Tēva dienā bērnudārzā tēti spēlē teātri!

Te idejas, kā mēs svinējām, atzīmējām Tēvu dienu!

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Ievadā kaķis, pele un žagatiņa visus apsveica ar gaidāmajiem svētkiem. Noskaidroja ko visiem patīk darīt. Rotaļa "Gribam zināt".


Izrādījās,kaķis patīk pasakas.
Tēti mums mazajiem rādīja teātri, palīdzēja arī mammas.
V. Sutejevs "Zem sēnītes".


Izlozē maskas, saņem pasakas tekstu, katra loma iezīmēta.
Teicējs lasa pasaku, katrs seko līdzi un attiecīgajā vietā ierunā savu lomu, jo tā jau bija atzīmēta.Bērni bija sajūsmā.


Pēc teātra kaķis aicināja bērnus piepūst balonus, bet tas neizdevās, labi, ka palīdzēja tēti.
Sadalījās divās komandās: sarkanie un zaļie baloni. Tad sporta skolotāja Eiropas sporta nedēļas dienas ietvaros, aicināja uz šķēršļu pārvarēšanas stafeti.Tajā piedalījās tēti kopā ar bērniem.
Noslēgumā žagatiņa cienāja ar arbūzu.


Iesūtīja: pirmsskolas izglītības skolotājas: J.Apsīte, S.Apšusala, skolotāja palīgs I.Tumševica.

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē "Sprīdītis" 5.grupa ("Meža mātes")  

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

Reklāma
Reklāma

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!