2. septembrī darbnīca bērniem "Videi draudzīga skolas grāmatu vākošana"

Rudens mūs jau sveicina, tāpēc 2. septembrī Kalnciema kvartāla tirgū no plkst. 10.00 līdz 16.00 amatnieki un zemnieki cienās ar aktuālajām dabas delikatesēm. 

2. septembrī darbnīca bērniem Videi draudzīga skolas grāmatu vākošana

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Rudens mūs jau sveicina, tāpēc 2. septembrī Kalnciema kvartāla tirgū no plkst. 10.00 līdz 16.00 amatnieki un zemnieki cienās ar aktuālajām dabas delikatesēm. Bērni aicināti uz biedrības “homo ecos” darbnīcu “Videi draudzīga skolas grāmatu vākošana” no plkst. 11.00 līdz 15.00. Tirgus apmeklētājus priecēs Āgenskalna deju skolas “Vendija” koncerts. 

Programma:

Reklāma
Reklāma

No plkst. 11.00 līdz 15.00 darbnīca bērniem "Videi draudzīga skolas grāmatu vākošana" 
Skolas laiks ir klāt un viens no pirmajiem mājas darbiem bērniem un vecākiem ir grāmatu vākošana. Biedrība "homo ecos" aicina nepirkt jaunus plastmasas vāciņus, bet gan gatavot tos pašiem! 
Darbnīcā dalībnieki iemācīsies gatavot individuālus grāmatu vākus no tā, ko var atrast mājās: tapešu un auduma atgriezumiem, iepirkumu maisiņiem (papīra un plastmasas). Noformēšanai izmantos vecus žurnālus un kalendārus. Šādi vākotām grāmatām būs cita vērtība. Darbnīcā būs pieejami visi materiāli, bet droši var ņemt līdzi arī sev tīkama dizaina materiālus vākošanai un/vai dekorēšanai. Un neaizmirstiet grāmatas!
Darbnīcu rīko Kalnciema kvartāls sadarbībā ar biedrību “homo ecos”, pateicoties Rīgas domes atbalstam.

Plkst. 11.00 un 12.30 Āgenskalna deju studijas “Vendija” koncerts
Deju studija “Vendija” piedāvā bērniem plašu klāstu ar deju nodarbībām, pat akrobātiku un capoeiru. Jau kopš 2013. gada studija piedalās dažādos starptautiskos konkursos, kuros izcīna ļoti augstus rezultātus. 2. septembrī viņi ir sagatavojuši īpašu koncerta programmu Kalnciema kvartāla tirgus apmeklētājiem.