Uzskaitītas pilsētas, kurās šosezon par siltumu būs jāmaksā visdārgāk, un kur maksa būs viszemākā

Šajā apkures sezonā no lielākajām pilsētām augstākie siltumenerģijas tarifi ir Siguldā, bet zemākie - Daugavpilī, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) mājaslapā pieejamā informācija.

 

FOTO: Shutterstock.com

Siguldā, kur siltumapgādi nodrošina SIA "Wesemann-Sigulda", siltumenerģijas tarifs ir 60,92 eiro par megavatstundu (MWh). Otrā vietā ir Cēsis, kurā SIA "Cēsu siltumtīkli" tarifs ir 60,58 eiro par MWh, bet Valmierā, kur siltumapgādes pakalpojumu nodrošina SIA "Valmieras ūdens", tarifs ir 58,06 eiro par MWh.

Talsos, kur pakalpojumu nodrošina SIA "Talsu bio-enerģija", šajā apkures sezonā par siltumenerģiju jāmaksā 57,90 eiro par MWh. Saldus iedzīvotājiem par vienu MWh jāmaksā 56,86 eiro, un pilsētā siltumapgādi nodrošina SIA "Saldus siltums". Savukārt Salaspilī, kur šo pakalpojumu nodrošina SIA "Salaspils siltums", tarifs ir 55,24 eiro par MWh.

Liepājā siltumenerģiju nodrošina SIA "Liepājas enerģija", un tur par vienu MWh jāmaksā 54,95 eiro, bet Ventspilī, kur siltumenerģijas pakalpojumu sniedz SIA "Venstpils siltums", šajā sezonā tarifs ir 54,90 eiro par MWh.

Savukārt Jūrmalas iedzīvotājiem par siltumenerģiju jāmaksā 54,61 eiro par MWh, un tur pakalpojumu nodrošina SIA "Jūrmalas siltums". Jelgavā, kur siltumenerģijas pakalpojumu nodrošina SIA "Fortum Jelgava", par vienu MWh jāmaksā 54,28 eiro. Teju tāda pati cena - 54,22 eiro par MWh - par siltumenerģiju jāmaksā Jēkabpilī, kur siltumapgādi nodrošina SIA "Jēkabpils siltums". 

Reklāma
Reklāma

Bauskā siltumenerģijas pakalpojumu nodrošina SIA "Bauskas siltums", un tur iedzīvotājiem par vienu MWh jāmaksā 53,22 eiro, bet Rēzeknē, kur pakalpojumu sniedz SIA "Rēzeknes siltumtīkli", tarifs ir 52,14 eiro par MWh. 

Savukārt Rīgā, kur siltumapgādi nodrošina AS "Rīgas siltums", siltumenerģijas tarifs ir 51,90 eiro par MWh. Nedaudz zemāka cena ir Tukumā, kur pakalpojumu nodrošina SIA "Tukuma siltums", kura noteiktais pakalpojuma tarifs ir 51,37 eiro par MWh. Savukārt Kuldīgā, kur siltumenerģiju piegādā SIA "Kuldīgas siltums", tarifs ir 49,80 eiro par MWh. 

Zemākie siltumenerģijas tarifi šajā apkures sezonā ir Olainē, Dobelē un Daugavpilī. Olainē, kur siltumenerģiju nodrošina SIA "Olaines ūdens un siltums", tarifs ir 46,45 eiro par MWh, un Dobelē, kur pakalpojumu sniedz SIA "Dobeles enerģija", tarifs ir 45,01 eiro par MWh. Savukārt zemākais siltumenerģijas tarifs šajā sezonā ir Daugavpilī, kur SIA "Daugavpils siltumtīkli" siltumenerģiju piegādā par 44,59 eiro par MWh.