Ko dāvināt draudzenei svētkos?

Vai meklē dāvanu, kas iepriecinās draudzeni? Ieskaties un uzzini lieliskas dāvanu idejas!
Dāvana, kas izvēlēta ar rūpību un mīlestību, var sniegt sievietei prieku, pārsteigumu un pateicības sajūtu.

FOTO: Freepik.com / freepik

Dāvana, kas izvēlēta ar rūpību un mīlestību, var sniegt sievietei prieku, pārsteigumu un pateicības sajūtu.

Svētku laiks ir prieka, svinību un dāsnuma laiks. Gatavojoties apmainīties ar dāvanām ar saviem mīļajiem, ideālas dāvanas izvēle bieži vien var būt grūts uzdevums, jo īpaši, ja runa ir par dāvanas izvēli kādai tuvai draudzenei. Sievietes un dāvanas ir perfekta kombinācija. Dāvana, kas izvēlēta ar rūpību un mīlestību, var sniegt sievietei prieku, pārsteigumu un pateicības sajūtu. Ja meklējat, ko dāvināt draudzenei, tad esiet pareizajā vietā! 

 

Lūk, dažas lieliskas idejas:

 

Reklāma
Reklāma
 1. Personalizētas rotaslietas
  Rotaslietas jau gadiem ilgi ir viena no labākajām un novērtētākajām dāvanām, kas patīk daudzām sievietēm. Katru rotaslietu - gan kaklarotu, gan aproci, gan gredzenu - var pielāgot tā, lai atspoguļotu valkātāja unikālo personību un stāstu. Vārdu, iniciāļu, nozīmīgu datumu vai sirsnīgu vēstījumu iegravēšana rotaslietām piešķir personisku pieskārienu.
 2. Grāmatas
  Ja Jūsu draudzenei patīk lasīt, dāvināt grāmatu var būt lieliska ideja. Pievērsiet uzmanību viņas iecienītākajiem žanriem vai autoriem un izvēlieties kaut ko tādu, ko viņa vēl nav lasījusi. Ja neesat pārliecināts par viņas vēlmēm, parasti droša izvēle ir romānu bestselleri vai grāmatas, kas saņēmušas kritiķu atzinību.
 3. Fotogrāfiju albums ar Jūsu kopīgajiem attēliem
  Dāviniet savai draudzenei atmiņu albumu. Izdrukājiet Jūsu kopīgās fotogrāfijas un apkopojiet tās vienā skaistā foto albumā. Katram attēlam pievienojiet mīļas piezīmes.
 4. Video ar Jūsu kopīgajiem brīžiem un atmiņām
  Ja nevarat klātienē apsveikt draudzeni, tad apsveikuma video ir lieliska dāvanu ideja. Apkopojiet visas iemūžinātās atmiņas vienuviet - jaukā video.
 5. Ķermeņa kopšanas komplekts
  Mūsdienu straujajā pasaulē ikvienam ir nepieciešams laiks sev, lai atpūstos. Ķermeņa kopšanas komplekts var sniegt draudzenei iespēju relaksēties siltā vannā ar sejas masku. Pēc vannas viņa varēs iesmērēties ar barojošu ķermeņa krēmu, kas palīdzēs saglabāt ādas maigumu un elastību.
 6. Dāvanas, kas liek smieties
  Ja vēlaties likt draudzenei smieties, uzdāviniet viņai kaut ko jautru. Iespēju ir daudz! Tas var būt smieklīgs T-krekls, krūze ar asprātīgu frāzi vai biļetes uz komēdijas izrādi.
 7. Momentfoto kamera
  Momentfoto kameras ļauj uzreiz uzņemt un izdrukāt fotoattēlus, radot jautru un interaktīvu pieredzi. Tā ir lieliska iespēja iemūžināt īpašus mirkļus kopā ar mīļajiem. Atšķirībā no digitālajām fotogrāfijām, kas bieži vien paliek aizmirstas viedtālruņos, momentfoto kameras uzņemtie attēli kļūst par taustāmiem atmiņām. Momentfoto kameras parasti ir viegli lietojamas, pat ja draudzenei nav iepriekšējas pieredzes ar fotografēšanu. Viņai nebūs jāuztraucas par sarežģītiem iestatījumiem vai tehniskajām detaļām, ļaujot koncentrēties uz radošumu un jautrību. Momentfoto kameras ir pieejamas dažādos dizainos un krāsās, tāpēc varēsiet atrast tādu, kas atbilst draudzenes gaumei un personībai. Daudzas no tām ir kompaktas un vieglas.
 8. Dāviniet pieredzi
  Atšķirībā no materiālām dāvanām, kas laika gaitā var zaudēt savu vērtību, pieredzes dāvanas sniedz neaizmirstamas atmiņas, kas paliks ar draudzeni uz visu mūžu. Kopā pavadītais laiks, piedzīvotās emocijas un jaunās zināšanas kļūs par nenovērtējamu dāvanu. Pieredzes dāvana sniedz iespēju draudzenei atpūsties no ikdienas rūpēm, koncentrēties uz doto brīdi un stiprināt Jūsu draudzību. 

 

Lūk, dažas pieredzes dāvanu idejas draudzenei:

 • Kopīgs SPA apmeklējums;
 • Ceļojums uz jaunu vietu;
 • Koncerta vai izrādes apmeklējums;
 • Vīna degustācija vai kulinārijas nodarbība;
 • Aktīva atpūta dabā;
 • Fotosesija.

Saistītie raksti