Lietuvā no kovid miris gadu vecs bērns, Igaunijā – septiņus un vienpadsmit gadus veci bērni

Lietuvā ir reģistrēts viens no Covid-19 miris bērns – gadu vecs. Savukārt Igaunijā nu jau miruši divi bērni – septiņus gadus vecs zēns un vienpadsmit gadus veca meitene.

FOTO: Shutterstock.com

Diemžēl šonedēļ reģistrētais nav pirmais gadījums, kad Igaunijā no kovid miris bērns – martā slimība dzīvību paņēmusi arī 11 gadus vecai meitenei.

Pirmdien Igaunijā no Covid-19 infekcijas miris septiņus gadus vecs zēns, liecina Igaunijas Veselības departamenta publiskotā informācija. Diemžēl šis nav pirmais gadījums, kad Igaunijā no kovid miris bērns – martā slimība dzīvību paņēmusi arī 11 gadus vecai meitenei. 

 

Arī Lietuvā reģistrēts pirmais gadījums, kad no Covid-19 izraisītām komplikācijām miris bērns. Vienu gadu vecais mazulis nomira jau septembrī, bet tikai decembrī noslēgusies izmeklēšana un oficiāli apstiprināts nāves cēlonis.

Reklāma
Reklāma

 

Bērnu nogādāja slimnīcā 31. augustā, kur viņam konstatēja laringītu un noteica ārstēšanos mājās. Tikai pēc tam atklājies, ka bērns ne tikai inficējies ar koronavīrusu, bet vēlāk tas arī bijis galvenais viņa nāves iemesls.

Saistītie raksti