Nofotografējies pie īpaša spoguļa un laimē individuālu konsultāciju pie Dr.Lolitas Neimanes!

Latvijas zinātnieki izstrādājuši pirmo mutē smidzināmo spreju tievēšanai, kas pieejams Latvijas aptiekās. Līdzīgi kā citi zaļās farmācijas ražotāja Silvanols produkti, arī Easyslim ir radīts no dabīgiem augiem un tas palīdz aktivizēt vielmaiņu un mazināt apetīti.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Latvijas diētas ārstu un uztura speciālistu asociācijas valdes priekšsēdētāja un diētas ārste Lolita Neimane atzinīgi vērtē jaunos produktus, sakot, ka dabīgas izcelsmes produkti, kuri satur daudz vērtīgu, organismam nepieciešamu vitamīnu un minerālvielu, būs labs palīgs vielmaiņas sakārtošanā un enerģijas vairošanā.

 

Pieturā pie Valdemāra ielas 17. numura zaļās farmācijas ražotājs Silvanols ir izvietojuši lieliskāko spoguli visā Rīgā, kas parāda Tavu perfekto auguma siluetu. Un tas dod iespēju piedalīties lieliskā KONKURSĀ. 

Konkurss!

Kas jādara?
 
* Uzņem sava atspulga selfiju Easyslim spogulī, publicē savu bildi FB profilā, pievienojot #Easyslim #Silvanols un komentārā uzraksti, kas ir Tavs iedvesmas avots šo vasaru pavadīt vēl slaidākā formā!
 
Savukārt zaļās farmācijas uzņēmums Silvanols jau 13.jūnijā 3  radošāko foto un komentāru autoriem uzdāvinās Easyslim produktus mēneša kursam un individuālu konsultāciju pie diētas ārstes Lolitas Neimanes.
 
P.S. Tie, kas vēlas Easyslim izmēģināt jau tagad, blakus esošajā Pils aptiekā atradīs to par visdraudzīgākajām cenām! :)

 

EasyslimPar Easyslim
EASYSLIM – kapsulas svara kontrolei
* Sastāvā esošie augu ekstrakti nodrošina svara samazināšanos, uzlabo vielmaiņu, mazina apetīti.

* Pipars veicina ķermeņa svara samazināšanos, zaļā tēja, rūgtais apelsīns un garcīnija veicina lipīdu vielmaiņu un to šķelšanos, kā arī palīdz mazināt izsalkuma sajūtu.

Sastāvs: Ingvera pulveris, zaļās tējas, greipfrūta, zīdkoka, brūnaļģu ekstrakti, resveratrols, piparu, garcīnijas, rūgtā apelsīna, safrāna ekstrakts, pterostilbēns.
Lietošana: 1 kapsula divreiz dienā ēšanas laikā.

Reklāma
Reklāma

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Easyslim


 
EASYSLIM Spray –  sprejs svara kontrolei
* Izsmidzināms šķidrums optimālas ķermeņa masas uzturēšanai ar augu ekstraktiem un L-karnitīnu.

* Sastāvā esošā zaļā tēja palīdz samazināt apetīti, uzlabo vielmaiņu, veicina tauku dedzināšanu un rezultātā palīdz kontrolēt svaru un uzturēt sevi labā formā.

* Hibiskusroze uztur organisma vispārējo tonusu un palīdz nostiprināt ķermeni.

Sastāvs: L-karnitīna hidrohlorīds, godži ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, hibiskus rozes ekstrakts.
Lietošana: Lietot iekšķīgi pieaugušajiem pa 1 pūtienam divas reizes dienā, pēc katras lietošanas reizes iedzert glāzi ūdens.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

 

Ieskaties: www.silvanols.lv