Ar iespaidīgu balvu fondu atgriežas grāmatu lasīšanas maratons bērniem un jauniešiem "Grāmatons"

Izdevniecība “Latvijas Mediji” jau otro gadu pēc kārtas aicina bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vecākus, citus ģimenes locekļus un draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons”, izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un pildot radošus uzdevumus.
Lasīt ir ne tikai forši, bet arī stilīgi! Piedalies lielajā grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons”! Kopējais balvu fonds pārsniedz 1500 eiro.

FOTO: Publicitātes foto

Lasīt ir ne tikai forši, bet arī stilīgi! Piedalies lielajā grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons”! Kopējais balvu fonds pārsniedz 1500 eiro.

Konkursa mērķis ir veicināt grāmatu lasīšanas prasmes un popularitāti bērnu, jauniešu un viņu ģimenes locekļu vidū, kā arī rosināt jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, dažādojot brīvā laika pavadīšanas veidus un veltot laiku arī radošām, ar grāmatu lasīšanu saistītām aktivitātēm. 

 

"Grāmatonā" grāmatas var un vajag lasīt ne vien istabā, bet arī ņemt tās līdzi brīvā dabā – pludmalē, dārzā, ceļojumā. Visur, kurp vien tu dodies, var atrasties vieta arī kādai labai un aizraujošai grāmatai.

 

 

Konkursa dalībniekam ir jāaizpilda “Grāmatona” kartīte, kas darbojas pēc spēles "bingo" principa – lauciņš ir izpildīts, kad izlasīta tajā norādītā grāmata vai veikts radošais foto uzdevums. Par katru izlasīto grāmatu jāuzraksta pavisam īsa atsauksme. 

Konkursā noteiktas četras vecuma grupas: 3+, 6+, 11+ un ģimenes grupa, kurā ietilpst gan bērni, gan vecāki un citi ģimenes locekļi vai draugi.

 

Lai piedalītos izdevniecības "Latvijas Mediji" un sponsoru dāvanu karšu izlozē, konkursa dalībniekam jāaizpilda vismaz 3 lauciņi, kuros ir 2 grāmatas un 1 radošais uzdevums. Lielās balvas un sponsoru dāvanu karšu izlozē piedalīsies tie dalībnieki, kas aizpildījuši visu kartīti. Dalībnieku iesniegtos aprakstus un attēlus tāpat izvērtēs žūrija, piešķirot īpašas balvas par aktīvu iesaisti un radošumu.

 

Reklāma
Reklāma

 

Kopējais balvu fonds pārsniedz 1500 EUR:

  • Lielā balva – Viedtālrunis Samsung Galaxy A32;
  • 16 "Latvijas Mediji" dāvanu kartes;
  • 6 "Līvu akvaparks" ģimenes dāvanu kartes;
  • 6 "Tīklu parks" dāvanu kartes;
  • 4 ģimenes ielūgumi uz Leļļu teātra izrādi “Lidojošo cūku nams”;
  • 5 "Līgatnes dabas takas" dāvanu kartes.

 

Konkursa uzdevumu kartīti ar aizpildītiem lauciņiem, kā arī fotogrāfijas jāiesniedz līdz 2022.gada 15.augustam: tiešsaistē www.gramatons.lv, elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi  grāmatons@latvijasmediji.lv, vai, sūtot pastā uz adresi Toma ielā 4, Rīgā, LV-1003.

 

Konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums notiks kultūras un mākslas telpā “Siguldas Devons”.

Ar grāmatu lasīšanas maratona “Grāmatons” konkursa nolikumu ir iespējams iepazīties mājas lapā:  www.gramatons.lv vai izdevniecības "Latvijas Mediji" Facebook lapā. 

 

Saistītie raksti