Vai vīrietis, topošais tētis, drīkst negribēt piedalīties dzemdībās? Psihoterapeita komentārs

Dzēsts lietotājs

Es piemeram neveletos lai Virietis piedalas , paša dzemdibu procesa ... bet veletos lai vins ir kautkur blakus...lai to zinu , kauvai blakus istaba....un pec tam lad bernins ir klat ..tad gan veletos lai visn ir blakus..i dala ar mani laimigo bridi ..Sieviete tomer palieks sievete....

Dzēsts lietotājs

Forši gan- man nepatīk slimnīcas... MAN arī nepatīk slimnīcas, bet man nav iespēja pateikt- es dzemdībās nepiedalīšos. Es to nevaru saprast- bērniņu taču taisa un gaida, un audzina divi- ja tētis grib būt tik pat svarīgs un nozīmīgs bērna dzīvē, kāpēc tad nepiedalīties dzemdībās - nav jau vinam jāgriež tā nabassaite, vai jāskatās TUR kamēr bērniņš dzims, galvenais lai topošais tētis ir blakus sievietei. Ir taču tik briesmīgi vienai pašai- neziņā un sāpēs.

Man liekas gļēvi no vīrieša pateikt- nebūšu dzemdībās.

Dzēsts lietotājs

Zinu vienu puisi, kurš atteicās piedalīties dzemdībās, sakot šādus vārdus: "Negribu piedalīties, jo nezinu, vai pēc tam spēšu locekli iebāzt tur, kur laukā nācis bērns. Zināt, kā šis process notiek, ir viens, bet redzēt - pavisam kas cits."

Dzēsts lietotājs

Man tomēr šķiet, ka ja vīrietis tā pasaka - vēl nav nobriedis tik nopietnam solim kā bērns - viss noteikti pēc tam uz sievas pleciem- dibenu bērnam varbūt ar negribēs slaucīt, jo "zināt ka bērns kakā ir viens, bet pamperu mainīt pavisam cits"... Un kā tad ar krūts zīdīšanu? Droši vien pavisam fuj... (sick)

Protams, man laikam ir paveicies, jo bērniņš ir gaidīts un plānots, bet tiem pāriem kuriem vīrietis varbūt tā īsti nemaz to bērnu negribētu- nav brīnums, ka negrib būt klāt arī dzemdībās.

Bet vai sievietei tāds vecis ir vajadzīgs? (rock)

Dzēsts lietotājs

Nu parak smagi ta nolikt Virieti... es gann domaju ka nevajaga uzspiet

Dzēsts lietotājs

Manuprāt, ja vīrietis nevēlas piedalīties, nevar uzspiest! Jo, ja piespiedīs to vīrieti darīt to, ko viņš nevēlas, iznāks vēl sliktāk! Un liekus uztraukumus dzemdībās jau nepavisam nevajag!

bet noteikti kāds tuvs cilvēks ir jāņem līdzi! :)

Dzēsts lietotājs

Arī mans vīrs nevēlas būt klāt dzemdībās, un es to akceptēju. Man pietiek ar to, ka zinu, ka visu grūtniecības laiku tiku apčubināta, lutināta un pasargāta kā vēl nekad, un mazuli viņš ļoti gaida. Un tētis viņš ir vienkārši ideāls, abi puikas viņu vienkārši dievina! Tāpēc pilnīgi nepiekrītu Edītei!

Mani arī šķebina, kad otrs cilvēks blakus cieš un mokās un es reāli palīdzēt nevaru, jo neesmu mediķis.

Dzēsts lietotājs

Mans vīrs uzreiz pateica, ka nepiedalīsies dzemdībās, bet būs klāt līdz dzemdību brīdim un pēc tam kad mazulis jau būs nācis pasaulē!!! Bet kad biju uz dzemdību galda, viņš tomēr ienāca dzemdību zālē!!! Tādu atbalstu, ko viņš man sniedza, nebiju gaidījusi!!! Viņš mani uzmundrināja un deva spēkus!!! Un beigās vīrs pats teica, ka nekas traks nebija!!! Un to dzemdību procesu jau viņš pat neredz, jo stāv pie sievas galvas!!!

1 2 3 4 5

Saistītie raksti

Kategorijas