Mazajam Kristapam nepieciešams delfīnterapijas kurss

Lai attīstītu Kristapa valodu un sīko roku motoriku ārsts iesaka iziet delfīnterapijas kursu, kurš paredzēts jau vasarā no 3. jūlijā Baltkrievijā. Nepieciešama palīdzība!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Lai Kristaps tiktu uz kājām, sāktu staigāt nepieciešams kārtējais rehabilitācijas kurss.

Kristaps ģimenē ir otrais bērns. Viņa diagnoze ir BCT spastiska tetraperēze, simtomātiska epilepsija. Epilepsijas lēkmes Kristapam vairs nav.. Šobrīd Kristapiņam ir 5 gadi. Kristaps apmeklē speciālo bērnudārzu "Kastanītis Talsos. Kristapam grūtības sagādā vāji attīstītā sīkā roku motorika, līdz ar to visi darbiņi ar rokām neveicas. Kristapiņš vēlas runāt, bet nespēj. Ja Kristaps iemācītos runāt atrisinātos daudzas problēmas viņš varētu pateikt savas vēlmes. Šobrīd tas notiek ar sejas vaibstiem cenšamies viņu izprast. Lai attīstītu Kristapa valodu un sīko roku motoriku ārsts iesaka iziet delfīnterapijas kursu, kurš paredzēts jau vasarā no 3. jūlijā Baltkrievijā un izmaksā 1145 EUR. Un, lai Kristaps tiktu uz kājām, sāktu staigāt nepieciešams kārtējais rehabilitācijas kurss. Rehabilitācijas kurss paredzēts no 9. - 21.oktobrim un izmaksā 4111,56 EUR.


Ārpus bērnudārza Kristaps apmeklē ergoterapeitu, reitterapiju, fizioterapiju, masāžas. No 24. aprīļa līdz 9. maijam Kristaps ir izgājis rehabilitācijas kursu Vaivaros, kurš bija valsts atmaksāts. Kristaps jau vairākkārt ar ziedotāju palīdzību ir izgājis rehabilitācijas kursus Slovākijā Adeli centrā. Pēc rehabilitācijas kursiem ir uzlabojumi Kristapa veselības stāvoklī.


Lai nodrošinātu Kristapam delfīnterapijas kursu un rehabilitāciju kopā nepieciešami 5256,56 EUR no rehabilitācijas martā atlikuši 274 EUR.

Reklāma
Reklāma

Ja varat palīdzēt ziedojat LV16UNLA0050009241171 vai LV98HABA0551023851620 Inga Lazdāne. Maksājuma mērķis: Kristapa ārstniecībai.

Šobrīd trūkst 4751,56 EUR.
ar cieņu Kristapa mamma Inga