Oktobris - muguras veselības mēnesis

 18. oktobris 2013 14:15 Reklāmas projekts

Iestājoties aukstam laikam, daudzi no mums cieš no nepatīkamām sāpēm muskuļos un locītavās. Rudenī cilvēki biežāk cieš no muguras sāpēm. Mainīgajos laika apstākļos ne vienmēr spējam piemēroti apģērbties, tāpēc reizēm salstam, reizēm sakarstam, sasvīstam un vējš dara savu. Savu ietekmi atstāj arī nervu stress, jo daļa cilvēku šajā saspringtajā ekonomiskajā situācijā strādā ar lielu pārslodzi, kas darbojas kā palaišanas mehānisms daudzām slimībām, ne tikai muguras sāpēm.Publicitātes foto.


Veselības centrs "Medeors" ir izveidots 2011. gadā ar nolūku sniegt palīdzību cilvēkiem ar muguras problēmām, sporta traumām, pēc operācijas rehabilitācijā, piedāvājam veselības uzturēšanas programmas biroja darbiniekiem, grūtniecēm, sievietēm pēcdzemdību periodā, kā arī tiem kuriem pāri 60 un vairāk. 
 
Kā arī mūsu centrā uztura speciālists palīdzēs Jums izveidot pareizu uztura plānu,iegūt sev tīkamu izskatu, veselību un pašsajūtu. 
 
Centrā strādā fizioterapeiti, kuri sniegs konsultācijas, izmantojot savas padziļinātās zināšanas, piedāvās dažādas fizioterapijas tehnoloģijas, individuālas nodarbības, veselības vingrošanas nodarbības, ārstnieciskās masāžas, bērnu koriģējošās vingrošanas, zīdaiņu masāžas, pilates nodarbības,kā arī uztura speciālists Jums sniegs konsultācijas par pareiziem uztura terapijas pamatprincipiem,uztura plāna izveidi. 
 
Mūsu centrā speciālisti nodrošina individuālu pieeju katram klientam, jo mēs mīlam savu darbu un cilvēkus, spējam cienīt katra cilvēka individuālas vajadzības,katra cilvēka veselības stāvokli, izvēloties katram klientam slimības problēmas piemērotāko atrisinājumu un fizioterapijas un uztura speciālista tehnoloģijas.
 

FOTO: Grupu, individuālā vai ārstnieciskā vingrošana - tas viss pieejams "Medeorā"

 0 Pievienot komentāru

Kategorijas