Par ko sapņo dārzeņi un citas atbildes par dārzeņu dzīvi grāmatā bērniem “Kartupeļa karaļvalsts”

Bērnu grāmatu izdevniecībā “Liels un mazs” iznākusi Helenas Kohas (Helena Koch) stāstu grāmata “Kartupeļa karaļvalsts”, kuru ilustrējusi Anne Pikova (Anne Pikov). Grāmatu no igauņu valodas tulkojusi Maima Grīnberga, un tā piemērota pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem.
Tie ir 10 īsi stāstiņi par dārzeņiem, kas paredzēti pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem.

FOTO: Publicitātes foto

Tie ir 10 īsi stāstiņi par dārzeņiem, kas paredzēti pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem.

Grāmatā “Kartupeļa karaļvalsts” iekļauti 10 īsi stāstiņi par dārzeņiem. Katra dārzeņa sapnis ir izaugt, būt garšīgam un reiz tikt apēstam. Par to sapņo arī tantes Tīas sakņudārza iemītnieki. Bet par ko vēl tie domā? Vai tie ir saticīgi un draudzīgi? Kas valda sakņudārzā un cenšas atrisināt dārzeņu strīdus?

 

Grāmata “Kartupeļa karaļvalsts” 2021. gadā Igaunijā atzīta par vienu no piecām skaistākajām grāmatām bērniem, kā arī saņēmusi Igaunijas Bērnu aizsardzības savienības balvu ”Laba bērnu grāmata”, savukārt 2022. gadā iznācis grāmatas tulkojums somu valodā.

 

Helena Koha (1989) pašlaik strādā par kultūras diplomāti, ir studējusi literatūrzinātni Igaunijā un Vācijā. Pirms “Kartupeļa karaļvalsts” (2021) tapušas grāmatas ”Zvēru dārzs bērnu dārzā” (2019) un "Vēdera dumpis” (2020). H. Koha publicējusi arī stāstus bērnu žurnālos Täheke un Hea Laps. ​​Tam, ar ko rakstniece nodarbojas, var sekot Instagram profilā @helenakochstories.

Anne Pikova (1974) ir bērnu grāmatu ilustratore, grafiskā un grāmatu dizainere. Viņas veidotās grāmatas saņēmušas dažādus apbalvojumus Igaunijā, bet rakstnieka Anti Sāra grāmata ar Annes Pikovas ilustrācijām "Annas lietas” iekļauta starptautiskajā bērnu un jaunatnes literatūras katalogā “The White Raven” (2021). Izdevniecībā "Liels un mazs” jau iznākusi viena grāmata ar Annes Pikovas ilustrācijām – Andrusa Kivirehka ”Oskars un lietas” (2018).

Reklāma
Reklāma

 

 

Izdevniecības "Liels un mazs” grāmatas par vislabāko cenu iespējams iegādāties izdevniecības mājas lapā lielsmazs.lv, kā arī visos lielākajos grāmatu veikalos Latvijā.

Sekot izdevniecības jaunumiem var sociālo tīklu kontos: facebook.com/lielsunmazs un instragram.com/lielsunmazs.

Saistītie raksti