Ideja Tēva dienas svinībām - fotoorientēšanās dārziņa teritorijā un kopīga skapīšu darināšana

Pirmsskolas izglītītības iestādē "Bebe.lv" katra grupiņa atzīmē Tēvu dienu kā īpašo vīriešu dienu.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šogad Tēva dienas svinēšanu pārcēlām uz septembri, bet iepriekšējos gadus tas notika februārī, jo septembris bērnudārzos, dēļ adaptācijas, ir sarežģīts laiks, šādiem pasākumiem.

Katrā grupiņa tas tiek darīts savādāk. Piemēram, gatavojot ko gardu, meistarojot rotaļu laukumam mantu kasti vai citādi radoši izpaužoties.  Šogad Trijādības Bebes dārziņa visas trīs grupas veidos pasākumu kopēju: foto orientēšanos dārziņa teritorijā. Protams, tētiem tiek gan apsveikumi, gan apbalvojumi un cienasts. Kā arī lieliski pavadīts laiks kopā ar bērnu un saliedēšanās ar citiem tētiem.

Šī būs ideja no Purvciema Bebe.lv Bebuku grupas, kā tika atzīmēta Tēvu diena.
 

Tā norisinājās kā īpašo vīriešu diena (jo ne visiem bērniņiem ir tētis), kuras laikā tika radoši strādāts ar "vīrišķīgām" lietām. Bērniņi kopā ar tētiem veidoja attīstošās plāksnes. Tika izveidotas tāfeles ar dažādiem krampīšiem, slēdzīšiem, atslēdziņām, ritenīšiem, ar kuriem bērni varēs rotaļāties brīvajos brīžos. Bērni kopā ar tētiem, strādāja izmantojot āmurus, skrūves, skrūvgriežus.. Bezgala priecīgi bija bērni un tēti bija ļoti lepni, iepazīstinot bērnus ar "Tētu" instrumentiem un darbiem.

 

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!


BALVAS

Reklāma
Reklāma

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!