Kas ir ērtāks mammai un labāks mazulim - ķengursoma vai slings

Dzēsts lietotājs

mes nopirkam slingu - nevis lakatu, bet tadu, kas jau sasuts ka somina ko liek pari plecam - nav ipasi erti, vai ari nemakam pareizi lietot. Lakats laikam butu labaak...?

Dzēsts lietotājs

Ķengursomas arī ir dažādas. Piemēram, Patapum somas tiek pielīdzinātas slingiem. Galvenais ir vērot, lai ķengursomā bērna kājas atrastos vardes pozīcijā, nevis karātos uz leju kā tādas lupatiņas. Mēs sākumā lietojām trikotāžas lakatu. Trikotāža stiepjas, tādēļ tā ir ieteicamāka nepieredzējušiem lakatu sējējiem. Tomēr tagad, gaidot otru bērnu, prātoju, ka varbūt jāiegādājas īsais gredzenu slings, jo tajā bērnu ir ērtāk ielikt un no tā izņemt. Tieši izņemšana garo lakatu gadījumā ir apgrūtināta. Vēl ar garo lakatu man vienmēr palika gari gali, kas allaž traucēja. Tomēr neraugoties uz neērtībām, slings mums bija aktīvā lietošanā, jo, piemēram, braukt ar ratiņiem sabiedriskajā transportā man bija kas neiedomājams. Vēlāk, kad bērns jau bija pusotru gadu vecs un trikotāžas lakats vairs tik efektīvi nespēja noturēt viņa svaru, iegādājos Patapum toddler somu. To gan ļoti maz lietojām. It kā somai ir josta, kurai būtu jāatbalsta nesēja mugura, taču to bija ļoti grūti noregulēt un tāpēc nešana ar to tāpat sagādāja muguras sāpes.

Dzēsts lietotājs

tas nav traki smagi un nogurdinoshi? piemeeram nest pusotru gadu vecu beernu, nu kaadi 12 kg... patieshaam mugura nesaap lietojot slingu? es tajaa laikaa saaku mazo visur radinaat ar kaajaam, jo pati maza esmu, nevaru iedomaaties stiept :)

Dzēsts lietotājs

nopirkaam slingu amazones,taa ir taa shale no bjaza, esmu ljoti apmierinaata,ja gali karaajaas tos jau var sasiet mezglos buus iisaak

Dzēsts lietotājs

domāju par slingu. varbūt kāds var nokomentēt, vai tiešām ir tik ērti. man bail, ka tas bērniņš var izslīdēt ārā. BET šobrīd problēma ir sekojoša - kad mazais piedzims, meitai būs gads un 5 mēneši. bet viņai patīk ratos sēdēt. uz ielas arī nevaru viņu laist, jo viņa rauj roku ārā un skrien sev vēlamā virzienā. pirkt tandēma ratus šķiet lieki, jo diez cik ilgi vēl viņus lietosim. tāpēc man bija doma nopirkt slingu mazajam un vizināt meitu tajos ratos, kuri viņai ir tagad.

Dzēsts lietotājs

izmaaci iet pa ielu. sanjem stingri roku un saki, ka vai nu jaaseezh maajaas, vai jaaiet kaa naakas, tobish pie rokas un nekur neskrienot. protams ka saakumaa jaastiiveejas un ieshanu uz kaut kurieni jaaplaano nenoteiktaa laikaa. bet ja tureesi nostaaju, meenesha laikaa jau ies, ka prieks :)

Dzēsts lietotājs

No sākuma man tas izraisīja izbrīnu,bet īstenība ir ļoti praktiski-specialas siksninas berniem,kuriem gribas iet,kur acis rāda.Nezinu vai LV tadas ir noperkamas.Gluži ka sunīšiem, ir ar siksniņam ap vederu vai tikai pie rokas.Ir jau arī ratiem pievienojami aizmugure paliknīši,lai otrs berns varētu uzkapt un stavēt.

Dzēsts lietotājs

Tiesjam Lv tas siksnas nav redzetas. Esmu redzejusi Anglija. Mazliet gan divaini izskatas, ka bernu ka suniti ved...
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas