Jaunais LG NatureFresh ledusskapis ar DoorCooling⁺™ tehnoloģiju. Atsauksme

Portāls Mammamuntetiem.lv un LG Electronics aicināja piedalīties pētījumā un laimēt jauno LG NatureFresh ledusskapi ar DoorCooling⁺™ tehnoloģiju un citām mūsdienīgām funkcijām, kas palīdz pārtiku saglabāt ilgāk svaigu. Ledusskapi laimēja Sigita Ūberga. Ko viņa domā par jauno ledusskapi? 

LG Electronics – NatureFresh ledusskapis LG GBB71PZDZN.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

LG Electronics – NatureFresh ledusskapis LG GBB71PZDZN.

Sigita Ūberga un viņas ģimene ledusskapi ir lietojusi jau aptuveni mēnesi. Kā viņiem patīk? Lasi atsauksmi!

“Vērtīgākais šajā ledusskapī ir atsevišķais nodalījums zivīm un gaļai, tādā veidā "smarža" nav visā ledusskapī! Vēl, protams, ļoti priecājamies par lielāku saldētavas nodalījumu, jo mūsu ģimenē iecienītas ir svaigās ogas, līdz ar to turpmāk daudz vairāk varēsim sasaldēt, lai ziemā uzņemtu vitamīnus!

Varu vēl tikai piebilst, ka ledusskapis ir nesen mūsu mājās, bet jau tagad varam pateikt, ka mums patiešām palīdz plauktu marķējums, to izmantojam, lai produkti (dārzeņi) ilgāk uzglabātos svaigi un kā jau iepriekš minēju, novērš "smaržu", lai tā nav visā ledusskapī! Priecē tas, ka atsevišķiem produktiem ir sava īpašā vieta ledusskapī! :) Kad jauno ledusskapi saņēmām pie savām durvīm, lielākā meita nevarēja sagaidīt mirkli, kad jaunais ledusskapis būs savā vietā un beidzot būs pilns.”

 

Reklāma
Reklāma

Par balvu:
Jaunajam LG NatureFresh ledusskapim ir DoorCooling⁺™ tehnoloģija, kas nodrošina līdz pat 32%* ātrāku un vienmērīgāku dzesēšanu, saglabājot pārtiku ilgāk svaigu. Papildus tam, šajos ledusskapjos ir iebūvēts Inverter Linear Compressor – šī modernā kompresora darbības rezultātā, ledusskapja trokšņu līmenis ir samazinājies par 25%, tam kļūstot klusākiem salīdzinājumā ar parastajiem ledusskapjiem. LG NatureFresh ledusskapja misija ir rūpēs par svaigo produktu izskata un garšas saglabāšanu ilgāk, kad produkti tiek uzglabāti ledusskapī. Šis ir iespējams pateicoties LINEARCooling™, kas kontrolē to, lai temperatūras svārstības ledusskapī būtu mazākas, kā rezultātā produkti ilgāk būtu svaigi un izskatītos kā tikko iegādāti.


* Pateicoties modernajām tehnoloģijām, tajā skaitā arī ledusskapju attīstībai, ar SmartThinQ lietotni, var attālināti regulēt temperatūras iestatījumus ledusskapī, lai, atnākot mājās, ledusskapī jau būtu vēlamā temperatūra.