Olu ripināšanas sacensības un konkurss par skaistāko Lieldienu olu Leļļu teātrī

Lieldienu nedēļā Latvijas Leļļu teātris parūpēsies par svētku sajūtu un īpašām izklaidēm gan bērniem, gan viņu vecākiem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Jau Zaļajā ceturtdienā, 5. aprīlī, no plkst. 18:00, kā arī Pirmajās Lieldienās – svētdien, 8. aprīlī, no plkst. 10:30 pirms izrādes „Pelīte Pīkstīte” Leļļu teātra vestibilā lielos un mazos skatītājus gaidīs olu ripināšanas sacensības, kā arī konkurss par skaistāko un oriģinālāko olu. Jautrās izdarības vadīs Lieldienu zaķis, kurš atgādinās arī svarīgākos ticējumus, kas saistīti ar Lieldienām, lai nākamo gadu visi Lieldienu svinētāji būtu veseli, pārtikuši un priecīgi.

Lai piedalītos konkursā par krāšņāko un oriģinālāko Lieldienu olu, visi izrādes „Pelīte Pīkstīte” apmeklētāji tiek aicināti uz teātri ņemt līdzi pašu krāsotas Lieldienu olas, kuras vērtēs Lieldienu zaķis kopā ar skatītāju žūriju.

Trīs ātrākie un precīzākie olu ripinātāji, kā arī triju oriģinālāko Lieldienu olu autori saņems balvas - ielūgumus uz Latvijas Leļļu teātra izrādēm!

Lieldienu noskaņās veidotais sirsnīgais stāsts par pelīti Pīkstīti, tās ģimeni un draugiem dažādu paaudžu lasītājiem palikusi atmiņā kā viena no sirsnīgākajām bērnības grāmatām. Mazās, baltās, zinātkārās un drosmīgās pelītes atjautība un gaišums caurvij visus piedzīvojumus, zvēru raksturos ar smaidu saskatāmi vispārcilvēciski vaibsti, bet pats sižets stāsta par draudzības, izpalīdzības un darbaprieka nepārvērtējamo nozīmi. Uz izrādi „Pelīte Pīkstīte” tiek aicināti bērni jau no 2 gadu vecuma.

Izrādes režisors ir Pauls Anteins, lelles veidojusi māksliniece Anita Znutiņa-Šēve, mūzikas autors ir Boriss Rezņiks, bet lomās redzēsim Danu Lāci, Audru Pētersoni un Valdi Vanagu.

Biļetes uz 5. un 8. aprīļa izrādēm vēl nopērkamas visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, internetā, kā arī Leļļu teātra kasē. Biļešu cena – Ls 6, un šoreiz cenā iekļautas arī jautrās Lieldienu izdarības.
 

Reklāma
Reklāma