3 svarīgi padomi jaunajām māmiņām

 04. septembris 2017 9:25 Reklāmas projekts  skatījumi: 2672

Mātes loma noteikti jums sagādās pārsteigumus, taču mēs vēlamies piedāvāt trīs svarīgus padomus, lai palīdzētu labāk sagatavoties mazuļa atnākšanai. 
Pampers padoms

Jūs esat izlasījusi vairākas grāmatas par bērnu audzināšanu, izpētījusi interneta resursus saistībā ar dažnedažādiem padomiem un iztaujājusi ārstu. Kļūt par mammu ir ne vien aizraujoši, bet arī biedējoši. Mātes loma noteikti jums sagādās pārsteigumus, taču mēs vēlamies piedāvāt trīs svarīgus padomus, lai palīdzētu labāk sagatavoties mazuļa atnākšanai.


1. Noguruši mazuļi ne vienmēr guļ

Lai gan tas nešķiet loģiski, taču noguris mazulis ne vienmēr spēj aizmigt. Patiesībā pārāk noguris bērns ir viegli satraucams un grūti nomierināms. Tādēļ ir svarīgi pamanīt mazuļa noguruma pazīmes un ielikt viņu zīdaiņu gultiņā, pirms viņš kļuvis pārāk miegains. Šīs pazīmes ir savilktas dūrītes, žāvāšanās, acu berzēšana, saraustītas kustības vai auss plēšana. Pēc pāris mēnešiem jūs jau droši vien pamanīsiet, ka viņš mācās sevi nomierināt, kas savukārt palīdzēs viņam iemigt patstāvīgi.

 

Atcerieties — vislabākais padomdevējs ir jūsu mātes instinkts. Ik reizi, piedzīvojot ko jaunu, gūtā pieredze vairos jūsu pārliecību mātes lomā.

 

2. Uzmanieties no mikrobiem

Lai gan samērīga saskaršanās ar mikrobiem agrīnajā dzīves posmā spēcina bērna imunitāti, ievērojiet piesardzību, lai mazulis nesaslimtu. Viena no saprātīgām pieejām ir palūgt ikvienu, kas vēlas mazuli paņemt rokās, vispirms tās nomazgāt. Jebkuru apslimušu draugu vai ģimenes locekli turiet pa gabalu no mazuļa un regulāri dezinficējiet mājokli. Taču ir da˛i mikrobi, no kuriem nevar izvairīties, tāpēc neko vairāk jūs nevarat iesākt.

 

3. Iemācieties dažus mazuļa nomierināšanas paņēmienus

Katrs bērns ir citāds un ar atšķirīgām prasībām, taču maiga masā˛a ir efektīvs paņēmiens, kā mierināt mazuli un mazināt viņa satraukumu. Uzsildiet plaukstās losjonu un sāciet glāstīt viņa pieri, tad zonu ap degunu, vaidziņus, zodu un visbeidzot kaklu. Cits mazuļa nomierināšanas veids ir ieguldīt viņu slingā, kas cieši piekļaujas ķermenim, kamēr jūs veicat mājas darbus.


Jaunās māmiņas mēdz uztraukties — tas ir pavisam normāli. Tikai atcerieties — vislabākais padomdevējs ir jūsu mātes instinkts. Ik reizi, piedzīvojot ko jaunu, gūtā pieredze vairos jūsu pārliecību mātes lomā.

 

Avots: Pampers.com0 Pievienot komentāru

Lasi vēl

Reklāma

Kategorijas

Aktuāli

Jaunākais portālāLasīt vairāk


Notice: Undefined index: articles in /data/web/root/slim/app/views/article_layout.php on line 287

Jaunākie rakstiLasīt vairāk