Atpūtai uz ūdens lieto glābšanas vesti! Jūra pie Apšuciema atņem kādas lietuvietes dzīvību

 07. jūlijs 2020 6:30 mammamuntetiem.lv Ziņa

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā viesojās četri atpūtnieki no Lietuvas - devās izbraucienā ar kanoe laivām pa jūru, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā". Diemžēl izbrauciens beidzās traģiski - atņemot vienas sievietes dzīvību.Ja sieviete izbraucienā būtu lietojusi glābšanas vesti, visticamāk, viņa būtu izdzīvojusi. Foto: Ekrānšāviņš no video sižeta.


Brauciens ar kanoe laivām sācies Apšuciemā un norisinājies Klapkalnciema virzienā. Tad airētāji apmetuši loku un griezušies atpakaļ uz Apšuciemu. Atpakaļ ceļā viena laiva, kurā sēdējusi sieviete un vīrietis, apgāzusies. Diemžēl līdz krastam aizpeldējis tikai vīrietis, jo sieviete apmēram 500 metrus no krasta pazudusi dzelmē.

Kā raidījumam pastāstīja aculiecinieks, četrotne bijusi bez glābšanas vestēm, jo domājuši - brauksim gar krastu, tur ūdens līdz ceļiem. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina visus atpūtniekus, kas uz ūdens nodarbojas ar kādām sportiskām aktivitātēm, vienmēr izmantot glābšanas vestes. Šajā reizē tā noteikti būtu palīdzējusi izglābt dzīvību.

Vairāk par notikušo uzzini TV3 sižetā.
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas