"Melo-M" ar koncertu Ogrē noslēgs šā gada Latvijas turneju

23.aprīlī ar koncertu Ogres Kultūras centrā čellu trio "Melo-M" noslēgs šā gada Latvijas koncertturneju "Melo-M.lv", kuras repertuārā izskanēja jaunas versijas par pazīstamām latviešu tautasdziesmu tēmām.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Nākamnedēļ ar koncertu Ogrē čellu trio "Melo - M" noslēgs koncerttūri pa Latviju. Publicitātes foto.

 

Koncerts Ogres Kultūras centrā būs pēdējā iespēja visiem interesentiem noskatīties un noklausīties "Melo-M" jaunāko programmu, kurā iekļautas jaunas versijas par populārām latviešu tautas mūzikas tēmām, piemēram, "Tūdaliņ, tāgadiņ", "Es gulu, gulu", dziesma "Suitu lūgsna", ko trio pagājušā gada rudenī ierakstīja kopā ar populāro dziedātāju Anci Krauzi un citas latviskas dziesmas.

 

Vienlaikus koncertprogrammā izskan arī visu laiku populārākie skaņdarbi no grupas repertuāra "Melo-M" čellistu Kārļa Auzāna, Miķeļa Dobičina, Jāņa Paula un sitamo instrumentu meistara Miķeļa Vites izpildījumā, portālu mammamuntetiem.lv informēja čellu trio menedžeris Kaspars Kukuvass.

 

"Esam pavadījuši ražīgu latvijas turneju, viesojoties daudzās pilsētās un iepriecinot koncertu apmeklētājus, tāpēc gaidāmais koncerts mums būs īpašs - ne tāpēc vien, ka pēdējais šajā turnejā, bet arī tāpēc, ka tā būs lieliska iespēja pateikties mūsu klausītājiem un koncertu apmeklētājiem par atbalstu un labo noskaņu turnejas laikā. Esam pārliecības pilni tā turpināt un sagādāt daudz jaunu muzikālu pārsteigumu," koncertu apmeklētājiem turnejas noslēgumā pateicas "Melo-M" mūziķi.

 

Reklāma
Reklāma

Pēc Latvijas turnejas noslēguma "Melo-M" gatavojas izvērst plašāku koncertdarbību ārpus Latvijas robežām, jau tuvāko mēnešu laikā piedaloties festivālos un sniedzot koncertus Vācijā, Polijā, Krievijā, Zviedrijā, Lietuvā un citviet.

 

"Melo-M" jaunākās programmas "Melo-M.lv" Latvijas turneja sākās pagājušā gada nogalē ar lielkoncertu Rīgas Kongresu namā un norisinājās janvārī, februārī, martā un aprīlī daudzu Latvijas pilsētu kultūras centros.

 

Biļetes uz Latvijas turnejas noslēguma koncertu Ogres Kultūras centrā 23.aprīlī pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.