Mazais Kristaps sekmīgi ārstējas Slovākijā. Rehabilitācijas rēķina apmaksai trūkst vien 298 eiro. FOTO

Ar cerebrālo trieku slimais četrus gadus vecais Kristaps, kura ārstēšanai tika lūgta arī Mammamuntetiem.lv lasītāju atbalsts, Slovākijā uzsācis kārtējo atveseļošanās procesus. Kristapa mamma saka sirsnīgu paldies visiem, kuri palīdzēja viņas dēliņam. Ir arī rezultāts - daudz stiprāka kakla muskulatūra. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ar cerebrālo trieku sirgstošais četrus gadus vecais Kristaps, kura ārstniecībai tika lūgta arī Kasjauns.lv lasītāju palīdzība, tagad iziet rehabilitācijas kursu Slovākijas klīnikā, kaut arī visa nepieciešamā nauda viņa ārstniecībai vēl nav savākta.

 

Kristapa mamma Inga Lazdāne raksta, ka rehablitācijas kurss ilga līdz 2 .aprīlim. Pagaidām rēķins pilnībā vēl nav apmaksāts, bet tā kā uz turieni braucām jau trešo reizi, viņi atļāva iztrūkstošo summu samaksāt vēlāk. Pašlaik rēķina  pilnīgai atmaksai trūkst vien 298 eiro.

 

Kristapam ir uzstādīta diagnoze: bērnu cerebrālā trieka - spastiska tetraperēze, simptomātiska epilepsija. Šī diagnoze viņam ir kopš dzimšanas. Puisēna pirmajos dzīves gados situācija bija nopietnāka, jo bija biežas krampju lēkmes, viņš nespēja patstāvīgi ēst un staigāt. Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem krampju lēkmes vairs nav un nu ir cerība, ka Kristaps pats varēs staigāt.

 

Iepriekšējā gada maijā Kristaps ar tēti devās uz pirmo rehabilitācijas kursu Slovākijā un pēc divu nedēļu rehabilitācijas kursa Kristaps mājā brauca bez zondes un pats varēja paēst. Otro rehabilitācijas kursu Kristaps izgāja rudenī. Viņam uzlabojās arī koncentrēšanās spējas, puisis sāka satvert mantas, apgriezties gultā, patstāvīgi sēdēt ratos.

 

Reklāma
Reklāma

Lai Kristapam uzlabotos veselības stāvoklis, tika lūgti ziedojumi  (rehabilitācijas kurss Slovākijā izmaksā 4800 eiro). Lai samaksātu atlikušos rēķinus, Kristapam var ziedot uz sekojošiem kontiem:

Inga Lazdāne (puisēna mamma)

SWEDBANK LV98HABA0551023851620

SEB BANKĀ LV16UNLA0050009241171 ar norādi Kristapa ārstniecībai.