Aizdomās par trīsgadīgas meitas slepkavību apcietina māti; ģimenē aug vēl trīs mazi bērni

Šī gada 4. decembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknis saņēma informāciju par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret mazgadīgu bērnu. Notikuma vietā policisti aizturēja bērna māti un tēvu. Mātei piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Par notikušo sākts kriminālprocess par iespējamu bērna slepkavību pastiprinošos apstākļos, kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.
Ģimenē aug vēl trīs bērni no 1 līdz 6 gadu vecumam.

FOTO: Shutterstock.com

Ģimenē aug vēl trīs bērni no 1 līdz 6 gadu vecumam.

2022. gada 4. decembrī Neatliekamais medicīnas palīdzības dienests saņēma izsaukumu uz daudzdzīvokļu namu Krāslavā, kur kāda ģimene ziņoja, ka no gultas otrā stāva ir nokritusi trīs gadus veca meitenīte. Ierodoties notikuma vietā, Neatliekamais medicīnas palīdzības dienests konstatēja 2019. gadā dzimuša bērna nāvi un uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija. Likumsargi konstatēja, ka pret bērnu, iespējams, ir veikts noziedzīgs nodarījums. 

 

Krāslavas iecirkņa amatpersonas notikuma vietā atrada un izņēma lietiskos pierādījumus, kuri visdrīzāk norāda, ka mirušais bērns pakļauts vardarbībai. 

 

Jāmin, ka minētajā ģimenē aug vēl trīs bērni no 1 līdz 6 gadu vecumam.

Reklāma
Reklāma

 

Aizdomās par bērna slepkavību notikuma vietā aizturēta bērna māte – 1996. gadā dzimusi sieviete un bērna tēvs – 1993. gadā dzimis vīrietis. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka personas jau vairākkārt nonākušas policijas redzeslokā par dažāda rakstura pārkāpumiem. Vakar, 5. decembrī, Daugavpils tiesa bērna mātei piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

 

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta otrā punkta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Šobrīd policija turpina izmeklēšanu.

Saistītie raksti