Seksa laikā pikanti vārdi?

Dzēsts lietotājs

Nezinu kā kurš vecis uz to reaģē...Cits var likt aizvērties,citam atkal patiks...  :D
Man labāk patīg dabīgas orgasma skaņas,,žēl ka mans draugs pa retam tik tā kārtīgi iestenās..Es gan varu bļaut tā ka visa māja skan...Jo man tiešām IR LABI!!!!! Un nav par to jākaunās... (blus)

Dzēsts lietotājs

ja kas lai zin
 

Dzēsts lietotājs

stilīgi pantiņi

Dzēsts lietotājs

Pantiņi labi! Biju vieglā šokā, kad palasīju neķītrās Dainas! 

Dzēsts lietotājs

Mans uzskats ir taads! Kad ja tu ko pasaki protams savaa meera es domaju par to nav jakaunas ja apmierina partneri vnk vnsh pasak to kas uz meelees ja vijam ir labi! Es ta spriezhu ;)  unj par pantinjiem jaa smiekliigi :)

Dzēsts lietotājs

Man kaut kā radās sajūta, ka jautājuma autors varbūt domāja ko citu, nevis runāšanu par pežām un pipelītēm... Kas tur ko kaunēties, bet ja, piemēram, seksa laikā savu partneri sauc par mauku, kuci u.tml, tad beigās gan varētu būt kauns... Un tas varētu būt iemesls kapēc sievietes ilgstoši neaizkavejas pie šāda vīrieša.
Gribetos saprast, ko tad tieši jautājuma autors tādu saka...

Dzēsts lietotājs

Viss atkarīgs no tā, kas tie ir par vārdiem, un kā pret tiem noskaņots partneris. Pieļauju, ka attiecīgā noskaņojumā un kontekstā, kad abi ir uz viena viļņa, arī rupjāks vārds nešķitīs nepiedienīgs, bet, ja neķītrības "uzvelk" tikai vienu no partneriem, tur nekas labs nesanāks, ja otru tas vienkārši neuzbudina... Es vīrietim tomēr ieteiktu pievaldīt mēli, jo īpaši ar pavisam svaigi iepazītu meiteni :) Ne visām tas ir pieņemami. Vajag vispirms iepazīt un tad bliezt vaļā smago arsenālu :)

Dzēsts lietotājs

opaa kas par dzejoliisiem!!!:
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas