Bērnam datoratkarība. Kā tikt galā?

Dzēsts lietotājs

jusu bērnam atzīmes skolā labas?
labas atzīmes - ir dators
sliktas atzīmes - nav dators.

Dzēsts lietotājs

Man bija tieši tādas pašas problēmas bet tad noteicu laiku cik ilgi drīkst sēdēt un lai pats nelīstu klāt uzliku datoram ieejas paroli

Dzēsts lietotājs

Pret datoratkarību ar to pāšu jācīnās pretī!

nopērkiet jaunietim PlayStation 3 ar Move control un paris spēlem !! Pat ar nosacijumu ka vakarā viņam viņš obligāti ir jāspēlē !! Pēc 2 stundām jau būs noguris un liksies gulēt!!

Šī spēļu konsole neļauj mierīgi sēdēt un tikai podziņas spaidīt, bet arī aktīvi līdzi kustēties. Kas reizē ir arī fiziska nodarbe. ;) 

Dzēsts lietotājs

Tad nu probleema-nonjem kompi un viss!

Dzēsts lietotājs

Renār, Tev tiešām šķiet, ka refleksu ietekmē kustēties līdz datorspēles varonim ir fiziska kustība?

Dzēsts lietotājs

Ne jau problema ir berna, vai datoru. Bet gan nedaudz nopietnaka veida tas ir.

Vai jus savu dēlu labi pazīstat, kas vinjam patīk kas nepatik. Kas aizrauj. Vai esat prasijushi par ko vinsh velas kļūt? Parunajiet ar savu dēlu/meitu ka ar pieaugushu cilvēku, un jūs būsiet pārsteigta/s ko viņš jums atbildēs. Lai veidotu sarunu ar bērnu pameģiniet piem pusdienu laikā vai vakarinju, jokojoties uzdot smiekligus loģikas jautajumus, kas jums liekas elemetari, varbut ari vinjam ( bet pavisam noteikti ka nebus, jo neparzin to pusi ), tad pastastiet ka tas strada dzivē uz vinja vecumu, kautvai skolu. Ticiet man pēc šāda ievada jus daudz ko uzinasiet par jūsu bērnu vairāk, radisies uzmaniba un to ka vecāki prot ari jokot, nevis tikai raties aizradit un pajautat vai soma kartiba un vai ir izmacijies. Pec tam kad esat uzinajis kas bērnu var aizraut, piedavajiet PAMEGINAT un Ierosinat ( tas ir svarigs vards, tas biezhi strada uz bernu, tas liek domat, bet varbut tomer tiesham ) Ja vinsh rausta plecus un atsakas neko darit esiet kopa ar vinju nezhelojiet smaidu un smieklus bernam. Tas liek justies Mīletam.

Kapec pusdienas vai vakarinjas, kapec ne brokastis - pavisam vnk, iedomajieties ka jums liek risinat algebru galva kad jus tikko pamodusshies. Neko logisku pirmaja mirkli nemacesiet pat izdomat. Bet sava zinja labs rita sakums ari bernam lai vinsh ierosina domashanu. Ta teikt iedodiet Dienas domu graudu ko pardomat. jebkas no realas dzives. Rosiniet vinja fantaziju.

Tas nau vienas dienas darbs. Atkariba un aizrautiba vairs nekad nepazudis pret datorspelem, kamer pats to negribes. Tāpec ir ši kontaktesanas un ievadi par interesu sferam. Saprotams, ka pec darba smaga jums jakarto majas jataisa est un gribat mieru, un si velesanas mieru, tiek pateikta ar vardiem - ej uz izstabu spelejies vai vel kautka. ar sedeshanu pie datora, vinsh tikai aiztaupa spekus jums lai to pateiktu.

Rosiniet bernā atklatibu, iemaciet aizstaveties. Ka pareizi sist kaujoties, puikam un ari meitenem tas var tiri labi patikt. Bet jums ir jamaca tas jokojoties smejoties. Viss kas liek bernam smieties izraisa interesi - jo tas tachi ir interesanti, es smejos, man patik - neliela zemapzinjas doma.

Tas pashas datorspeles. Es zinu speles ir visas tas vardarbibas utt., ja godigi, tam nav nozime kada ir ta spele. Pajautajiet, kas tai spele notiek, ko isti vinsh tur dara. Vinsh bus stava sajusma to visu paskaidrot. jo jus tachu Interesejaties par vinju, ko vinsh dara brivaja laika.

Stradajiet ar bernu, lieciet SMIETIES. Ceru ka lidzes. Man pashai nau bernu, bet man ir Masa un Bralis kas mani sauc par otro Mammu, un ir tieshi ta pati problema, ar datoriem. Rauties raujas pie datora lai tikai paspeletu. Bet tiek atrasts shis moments kad esam visi kopa, un daram visu pec kartas kas mums patik.

Dzēsts lietotājs

Muns arī radās tāda problēma. Risinājums vienkārš. Likvidēt kompi. Mēģināju arī likt paroles. Sākumā bērna reakcija bija smaga, bet skaidrojot saprata pēc kāda laika, kad bija nomierinājies, dienā ļāvu 30 min sēdēt pie komja, bet laiku stingri kotrolēju, citādi nav jēgas.

Dzēsts lietotājs

lai sez
1 2

Kategorijas