Sasaldēti ledus kubiņi ar ziediem vasarīgai limonādei

 03. jūnijs 2016 9:45 Raksts

Vasara ir tas siltais laiks, kad mēs vēlamies veldzēties ar kādu atspirdzinošu, aukstu dzērienu, kam tiek pievienoti ledus kubiņi. Šoreiz izmēģiniet paši pagatavot maģiskos ziedu-ledus kubiņus!Foto: Shutterstock.com


Vasara ir tas siltais laiks, kad mēs vēlamies veldzēties ar kādu atspirdzinošu, aukstu dzērienu, kam tiek pievienoti ledus kubiņi. Šoreiz izmēģiniet paši pagatavot maģiskos ziedu-ledus kubiņus!

Tieši vasarā mēs mēdzam rīkot dažādus dārza pasākumus un ballītes, jo ārā ir patīkams, silts laiks. Protams, arī pašmāju ballītēs nevar iztikt bez dažādiem atspirdzinošiem dzērieniem, kuri papildināti ar ledus kubiņiem. Dzērienu varam padarīt glītāk noformētu un patīkamāk dzeramu ar ledus kubiņiem, kuros ir sasaldēti šī brīža aktuālākie ziediņi - ceriņi, rapsis, vēlāk arī rudzupuķes. Viss, kas ir jādara, ir saldējamajās ledus formiņās jāielej ūdens un katrā no formiņām iekšā jāieliek mazs ziediņš. Šo ūdeni ar ziediņiem liek saldētavā, lai tas var pārtapt jaukos, glītos ziedu-ledus kubiņos.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256