Pēc trīs gadu pārtraukuma atgriežas “Sieviešu rallijs”! Sākusies pieteikšanās

Sākusies dalībnieču pieteikšanās vienam no iemīļotākajiem un populārākajiem, kā arī Ginesa rekordu grāmatā ierakstītajiem pavasara pasākumiem – “Sieviešu rallijam”. Šis gads ir īpašs, jo pēc trīs gadu pauzes tiks svinēta rallija atgriešanās, un organizatori sola dalībnineces šajā “restartā” īpaši lutināt – ar jauniem konkursiem, jautriem uzdevumiem, bagātīgām balvām un atmiņā paliekošiem piedzīvojumiem!
Organizatori aicina Sieviešu ralliju uztvert kā svētkus un ļauties radošajam, veidojot vienotu komandas tēlu.

FOTO: Publicitātes foto

Organizatori aicina Sieviešu ralliju uztvert kā svētkus un ļauties radošajam, veidojot vienotu komandas tēlu.

“Sieviešu rallijs” notiks 9. martā, taču organizatori mudina dalību rallijā pieteikt jau laikus un izmantot “agro putniņu cenu”. Pieteikties var, sekojot šai saitei sieviesurallijs.eu , sākot no 19. janvāra. Reģistrācija tiek slēgta 7.martā plkst. 23:59.

 

Par pieteikšanos sieviešu rallijam:

  • Rallijā pieteikties var gan draudzeņu komandas, gan uzņēmumu komandas, gan darba kolektīvi. Noteikums gan ir viens – visas dalībnieces ir sievietes
  • Komandu veido 2 - 4 “Roadgames” lietotnē reģistrētas dalībnieces, bet auto drīkst atrasties tik līdzbraucējas, cik to atļauj transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība,  bez vecuma ierobežojuma. 
  • Automašīnai jāatbilst visām ceļu drošības noteiktajām prasībām – tai jābūt izietai tehniskajai apskatei un jābūt OCTA.

 

“Notikumi pie mums un pasaulē diemžēl ietekmēja Rallija norisi pēdējos trīs gadus, un nu ir pienācis laiks restartam un laiks “Sieviešu rallijam” atgriezties uz Latvijas ceļiem,” pauž “Sieviešu rallija” galvenais organizators Juris Kokainis. Viņš pauž, ka “Sieviešu rallijs” ir festivāls un jautra dāmu kopā būšana, kur azartiski un tajā pašā laikā ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, tiks noskaidrotas erudītākās, veiksmīgākās un radošākās šī gada ekipāžas. 

“Mēs aicinām svinēt! Svinēt ar krāsainiem tērpiem, unikālām frizūrām un grimiem, svinēt ar neatkārtojamiem autodizainiem, ļauties sievišķīgajam radošumam, domu lidojumam un fantāzijai."

 

Rīkotāji apņemas apvienot festivāla atmosfēru un sacensību garu, radot azartisku orientēšanās spēli, kuras laikā dalībniecēm būs iespēja paradīt savas plānošanas spējas, erudīciju un atjautību. Spēle dalībniecēm atklās arī mūsu skaistās Latvijas vietas vēl iepriekš neredzētas un, iespējams, arī tādas, kas redzētas, bet kuras rīkotāji parādīs no cita skatu punkta. 

Reklāma
Reklāma

 

Jaunums palīdzība uz ceļa

“Sieviešu rallija” spēle sāksies 9. martā plkst. 11.00, kad tā tiks tiks aktivizēta “Roadgames” lietotnē. (Lietotni var lejuplādēt Google Play un AppStore). Informāciju par pieslēgšanos lietotnei dalībnieces  saņems pēc reģistrācijas un dalības maksas apmaksas. Līdz spēlei aplikācijā dalībnieces varēs iepazīties ar spēles norises teritoriju un uzdevumu aprakstiem. Vietu, no kuras startēt, ekipāžas varēs izvēlēties pašas, un spēles uzdevumus varēs pildīt līdz plkst.17:00.

Šā gada jaunums, kuru nodrošinās Rallija lieldraugs “Motointegrator.lv”, ir palīdzība ekipāžām uz ceļa, ja nu orientēšanās spēles laikā gadās kāda ķibele.

 

Tradicionāli rallijs noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju un ballīti, kas šogad notiks pie t/c “Rīga Plaza”. Tiks apvalvotas 1., 2. un 3. vietas ieguvējas, kas spēles laikā būs savākušas visvairāk punktu, demonstrējot savu atjautību, plānošanas prasmes un radošumu. 


Turklāt šogad kāds patīkams jaunums – pie simpātiju balvām varēs tikt jebkura ekipāža, kas piedalīsies Rallijā, jo šīs balvas tiks izlozēta uz vietas noslēguma pasākumā pie t/c “Rīga Plaza” – atliek vien ierasties un, iespējams, ka laime uzsmaidīs tieši jums. 

Saistītie raksti