“Lielais dzintars” vasarā aicina uz muzikālajām ekskursijām

Lai pandēmijas laikā varētu ne vien apskatīt Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” laikmetīgo arhitektūru, bet arī izbaudīt tās izcilo akustiku, "Lielais dzintars" sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri nācis klajā ar nebijušu piedāvājumu – “Muzikālajām ekskursijām”. Nedēļas nogalēs tās apvieno izzinošu pastaigu pa koncertzāli ar Liepājas Simfoniskā orķestra koncertpriekšnesumu.

Nedēļas nogalēs tās apvieno izzinošu pastaigu pa koncertzāli ar Liepājas Simfoniskā orķestra koncertpriekšnesumu.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Nedēļas nogalēs tās apvieno izzinošu pastaigu pa koncertzāli ar Liepājas Simfoniskā orķestra koncertpriekšnesumu.

Interesenti katru sestdienu un svētdienu plkst. 13.00 visas vasaras garumā zinoša gida vadībā aicināti ne vien iepazīt koncertzāles ēku, aplūkot brīnišķīgos panorāmas skatus uz pilsētu un uzzināt aizraujošus faktus par koncertzāles tapšanu, bet arī dzirdēt nelielu koncertu uz lielās skatuves, ko īpaši viņiem būs sarūpējuši Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi.

 


“Tā ir brīnišķīga sadarbība starp "Lielo dzintaru" un Liepājas Simfonisko orķestri. Koncentrētā veidā piedzīvot unikālās Liepājas koncertzāles arhitektūras un akustikas maģiju izcilu mūziķu koncertpriekšnesumā – piedzīvojums, kas ilgi paliks atmiņā! Ja aizvadītajā nedēļā varēja izbaudīt mūsu mežradznieku fantastisko skanējumu, tad turpmākajās ekskursiju reizēs tie būs mūsu brīnišķīgie flautisti, arī koka pūšamo instrumentu mūziķi un sitaminstrumentālisti,” uz muzikālajām ekskursijām aicina Liepājas Simfoniskā orķestra direktors Uldis Lipskis.

 

Reklāma
Reklāma

https://www.youtube.com/embed/0Hefwc4QIyI

 
Biļetes uz ekskursiju pieaugušajiem maksā 7 eiro. Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar invaliditāti un pavadoņiem – 5 eiro, uzrādot atbilstošu un derīgu dokumentu. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas, apmeklējot ekskursiju kopā ar vecākiem.

Koncertzāle aicina interesentus ekskursiju biļetes iegādāties laikus, lai efektīvāk iespējams organizēt apmeklētāju plūsmu. Biļetes var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā.