Ceļošana mašīnā kopā ar mazuli. Pieredzes stāsts

Dzēsts lietotājs


Es atbalstu šādus vecākus!!Es pati mazo ar ar auto daudz kur vedu pat tikko dzimušu aukstā ziemā, bet ja labi saģērbts, tad ir ok, radi gan mani nosodīja, teica, ka nedrīkstot nekur vest tik maziņu, bet es gan tā neuzskatu.

Dzēsts lietotājs


mana mazuliite massiinaa cello diezgan biezzi un marssuts ir somija latvija-latvija somija,cellot saaka no 2meen. vecuma un es tik sarezzggiiti vinnu nebaroju,man bija termo kanna ar karsto uudeni un novaariits aukstais uudens pudelee,kad penaaca eedienreize pagatavoju maisiijumu un taapat braucossaa massiinaa es no prieksseejaa seedeklla pabaroju (protams man bija veel atsevisskkas 2 pudeles ar uudeni no kuraam vareeju izskalot pudeliiti peec katras eedienreizes),meitinna man diezgan stipra probleemas ar raudaasanu mums nav visu cella posmu vai nu gull vai speeleejas ar iedotajaam mantaam,nu jau mums buus gadinnss kaa ssadaa veidaa biezzi cellojam un es personiigi nennemu pie sirds nevienu spriedeleetaaju,kas nosoda vai domaa citaadaak. Nu taada luuk ir mana pieredze.

Dzēsts lietotājs


labs apraksts, tikai kad izlasīju, ka Vācijā lielveikalos varot uzvārīt ēdienu mazulim ar mikroviļņu krāsni, gandrīz apgāzos, kā, es nesaprotu, kā tas bija domāts? ja vajag uzsildīt pudelīti, mikroviļņu krāsnī?

Dzēsts lietotājs


Apbrīnoju vecākus, kas tā iemanījušies ceļot. Man jau 2 h mašīnā ar zīdaini šķiet katastrofa

Dzēsts lietotājs


Nesaprotu-nafig taada celjoshana vajadziiga?Vai tieshaam nevar vienaa vietaa dziivot?


Uz katru pasaaakumu-uz citu valsti..


Pfu...vai tad maaju nemaz nav?Taa kaa kaut kaadi muuzhiigie tuuristi.

Dzēsts lietotājs


PS-Mikrenee sildiit eedienu mazulim nedriikst! Tur dumam jaabuut,lai taa dariitu.

Dzēsts lietotājs


nu ja es ar Zane sašokējos par mikreni!

Dzēsts lietotājs


Kādēļ tik nosodoši jāizsakās par ceļošanu! Ir cilvēki, kuri ļoti labi jūtas mājās, un ir cilvēki, kuriem patīk ceļot. Ja cilvēki ir ceļojuši pirms mazuļa dzimšanas, tad ir grūti nosēdēt mājās kādus 5 gadus, kamēr bērns paaugas. Mazuļi arī ir dažādi. Ir mazuļi, kuri ļoti viegli panes pārbraucienus, ir mazuļi, ar kuriem pus stundas brauciens ir katastrofa. Es arī labprāt ceļotu ar mazuli vairāk, tikai mani mulsina (pareizāk manu vīru), tie mantu kalni, kuri jāņem līdz visiem dzīves apstākļiem. Man patīk, ka viss nepieciešamais ir līdz, bet, no otras puses, ja ir līdzi naudiņa, ja ko dikti ievajagas, var taču nopirkt! Runājot par mikroviļņu krāsni, tās ir sastopamas prakstiski visur Eiropā, kur ir kāds stūrītis mazuļiem. Arī slēpošanas kūrortos visur daudz maz lielākos krodziņos ir mikroviļņu krāsnis. Protams, ka tas nav veselīgi, ja silda un gatavo ēdienu katru dienu mikrenē, tās ir domātas extra gadījumiem, ja nepieciešams mazulim uzsildīt ēdienu. Nedos taču aukstu.
1 2 3 4

Kategorijas