Lidmašīnu vērošana, dzejas vakars, mīlestības svētku tirgus. 7 idejas Valentīndienas randiņam

Valentīna diena ir piemērots laiks, lai atmodinātu romantiku un bagātinātu attiecības ar interesanti un saturīgi kopā pavadītu laiku. Šeit pasākumu un ideju apkopojums, kur ne vien Rīgā un Pierīgā, bet arī citviet Latvijā pavadīt mīlestības svētkus.
Valentīndienas pastaigu randiņu ekspedīcija Āgenskalnā, pastaiga Mežaparka “Gaismas dārzā” vai mīlestības svētku tirdziņā Vērmanes dārzā – izvēlies sev piemērotāko veidu svētku svinēšanai!

FOTO: Shutterstock.com

Valentīndienas pastaigu randiņu ekspedīcija Āgenskalnā, pastaiga Mežaparka “Gaismas dārzā” vai mīlestības svētku tirdziņā Vērmanes dārzā – izvēlies sev piemērotāko veidu svētku svinēšanai!

Automašīnu nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējs "Avis" apkopojis septiņas idejas, kā neierastā veidā pavadīt mīlestības svētku nedēļu.

 

Dzejas vakars muižā

Kad vēl, ja ne Visu mīlētāju dienā, klausīties un baudīt muzikālu dzeju par mīlestību. Cēsīs, Ruckas muižā, 14. februāra plkst. 18.30 norisināsies dzejas vakars “Mīlestība”, kurā piedalīsies Cēsu teātra aktrises Inese Romka, Inuta Briede un Lauma Daugiša. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc iepriekš jāpiesakās šeit. Vakaru var noslēgt ar naksnīgu pastaigu pa Cēsu vecpilsētas ieliņām.

 

Gardas vakariņas maizes ceptuvē

Maize jau izsenis ir goda vietā katra Latvijas iedzīvotāja mājās, un ne velti saka – ar mīlestību cepta maize ir visgardākā. Pavadiet Valentīndienu vietā, kur maize top pēc senām tradīcijām un no sirds. Maizes ceptuve “Lāči”, kas atrodas Babītes pagastā, piedāvā svētkus aizvadīt sveču gaismā un garšu baudījumā. Vakariņas 14. februārī sāksies plkst. 19.00, taču iepriekš nepieciešams veikt rezervāciju. Plašāka informācija šeit.

 

Multimediāla pastaiga pasaku valstībā

Dodieties oriģinālā un neparastā pastaigā Valentīna dienas vakarā. Mežaparkā atrodas “Gaismas dārzs”, kurā izveidota multimediāla pasaka par Sniegbaltīti un septiņiem rūķīšiem. Gaismas eksponāti, skaņas un efekti ļaus neparastā veidā izbaudīt vienu no populārākajām bērnības pasākām. Ieeja pasākumā 14. februārī no plkst. 17.00 pa estrādes teritorijas 7. vārtiem. Biļetes iespējams iegādāties šeit.

 

Mīlestības svētku tirgus

16. un 17. februārī  Rīgā, Vērmanes dārzā, norisināsies mīlestības svētku tirdziņš. Būs iespēja ne tikai pastaigāties svaigā gaisā, bet arī iegādāties vietējo amatnieku un mājražotāju darinājumus un baudīt karstus dzērienus un našķus. Svētku tirgus abas dienas darbosies no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00

Reklāma
Reklāma

 

Valentīna dienas randiņu ekspedīcija

17. februārī plkst. 11.00 notiks foto orientēšanās pastaiga – "Valentīndienas pastaigu randiņu ekspedīcija" – pa romantisko Āgenskalnu. Piedalīties var gan ģimenes, gan pāri. Šajā randiņu ekspedīcijā būs jāveic dažādi uzdevumi, lai iepazītu vienam otru tuvāk, noskaidrotu saderību un sacenstos par galveno balvu. Ja vēlaties piedalīties, līdz 14. februāra vakaram nepieciešams reģistrēties šeit.

 

 

Mīlestības paušana ar šokolādi

Šokolāde ir populāra dāvana iepriecināšanai Valentīna dienā, tāpēc Šokolādes muzejs Pūrē sagatavojis atraktīvas un romantiskas aktivitātes, lai par dāvanu kļūtu arī kopīgi pavadīts laiks. Rezervējiet dalību pasākumā šeit un dodieties uz Pūri 18. februārī plkst. 13.00, lai radoši darbotos ar šokolādi, veiktu interesantus uzdevumus un iemūžinātu brīžus mīļās kopbildēs.

 

Lidmašīnu vērošana

Ja vēlaties pasapņot divatā, nodoties netraucētām sarunām un lidmašīnu vērošanai, apmeklējiet lidmašīnu vērotavu Skultē. “Arī automašīna var būt lieliska vieta randiņam. Ja šajā Valentīna dienā esat nolēmuši skatīties, kā paceļas un nolaižas lidmašīnas, parūpējieties par līdzpaņemtiem aromātiskiem un siltiem dzērieniem, kā arī uzkodām, lai radītu īstu randiņa sajūtu,” iesaka “Avis” līzinga departamenta vadītāja Daina Kantāne.

Saistītie raksti