Kā sniegt un saņemt mīlestību

Apgāds „Lietusdārzs” izdevis Rāmdasa grāmatu „Atveries mīlestībā”.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šī brīnišķīgā grāmata ir parādījusi sirds ceļu miljoniem cilvēku visā pasaulē −  ceļu uz beznosacījumu mīlestību un cilvēka apziņas dzīlēm.

Rāmdass  ir bijušais Hārvarda universitātes pasniedzējs, psiholoģijas doktors, ceļotājs un viens no pasaulē pazīstamākajiem garīgajiem skolotājiem. Viņa grāmatas ir pārdotas miljoniem eksemplāru lielā tirāžā un tulkotas daudzās pasaules valodās. Viņa lekcijas  kļuvušas par neskaitāmu svētceļnieku mērķi un pieturu ceļā uz apskaidrību.
Grāmata “Atveries mīlestībā” ir vēstījums par cilvēka ceļu uz atbrīvošanu. Autors iepazīstina ar savu guru Maharadžī, viņa mācībām, beznosacījumu mīlestību un aicinājumu atteikties no pasaulīgajiem kārdinājumiem. “Atveries mīlestībā”  ir krāšņs un niansēts Indijas garīgās dzīves tēlojums, kas pārsteidzošā veidā ļauj iepazīt senās Vēdas, dievības un kultūru, kura ir nostiprinājusi pamatus Austrumu garīgajai pasaulei. Tas ir stāsts par svētajiem un to sekotājiem, gara izaicinājumiem un pārbaudījumiem, drosmi un cilvēka ceļu cauri inkarnāciju līkločiem.
Rāmdass izmanto savu pieredzi un stāsta par ceļojumiem uz Indiju, tikšanos ar guru Maharadžī, viņa paveiktajiem brīnumiem un bezgalīgo mīlestību, kas vada tālākā gara attīstībā. “Atveries mīlestībā” ir gan dziļi personīgs, gan visaptverošs vēstījums, kas atver sirdi un prātu. Tas ir stāsts par to, kā sniegt un saņemt mīlestību.

 

Autors vēsta:
Ja es aizeju uz vietu sevī, kas ir mīlestība, un tu aizej uz vietu sevī, kas ir mīlestība, mēs esam kopā mīlestībā. Tad tu un es, mēs patiešām esam mīlestībā, mēs paši esam mīlestība. Tas ir slieksnis, ieeja uz Vienotību. Tā ir vieta, kurā iegāju, kad sastapu savu guru. Pirms vairākiem gadiem Indijā sēdēju kāda maza tempļa pagalmā Himalaju kalnu pakājē. Ap manu guru Maharadžī pulcējās trīsdesmit vai četrdesmit cilvēku liels pūlis. Šis vecais vīrs, aptinies ar pledu, sēdēja uz dēļu gultas, un uz īsu, neparastu brīdi visi bija apklusuši. Tas bija meditatīvs klusums kā atklāts lauks vējainā dienā vai dziļš, skaidrs ezers bez vilnīšiem. Es sajutu mīlestības viļņus starojam uz manu pusi, maigi apskalojot mani kā kādā tropu krastā, iegremdējot mani, šūpojot mani, glāstot manu atvērto dvēseli.

Bērnu ārsts, reanimatologs Pēteris Kļava, šo grāmatu raksturojot, saka:
Šī  ir grāmata par mūsu planētas vienu no noslēpumainākajiem avatāriem mahatmām, kas pārvarējis laiku un telpu. Nav iespējams izteikt šī skolotāja spēku un žēlsirdību, un to, kā tas var ietekmēt ikvienu cilvēku, kas sirdī ilgojas pēc Dieva. Hārvardas psiholoģijas profesoram Ričardam Alpertam (Rāmdasam) bija laime pavisam neilgu laiku būt pie šī skolotāja. Grāmatā viņš ikvienam saprotamā veidā izklāsta, kā praktiski tiek pieredzēts apskaidrības stāvoklis un kā šādā stāvoklī tiek uztverta pasaule.


No angļu valodas tulkojušas Signe Ābola un Dace Saule.
 

Reklāma
Reklāma

Ieskaties: www.lietusdarzs.lv