Sākas biļešu tirdzniecība uz Skolēnu dziesmu un deju svētkiem! Pavisam maziņiem ieeja bez maksas

No šodienas plkst. 10.00 "Biļešu paradīzes" interneta vietnē www.bilesuparadize.lv sāksies biļešu tirdzniecība uz atsevišķiem koncertiem.
Foto: Valsts izglītības satura centra arhīvs.

FOTO: Publicitātes foto

Foto: Valsts izglītības satura centra arhīvs.

Šodien varēs iegādāties biļetes uz nozaru koncertiem:

  • Garīgais koncerts Rīgas Sv. Pētera baznīcā, 
  • Tautas mūzikas koncerts VEF Kultūras pilī, 
  • Kokļu mūzikas koncerts un tā ģenerālmēģinājums Dailes teātrī, 
  • Simfoniskās mūzikas koncerts Xiaomi arēnā, 
  • Folkloras konkursa laureātu koncerts VEF Kultūras pilī, 
  • Pūtēju orķestru koncerts un ģenerālmēģinājums Ķīpsalas izstāžu centrā, 
  • Tērpu parāde VEF Kultūras pilī, 
  • Akordeona mūzikas koncerts Dailes teātrī. 

 

Vienā pirkumā varēs iegādāties ne vairāk par astoņām biļetēm uz pasākumu.


Atlaides un bezmaksas ieeja

  • Latvijas Goda ģimenēm, personām ar I, II vai IIl invaliditātes grupu un politiski represētajām personām iespēja iegādāties svētku biļetes ar 15 % atlaidi.
  • Bērniem līdz septiņu gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja koncertos būs bez maksas. 
  • Svētkos būs pielāgotas sēdvietas cilvēkiem ratiņkrēslā, paredzot komplektu, kurā tiek piemērota 15 % atlaide cilvēkam ratiņkrēslā un bezmaksas vieta pavadonim, pērkot biļeti reizē. Vienā pirkumā kopā iespējams iegādāties ne vairāk kā divus šādus komplektus. 
  • 15 % atlaide pieejama arī biļetei cilvēkam ar invaliditāti bez pielāgotas sēdvietas un pavadonim, ja tāds ir nepieciešams. 

 

Reklāma
Reklāma

Iegādājoties biļeti ar atlaidi, sistēmā būs jānorāda invaliditātes apliecības numurs. Pie ieejas pasākumā kopā ar biļeti jāuzrāda arī invaliditātes apliecība.

 

Šogad plānotas četru cenu grupas, atkarībā no pasākuma norises vietas un pasākuma veida – ģenerālmēģinājums vai koncerts.

 

  1. Mežaparkā un Daugavas stadionā ģenerālmēģinājuma biļetes maksās no 7 līdz 30 eiro, savukārt koncertā – no 9 līdz 45 eiro. 
  2. "Xiaomi arēnā" un Ķīpsalas hallē ģenerālmēģinājuma biļetes maksās no 7 līdz 15 eiro, savukārt koncertā – no 9 līdz 25 eiro. 
  3. Dailes teātrī ģenerālmēģinājuma biļetes maksās no 7 līdz 15 eiro, savukārt koncertā no 9 līdz 20 eiro. 
  4. Rīgas Sv. Pētera baznīcā un VEF Kultūras pilī koncerti maksās no 7 līdz 20 eiro.

Saistītie raksti