Krīze Ņujorkas slimnīcā: jāpārtrauc dzemdību pakalpojumi, jo vairāki darbinieki atsakās vakcinēties

Ņujorkas slimnīca paziņojusi, ka šomēnes būs spiesta pātraukt dzemdību pakalpojumus, jo vairāki darbinieki atteikušies vakcinēties, vēsta NBC News.

FOTO: Unsplash.com

Seši Luisa apgabala slimnīcas Dzemdību nodaļas darbinieki jau ir aizgājuši no darba, bet vēl septiņi atteikušies vakcinēties, kas nozīmē, ka slimnīca nespēs nodrošināt nodaļas darbu.

"Mēs nevaram nokomplektēt dienestu pēc 24. septembra," norādījis slimnīcas izpilddirektors Džeralds Keijers. "Saņemto atlūgumu skaita dēļ mums nekas cits neatliek kā pārtraukt dzemdību pakalpojumus. Slimnīcu administratori strādā pie "ārkārtas rīcības plāniem", ja masveida atkāpšanās no amata apdraudēs arī citus būtiskus pakalpojumus."

Termiņš, kad veselības aprūpes darbinieki Ņujorkā var saņemt pirmās vakcīnas devas, ir 27. septembris.

Keijers norādīja, ka viņš pilnībā atbalsta veselības aprūpes darbinieku vakcinācijas mandātu. "Mums kā darbiniekiem ir pienākums neapdraudēt tos, par kuriem mēs rūpējamies, vai mūsu kolēģus," sacīja Keijers.

Reklāma
Reklāma

464 Luisa apgabala slimnīcas darbinieki jeb aptuveni 73 procenti ir vakcinēti, bet 165 nav.

Bijušais Ņujorkas štata gubernators Endrū Kuomo 16. augustā pieņēma mandātu, lai nodrošinātu, ka visi veselības aprūpes darbinieki Ņujorkā būtu vakcinēti. Precīzāk sakot, slimnīcu un ilgtermiņa aprūpes iestāžu darbiniekiem pirmā vakcīnas deva jāsaņem līdz 27. septembrim.