Nē, tā bitīt’ matos aizlaidās.”

 

Braucam ar Andi (3 gadi) uz veikalu pirkt brālim Artim vārda dienas dāvanu. Andis: „Mums nevajag uz veikalu, jābrauc pie Sniega vecīša – viņam ir dāvanas.” Saku, bet tas jau ziemā uz Ziemassvētkiem.” Andis bez lielas pārliecības balsī: „Nu labi, piezvanīsim Sniega vecītim ziemā.” Un visā visumā viņš palika pie pārliecības, ka tikai Sniega vecītis mums var palīdzēt ar dāvanu gādāšanu.

 


Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP!

Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie DIP DAP koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. DIP DAP divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem līdzsvara izjūtu un koordināciju. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar DIP DAP riteni.

 

 

Reklāma
Reklāma

No pagājušā gada DIP DAP savu riteņu piedāvājumu ir papildinājis ne tikai piedāvājot līdzsvara ritenīšus vēl jaunākiem bērniem - sākot jau no diviem gadiem, bet arī plašs piedāvājums ar krāsainiem koka rāmjiem. Šī gada jaunums – krāsotie DIP DAP košās pavasara krāsās!

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Maija konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 2. jūnijam (ieskaitot).