Tēva dienā tēti izmēģina bērnu spēlītes. FOTO

Mēs, PPII Brīnumpupa, Tēva dienu sākām svinēt pagājušajā gadā. Nolēmām, ka īsti godīgi nav tikai māmiņu sveikšana. Tētis taču ir tik svarīgs! Puišiem ir svarīgi pavadīt laiku kopā ar tēti, darot savus puiku darbus, meitenēm - svarīgi sajust tēta stipro plecu un mīlestību. Puišiem tētis rāda paraugu - kā būt vīrietim un tētim; meitenēm - palīdz saprast, kādu vīrieti izvēlēties sev blakus dzīvē, kā vīrietim jāmīl un jāciena sieviete.

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Te pagājušā gada Tēvu dienas svinēšana!
Tā kā tētiem patīk praktiski darbi, sākām ar to, ka piedāvājām viņiem kopā ar bērniem dažādus materiālus, ar ko darboties. Tās bija puzles, Montessori materiāli - rozā tornis, brūnās trepes, cilindru bloki, Eiropas kartes puzle.

Daudzi tēti atzina, ka nemaz tik vienkārši tie bērnu darbiņi nav - īpaši Eiropas puzli bija grūti salikt. Vēlāk bērni kopā ar tētiem gatavoja atslēgu piekariņus no plastikas - rullēja plastiku, izspieda formu, iespieda zīmogu.

Pēdējais darbiņš - tā kā bērni bija zīmējuši tētus, šoreiz tētiem bija jāuzzīmē savu bērnu portreti. Bija interesanti un aktīvi. Pēc tam kopējs foto.
 
Iesūtījusi: Gunta Medne, PPII Brīnumpupa vadītāja

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

Reklāma
Reklāma

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!