Mācies grima kursos! 16

 28. februāris 2011 6:00 mammamuntetiem.lv Raksts

Gudro Sievu skola piedāvā mācīties Grima kursos, lai arī Tu iemācītos pareizi un skaisti uzkrāsoties gan ikdienā, gan svētku reizēs.Gudro Sievu skolas apmeklētāji ļoti iemīļojuši Stila seminārus. Tagad iespējams apmeklēt arī grima kursus!


Teorētiskajā nodarbībā vizāžise Inga Uļinska Tevi iepazīstinās ar dažāda veida kosmētiku, kā arī pastāsīs par grima lietošanas pamatprincipiem. Iegūtās zināšanas varēsi likt lietā praktiskajās nodarbībās, kad mācīsies uzklāt grimu pati sev.

 

Grima pamatlikumi. Krāsu izvēle ir teorētiskā nodarbība, kuras laikā vari iemācīties kas ir bronzeris, konsīleris, grima bāze, tonālais krēms, pūderis u.c., kā arī kādam nolūkam lieto dažāda veida kosmētiku, otas un sūklīšus. Būs iespēja izvērtēt, kāda kosmētika nepieciešama tieši Tev!

Nākošā nodarbība: 18.jūlijā plkst. 18:30

Nodarbības ilgums: 1,5 stunda

Cena: Ls 6

 

Dienas grims ir praktiskā nodarbība, kuras laikā varēsi pielietot teorētiskājā nodarbībā iegūtās zināšanas, iemācīties kā pareizi sagatavot ādu grima uzklāšanai un uzklāt tādu dienas grimu, kā pati vēlies, nevis kā sanāk.

Nākošā nodarbība: 20.jūlijs plkst. 18:30

Nodarbības ilgums: 2,5 - 3 stundas

Cena: Ls 15

 

Vakara un svētku grims ir grima kursu noslēdzošā nodarbība, jo šāda grima uzklāšana ir sarežģītāka, taču arī rezultāts ir iespaidīgāks. Šajā nodarbībā uzzināsi kādas acu ēnas Tev labāk piemērotas - spīdīgas vai matētas, kā arī iemācīsies uzklāt super skaistu grimu neaizmirstamam vakaram.

Nākošā nodarbība: 21.jūlijs plkst. 18:30

Nodarbības ilgums: 2,5 - 3 stundas

Cena: Ls 15

 

Iegādājoties Grima kursu komplektu, Tev būs iespēja apmeklēt visas iepriekš minētās nodarbības par Ls 30. PIESAKIES!

Vari apmeklēt arī teorētisko nodarbību un vienu no praktiskajām par Ls 18. PIESAKIES!

 

Visas nodarbības notiek Gudro Sievu skolas telpās Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā).

Vairāk informācijas www.gudrosievuskola.lv

 

Atbalsta kosmētika ArtDeco — līderis Vācijas tirgū jau 25 gadus!
16 Pievienot komentāru

Kategorijas