Vērtējam mammam.lv/tetiem.lv kopā!

Prieks Tevi redzēt portāla mammam.lv/tetiem.lv testa režīmā! Tu esi viens no pirmajiem, kas var aplūkot, izmēģināt un novērtēt paveikto. Mēs ceram uz Tavu sapratni un palīdzību, lai novērstu visas mazās kļūmes un uzzinātu, kādi uzlabojumi portālā Tev šķiet vajadzīgi.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Lai iepazītu portāla daudzveidību, lūdzu, pamēģini:


* Izveidot savu mammas vai tēta profilu, kurā Tu vari pastāstīt citiem par sevi kā mammu/tēti, rakstīt tematiskās dienasgrāmatas un izveidot bilžu galeriju. P.S. Visiem testa versijas izmēģinātājiem piešķirtas 35 bezmaksas bilžu vietas galerijā — izmanto to!


* Diskutēt forumā. Gan sākot sarunu, gan atbildot uz kāda ierosināto diskusiju vai komentāru, vari pievienot atbilstošu foto. Jaunumi par Tevis aizsāktajām vai izvēlētajām sarunām atspoguļosies Tavā profilā! 


* Smelties iedvesmu un gudrības rakstu sadaļās Grūtniecība, Dzemdības, Bērns aug, Ģimenes lietas, Zaļais dzīvesveids, Mīlestība un sekss.


* Uzzināt ko jaunu enciklopēdijā un veidot to kopā ar mums.

Reklāma
Reklāma


* Uzdot sevi interesējošus vai neskaidros jautājumus speciālistiem sadaļā Jautā speciālistam. Patlaban uz jautājumiem atbild ginekoloģe un dzemdību speciāliste Vita Začesta, vecmāte Kristīne Embure-Zapoļska, psiholoģes Ineta Tunne un Guna Berga, seksologs un, kā viņš pats sevi dēvē, pārmaiņu treneris Arturs Šulcs, veselīga uztura speciāliste Inga Pūce, frizieris Pērs Bogomazovs un peldēšanas trenere Gunta Meldere.


* Ieteikt labākos mediķus rubrikā Iesaki ārstu!. Ieteikto ārstu saraksts mums visiem būs palīgs, izvēloties, pie kāda speciālista doties. 


* Izstāstīt portāla apmeklētājiem kāda mazā jokotāja anekdoti, jo zināms taču, ka bērni liek smieties tik tiešām no sirds!

Mēs ļoti vēlamies, lai mammam.lv/tetiem.lv būtu Tavs portāls, kas ne vien izklaidē, bet sniedz arī noderīgus padomus, izglīto un iedvesmo būt labai mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam un pat krustmātei vai auklītei!
Savu viedokli par portālu, ierosinājumus, ieteikumus un kritiku, lūdzu, ieraksti komentāros vai sūti uz redakcija@mammam.lv.

Tavs mammam.lv/tetiem.lv