Atbalstīsim Audžuvecāku biedrību!

Dzēsts lietotājs

domāju, ka šeit minētais cipars sevī neietver ģimenes, kuras ņēmušas bērnu aizbildniecībā, piemēram, vecmāmiņas vai citus uz kuriem nevar attiecināt juridisko terminu - audžuģimene.

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi piekrītu... Bet šī ir viena no svētākajām misijām pasaulē! Sniegsim atbalstu!

Dzēsts lietotājs

Interesanti zināt cik no saziedotā nonāk līdz šādām ggimenēm

Dzēsts lietotājs

Audžuģimenes - MALAČI! Man ir nācies vienai formēt dokumentus. Tas - kam ir jāiziet cauri, domāju birokrātisko aparātu, ir šausmīgi. Kau vai potenciālo audžuvecāku izziņas par to ka nav sodīti, kaut gan valstī ir datu bāze kurā šie dati jau ir.

Dzēsts lietotājs

esmu par šo projektu, bet... man joprojām ir nesakidra atbilde, kādēļ vecākus, kas jau reiz ir pametuši savus bērnus nesterilizē? kādēļ tādiem vecākiem dzimst un dzimst bērni, kas aug  šādos bērnu namos, vai arī tiek izmesti uz ielas utt. kādēļ valsts nedomāa par šādām drastiskām metod''m/ varbūt, ka tad mums palīdzība būtu jāsniedz tikai un vienīgi bērniem, kam tiešām vecāki gājuši bojā un nav, kas cits viņus atbaalsta!

Dzēsts lietotājs

Andrim Dmitrijevam: Viss nonāk līdz šādām ģimenēm!!!! Izdari ko labu - dod kādam bērnam mājas, iestājies Audžuģimeņu biedrībā un Tu redzēsi, kur paliek naudiņa!
Līva! Tu neesi vienīgā,kas tā domā. Bet mums taču ir tik HUMĀNA valsts, ka riebjas. Labi pieņemsim, ka tā tomēr nevar. Bet tad ir otrs jautājums - mazāk humāns. :) Kāpēc bērna pamešana netiek kvalificēta kā NOZIEGUMS? Kāpēc nav paredzēts nekāds reāls sods mātei, kurai bāriņtiesa un vēlāk tiesa atņem aprūpes tiesības un pat aizgādnību? Pat uzturlīdzekļi netiek automātiski piedzīti, bet gan jāiet aizbildnim ( ja tāds vispār ir) uz tiesu un kā lūdzējam jāpierāda, ka vecākiem ir jāmaksā uzturlīdzekļi??? Vairums aizbildņi ir "lepna tauta" un nepazermojas un nelūdzas. Bet vecāki dzīvo zaļi. Un ne jau visi viņi ir galīgas padibenes vai bomži. Nē, daži strādā, dzer, ņem slimības lapas utt. Bet aizbildņi cīnās kā var un neko neprasa, jo baidās, ka kāds pateiks: Ko ņēmi svešu bērnu savā mājā? Bet ņēma tāpēc, ka citādi nevarēja ( tuvu radu, draugu bērns)  un tāpēc, ka tad vēl dižķibele (krīze)nebija ( bija labs darbs, alga, naivas cerības uz valsts atbalstu utt. ). Tā lūk.

Dzēsts lietotājs

Elīnai Lejiņai: Un kāpēc gan uz omi nevar attiekties šis termins? Vai tad viņai, Tavuprāt, nepienākas aizbildņa atlīdzība, kas patiesībā ir niecīga, īpaši, ja to salīdzinām ar tiem aptuveni 400 latiem, cik mēnesī izmaksā viena bērna uzturēšana bērnu namā? Ne jau visiem audžubērniem mātes ir dzeguzes. Ir arī situācijas, kad vecāki iet bojā, nu un arī "dzeguzēnu" no pensijas vien uzturēt ir grūti, lai neteiktu - neiespējami. Andrim Dmitrijevam: biedrībā darbojas brīvprātīgie, cilvēki, kas paši ir audžuvecāki, patiesi gaiši un godīgi cilvēki. Personīgi pazīstu ne vienu vien ģimeni, kam biedrība sniedz reālu palīdzību.

Dzēsts lietotājs

Mani milie  pirmkārt laimigu jauno gadu!Paldies par labiem vārdiem , jo es esmu ta persona, kas  vada šo biedribu jau 18 gadus- kad  veicas tad sirds gavilē , bet brīžiem - asaras vien birst it īpaši, kad tuvojas  svētki un zini ka cilveki gaida un cer  uz palidzibu. Lūgšana ir sarežģits process, kas iztukšo, ka brīžiem  liekas vairs nevaru ...bet atceroties tos cilvekus..tās pašas vecmāmiņas, kas cīnās un to cilvēku prieku kad tiekamies.....tas ir tas enerģijas piegādātājs un  Dievs....Noteikti daudziem radīsies jautājums ..kāpēc daru šo darbu.. pati domāju ka katram ir savs ceļš ejams, bet tas ir mans , jo ari man agri nomira vecaki un pateicos saviem brāļiem un māsām , biju arī aizbildne, jo vienkārši savādāk nevarēju..... Mēs cilvēki esam dažādi un dažādi ir viedokļi, jo katra cilvēka gaitas ir atškirīgas un dzīves pieredze arī, bet viemēr mums vajag atcerēties , ka šie bērni nav vainīgi vai viņi ir tiešām bāreņi vai vecāki nav spējīgi rūpēties par viņiem, vai arī vecāki vienkārši viņus pamet, bet viņi visi cer uz  mīlestību un tuviem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Kategorijas