26. maijā vārda dienu svin Eduards, Edvards, Edvarts, Varis

Kalendārā neiekļautie vārdi: Eduarda, Eduārds, Eduars, Edvarda, Edvārts, Eidis, Tedijs, Tedis, Varaidotis, Varaidots, Varimands, Varimants, Varita, Varīte, Varonis.
Personvārdus skaidro Gunnars Treimanis.

FOTO: Shutterstock.com

Personvārdus skaidro Gunnars Treimanis.

Eduards

Vīrišķīgs, stipras dabas cilvēks ar labu humora izjūtu; necieš iebildumus un skaļas sentences. Visu dara pats, tomēr pārbauda un komandē arī citus. Kaut arī pieder pie fantazētāju cilts, praktiski prot uzbūvēt itin visu jebkurā jomā. Nepadodas tukšiem vilinājumiem un ilūzijām. Arī teatralitāte Eduardam ir tuva, jo fantāzija gāžas kā Niagāras ūdenskritums.

 

Edvards

Praktiķis, bet bez Eduardam raksturīgā vētrainā parādību tvēruma. Visu pārbauda, mazāk tic intuīcijai. Taču uz viņu var droši paļauties, jo Edvards ciena precizitāti. Dažkārt ilgi meklē savu dzīves ideālu – sievieti.

Reklāma
Reklāma

 

Edvarts
 

Varis

Lepnums un paļāvība saviem spēkiem liedz reizēm līdz galam iepazīt dzīves sarežģītību. Tāpēc viņš vairāk filozofē, mazāk pats prot atrisināt saritinātos konflikta mezglus. Varim parasti laimējas dzīvē satikt veiklas dāmas, kuras kļūst par viņa darbības programmas virzītājām. Aiz Šo dāmu mugurām Varis gūst pamatu, pat spēju valdīt. Varim dažkārt ir grūti izšķirties – iet pa šauro patiesības taciņu vai mesties avantūrā, nedomājot ne par ko.