6. septembrī Nacionālā teātra sezonas atklāšana Kalnciema kvartālā

Sestdien, 6. septembrī Kalnciema kvartālā paralēli zemnieku un amatnieku tirdziņam izskanēs Latvijas Nacionālā teātra jaunās sezonas pieteikums ar aktieru dziesmu programmu uz brīvdabas skatuves, darbnīcu un konkursu bērniem un īpašu pārsteigumu – teātra ziemas krājumiem stikla burkās.

Mazie varēs baudīt Sarkangalvītes un Vilka piedzīvojumus. Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Mazie varēs baudīt Sarkangalvītes un Vilka piedzīvojumus. Publicitātes foto.

6. septembrī jauno teātra sezonu Kalnciema kvartālā pieteiks Latvijas Nacionālais teātris, sev līdzi atvedot gan dziesmas no sezonas izrāžu repertuāra, gan iespēju ielūkoties jaunajās izrādēs, kas tiks prezentētas īpašās ziemas krājumu stikla burciņās. Kalnciema kvartāla apmeklētāji varēs iegādāties biļetes uz jaunās sezonas izrādēm par īpašām tirdziņa cenām.


Sestdienas rītā plkst. 11:00 uz Kalnciema kvartāla brīvdabas skatuves dziesmas dziedās Meža parlaments – zaķis, ķirzaka, ods un tītars no izrādes bērniem “Sarkangalvīte un vilks”. Meža parlamenta biedri arī aicinās uz darbnīcām Brūnās mājas zālē, kur bērniem būs iespēja darināt Meža parlamenta maskas un kādam laimīgajam iegūt ielūgumus uz izrādi “Sarkangalvīte un vilks”.


Ap plkst. 13:00 uzstāsies atraktīvā Skifla grupa no izrādes „Divu kungu kalps”, bet ap 14:00 – krāšņie „Kabarē” mākslinieki.

FOTO: Krāšņā izrāde "Kabarē".

Reklāma
Reklāma


Paralēli kultūras programmai no plkst. 10:00 līdz 16:00 kā allaž rosīsies Kalnciema kvartāla tirgotāji – Latvijas zemnieki, mājražotāji un amatnieki piedāvās jaunākās rudens veltes, vēl arvien aicinot pirkt vietējos labumus, tādā veidā vairojot savu un Latvijas labumu. 


Latvijas Nacionālais teātris 11. septembrī atklās savu 96. sezonu ar Agneses Rutkēvičas izrādi „Mans nabaga tēvs” Elmāra Seņkova režijā. Tai tūlīt 13. septembrī LMT Jaunajā zālē sekos Vladimira Majakovska „Blakts” Dāvja Auškāpa režijā, bet no 16. -21. septembrim Nacionālajā teātrī ar izrādēm „Metamorfozes” un „Mēdeja” viesosies Maskavas Gogoļa centra trupa Režisora Kirila Serebreņņikova režijā.


Ieskaties: www.kalnciemaiela.lv