Tēva dienas konkurss bērnudārziem “Kā mēs sveicam savus tētus”. Galvenā balva – bērnudārza grupiņas ceļojums uz "Laimas" šokolādes muzeju un LEGO®!

Gatavojat tētiem īpašas dāvaniņas? Rīkojat lielas svinības ar baloniem, dzejoļiem un atrakcijām? Sēdināt tētus goda vietās un cienājat ar pašu gatavotām sviestmaizītēm vai šokolādes kūciņām? Dalieties idejās, kā jūsu bērnudārzā atzīmē Tēva dienu un viena grupiņa saņems ceļojumu uz "Laimas" šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktorus!

Pastāsti, kā jūs bērnudārzā sumināt tētus Tēva dienā! Vai gatavojat īpašas dāvaniņas? Varbūt rīkojat sacensības?

FOTO: Shutterstock.com

Pastāsti, kā jūs bērnudārzā sumināt tētus Tēva dienā! Vai gatavojat īpašas dāvaniņas? Varbūt rīkojat sacensības?

 

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju” aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1.vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

 

Šādus LEGO konstruktoru komplektus saņems 1. 2. un 3. vietas ieguvēji!

LEGO® DUPLO® Creative Building Box (LEGO® DUPLO® radošais būvēšanas komplekts)

Reklāma
Reklāma

 

LEGO® DUPLO® All-in-One-Box-of-Fun (LEGO® DUPLO® Daudzfunkcionālā rotaļu kārba)

 

Šādu LEGO konstruktoru komplektu papildus saņems 2. vietas ieguvēji!

LEGO® JUNIORS Supermarket Suitcase (LEGO® JUNIORS Lielveikala komplekts)

 

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv, audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!