Šķirosim un nodosim atkritumus

Dzēsts lietotājs

Kad dzīvoju Rīgā, Teikā, mums pagalmā bija šķirojamās tvertnes, rūpīgi šķirojām plastmasu, taču pēc kāda laika šo tvretņu vairs nebija. kā tad tā? ja cilvēkam pie mājas ir šāda iespēja,tas mudina rīkoties, bet ja tie sašķirotie atkritumi ir jāuzglabā savā supermazajā dzīvoklītī,jāved kautkur, tad kūtrums dara savu un viss tiek mests vienā maisā.
Tagad dzīvoju Slovēnijā,kādā mazā pilsētiņā kur šķirojamās tvertnes ir pietiekamā daudzumā. Itin viss tiek šķirots.Bieži nākas braukt garām tai vietai kur tiek vesti atkritumi no tuvākās apkārtnes.Redzot šo kalniņu motivācija tikai nostiprinājas, jo dzīvojam taču tepat un katra mūsu rokās ir lai šis kalniņš neaugtu lielāks. 

Dzēsts lietotājs

Apbrinoju, ka Latvija vel dzivo tik aprobezota nacija, ka nevar pat saskirot kaut vai tas pasas baterijas no visa pareja. Kaut gan, pie mums ir daudz susku, kas netiek pat papiriti izmest lauka miskaste. Kada tur vel atkritumu skirosana.

Dzēsts lietotājs

Un kur lai liek nevajadzīgās zāles,izlietotās šļirces?

Dzēsts lietotājs

Es labprāt šķirotu, bet man nav kur likt tos sašķirotos atkritumus, jo pie mājas ir tikai viena veida parastās miskastes.  Un tik daudz vietas dzīvoklī lai krātu atkritumus un kaut kur pēc tam vestu man nav. Atsevišķi tikai baterijas izmetam.

Kategorijas