Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Joku konkurss: Dažādie radinieki!

Meitas Ilzes (5 gadi) jociņš: Braucam ar bērniem uz radu pasākumu. Mašīnā apspriežam, kas būs no radiniekiem, kas nē! Pēkšņi meita iejautājas: "Vai mūsu krieviešu radi arī būs?"       __________________________________________________________________________ Visus konkursam iesūtītos jokus lasi ŠE

Skatīt visus jokus

Bērnu sarunvārdnīca

 •  

  gulta

  duta, Elizabete, 2 gadi

  guga, Miks Mikuss, 2 gadi

» Rotaļas bērniem

Radošie darbi: plastilīna marsietis (3)

Padoms / Rotaļas bērniem | Skatījumi 7194

Lipinām plastilīnu un veidojam zilus brīnumus! Šoreiz – marsiešus, jo mammamuntetiem.lv norisinās konkurss “Mans Marsietis”, kur galvenajās balvās “Marsiešu” vitamīni un dāvanu kartes grāmatnīcā.

Piedalies konkursā "Mans Marsietis"!

Jauno plastilīna marsieti darinājuši Miks un Eva, kopā ar māmiņu Laimu Akopjanu. 
 
Uzzinot par jauno konkursu “Mans Marsietis”, mēs ar Miku izdomajām, ka gribam piedalīties. Izgriezām no plastilīna dažādas figūriņas, lai beigās no tām izveidotu mūsu marsieti. Iesākumā nemaz neznājām, kāds mūsu marsietis beigās izskatīsies, jo nebija pat skices - veidot kaut ko, kam nezina gala rezultātu, bija ļoti aizraujoši!
 
Mazā māsa Eva, ieraugot, ko lielais brālis dara, sagribēja piebiedroties. Mikus kā vecākais no sākuma Evai deva dažas norādes, kas ir jādara - rādīja piemēru. :) Evai gan labāk patika mūsu marsieti nogaršot, nevis tikai veidot :D
 
Kad mūsu marsietis bija tapis gatavs, viņš nolēma doties dzīvot uz krāsaino puķu zemi un aizlidoja prom.
 
Bet, lai bērni nebēdātos, ka marsietis aizlidojis uz puķu zemi, viņš atsūtīja mums 2 fotokartiņas, kuras uzņēma krāsainās puķuzemes fotostudijā un raksta, ka sūtot visiem lielus sveicienus un, iespējams, pavisam drīz atsūtīs mums dāvanu no marsiešu puķu zemes - garšīgos marsiešu vitamīnus, kurus krāsainajā puķuzemē visi ļoti iecienījuši!:)
 
 
 
Apskati citus radošos darbus un kompozīcijas:

Raksts publicēts 28. Sep 2012 10:20



 

LAPAS KARTE