Lūk, bērni, kuri no Latvijas devās uz futbola čempionātu Berlīnē

Uz Vāciju devās 11 bērni no visas Latvijas, kas izlozē ieguva tiesības kopā ar vienu no pavadoņiem doties pilnībā “Lidl” apmaksātā braucienā uz Vāciju un piedalīties Eiropas futbola lielākajā gada notikumā.
Uz Vāciju ir devās 4 bērni no Rīgas un pa vienam bērnam no Rēzeknes, Valmieras novada, Ogres, Siguldas novada, Dobeles, Liepājas un Tukuma.

FOTO: Publicitātes foto

Uz Vāciju ir devās 4 bērni no Rīgas un pa vienam bērnam no Rēzeknes, Valmieras novada, Ogres, Siguldas novada, Dobeles, Liepājas un Tukuma.

“Tas bija neaizmirstams piedzīvojums”, “mēs vēl cenšamies to aptvert”, “bērni bija īsta komanda”, “tas bija lieliski” un “viņš no satraukuma nevarēja neko ieēst”, “no sajūsmas nevarēja parunāt” – pārpilni ar šādām pozitīvām emocijām no Berlīnes ir atgriezušies 11 Latvijas bērni, kas veidoja Latvijas “Lidl Kids Team” un sestdien, 29. jūnijā Berlīnes futbola arēnā izveda UEFA EURO 2024 astodaļfināla komandas Itālijas spēlētājus.

 

“Mūsu mērķis bija darīt laimīgus 11 Latvijas bērnus, sniedzot viņiem iespēju piedalīties lielajā Eiropas futbola notikumā. Dzirdot bērnu un vecāku atsauksmes, saprotam – mums tas ir izdevies!

 

Šīs atsauksmes ir labākā atzinība par paveikto,” saka Tomass Delle, “Lidl Latvija” mārketinga vadītājs.

 

Rēzeknietis Gabriels uz Vāciju devās kopā ar tēti Ilgoni. “Šis brauciens uz Vāciju uz
UEFA futbola čempionātu bija vienreizējs un neaizmirstams piedzīvojums. Gabrielam šis bija arī pirmais ceļojums ar lidmašīnu.

 

”Esot nedaudz bijis satraukums lidot, taču vēlme nokļūt galamērķī bijusi daudz lielāka.“ Iespaidīgākais brīdis brauciena laikā noteikti bija nokļūšana lielajā Berlīnes stadionā, kur valdīja lieliska atmosfēra. Emocijas tajā brīdī noteikti bija lielākas, nekā varējām iedomāties iepriekš.”

Pēc nokāpšanas no laukuma Gabriels no sajūsmas nav varējis parunāt, stāsta tētis Ilgonis.

“Marta izveda laukumā Itālijas komandas vārtsargu un kapteini Donnarummu. Sākumā
esot bijis nedaudz bailīgi, jo viņa gāja pirmā no Latvijas bērniem. 

 

Bet tagad mēs redzam, ka Marta ar šo ieiešanu vairāk nekā 70 000 skatītāju pilnā stadionā ir ieguvusi lielāku pārliecību par sevi, drosmi. Arī man pašai šis notikums bija saviļņojošs – ar asarām acīs skatījos uz mūsu bērnu komandu,” stāsta Martas mamma Maija no Rīgas.

Viņa uzsver, ka šis brauciens ir bijis lielisks piedzīvojums, turklāt ļoti labi organizēts. “Par mums rūpējās, mums viss bija skaidrs un saprotams, bija informācija par visu, mēs bijām kā laba komanda – tas ir svarīgi, lai justos droši par savu bērnu. Liels paldies visiem – “Lidl” par iespēju un visiem, kas šo braucienu organizēja!” saka Maija.


To, ka Latvijas bērni un arī viņu vecāki izveidojuši lielisku komandu, uzsver arī Leo
mamma Anna no Rīgas: “Mēs aizbraucām ar nosaukumu “Lidl Kids Team”, bet šajās
dienās kļuvām tiešām par īstu komandu – gan bērni, gan vecāki. 

 

Bērni bija ļoti draudzīgi, lielākie bērni rūpējās par mazākajiem, viņi visu laiku centās pavadīt kopā.

 

Arī mēs, vecāki, devāmies uz spēli vienādās formās un bijām īsta komanda. Mūsu komandā bija 3 tēti, 1 vecmāmiņa un 7 mammas.” Arī Anna uzsver ļoti labo organizācijas līmeni, kad bērni un vecāki jutušies droši un aprūpēti.

 

“Liels paldies “Lidl” par šo iespēju! Un arī mēs arī no organizatoriem saņēmām uzslavu, ka no visām bērnu komandām esam bijuši organizētākie.”

Reklāma
Reklāma


“Šī noteikti bija lieliska iespēja, visticamāk, tikai vienreiz dzīvē izdodas tādas piedzīvot! 

Ja pirms brauciena uz Vāciju uz UEFA čempionātu mūsu ģimene nebija paši lielākie futbola fani, tad tagad ir vēlme sekot līdzi,” stāsta liepājnieka Rūdolfa tētis Mārtiņš. 

 

Gan tēvam, gan dēlam nokļūšana Berlīnes futbola stadionā bijis lielākais brauciena notikums.


Arī Artūra no Ogres nokļūšana Berlīnes stadionā bija ļoti liels un iespaidīgs notikums, jo līdz šim lielākais redzētais laukums bijis Arēna Rīga.

 

“Artūrs nav pārāk atvērts, tāpēc ir grūtāk iejusties jaunās kompānijās, taču “Lidl” pārstāvji parūpējās par to, lai Artūrs justos brīvāk un izbaudītu šo notikumu uz maksimumu,” stāsta viņa mamma.


Dominika mamma Liene brauciena laikā uz UEFA čempionātu ir pazaudējusi balsi, taču
tas netraucēja dalīties ar braucienā iegūtajām emocijām un iespaidiem. “Šis divu dienu
brauciens uz Vāciju bija tiešām aktivitātēm un emocijām piesātināts.

 

”Pēc nokāpšanas no laukuma Dominiks uzreiz pievērsies spēlei. Kad viņam jautāts, vai gribētu vēlreiz kāpt uz laukuma, esot teicis, ka noteikti būtu gatavs izvest arī Portugāles izlasi, kur spēlē viņa mīļākais spēlētājs Krištianu Ronaldu. 

 

Atbraucot mājās, Liene ieslēgusi televizoru un noskatījusies spēli vēlreiz. “Caur televizora ekrānu nav iespējams izjust tās emocijas, kas bija jūtamas uz vietas. Es vēlos teikt milzīgu paldies “Lidl” par šo iespēju! Es kā mamma jutos ļoti lepna, redzot savu dēlu uz laukuma, izvedot kādu no lielajām futbola zvaigznēm.”


“Mēs vēl cenšamies to visu aptvert, jo emociju ir ļoti daudz,” stāsta Markusa mamma Sigita no Dobeles. “Pēc tam, kad bērni izveda futbolistus laukumā, mēs kopā skatījāmies spēli un, protams, fanojām par Itāliju.

 

Žēl, ka Itālija zaudēja, bet mēs iegadījāmies Berlīnē laikā, kad Vācijas izlase uzvarēja savu spēli, un piedzīvojām, kā vācu fani priecājās par savas komandas panākumu.” Markuss jau trenējas futbolā, un šis piedzīvojums būs viņam stimuls turpināt treniņus vēl uzcītīgāk.


Visi vecāki uzsver, ka lieliskā brauciena laikā ģimenes ir ļoti satuvinājušās un lidostā
neviens neesot palicis bez apskāviena. 

“Es gribētu teikt, ka šis brauciens bija ne tikai par futbolu, bet arī par jaunām draudzībām, emocijām un cilvēkiem,” rezumē Dominika mamma Liene.

Latvijas “Lidl Kids Team” sastāvā uz Vāciju ir devās 4 bērni no Rīgas un pa vienam
bērnam no Rēzeknes, Valmieras novada, Ogres, Siguldas novada, Dobeles, Liepājas un
Tukuma. 

Šāda unikāla iespēja tika izlozēta starp vairāk nekā 8600 bērniem, kas pieteicās “Lidl” izlozei un iespējai doties laukumā ar labākajiem Eiropas futbolistiem.


Visas Eiropas čempionāta spēles līdz pat finālspēlei 14. jūlijā futbola līdzjutēji var vērot
fanu zonā “Lidl Arena” Rīgā, Kauguru ielā 6 (pie Kalnciema tilta). Arēna uz visu čempionāta laiku ir pārvērtusies par futbola fanu labāko satikšanās vietu, kur bez maksas kopīgi uz lielā ekrāna skatīties visas čempionāta spēles. 

 

Pirms katras spēles “Lidl Arena” piedāvā “EURO 2024 ekspertu studiju” ar leģendāro sporta žurnālistu Anatoliju Kreipānu un īpašo studijas viesi.

Saistītie raksti