Sarūpē mazuļa pirmo pūriņu izstādē ”Bērnu pasaule 2019”!

No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”, kurā jaunie vecāki varēs atrast visu nepieciešamo sava mazuļa pūriņam. Ieskaties sarakstā un uzzini, kam tajā jābūt!

Dodies uz izstādi un izvēlies mazulim piemērotāko

FOTO: Shutterstock.com

Dodies uz izstādi un izvēlies mazulim piemērotāko

Pirmais “transportlīdzeklis”
Kad ģimenē ienāk mazulis, ir  jādomā arī par jaunu transportlīdzekli – bērnu ratiņiem! Kuru no visa plašā klāsta izvēlēties? Ķīpsalā vienuviet varēsi apskatīt jaunākās ratiņu kolekcijas un saņemt speciālistu konsultācijas, izmēģināt dažādo ratiņu funkcijas un tos iegādāties par izstādes cenām! “Bērnu pasaule 2019” varēsi iepazīt pasaulē atzītā zīmola “Bebecar” 2019. gada kolekcijas klasiskos ratiņus un jaunos “I-Top” modeļus, izmēģināt jaunāko “Emmaljunga”, “Bugaboo”, “Stokke”, “Maxi-Cosi”, “Roan”, “Kaiser”, “Hesba” un citu ražotāju produkciju, kā arī novērtēt “ABC Design” īpašo ratiņu sēriju “Diamond Special Edition”. Izmanto iespēju iepazīt šos ratiņus, jo tie ir ierobežotā daudzumā! 

Izstāde “Bērnu pasaule 2019” notiks Ķīpsalā no 26. līdz 28. aprīlim. Bērni varēs piedalīties teju 40 izglītojošās, sportiskās un radošās aktivitātēs!

Gultiņas un citas mēbeles
Ja meklē gultiņu mazulim, tad “Bērnu pasaulē 2019” varēsi atrast labākās mēbeles bērnistabai ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm! Bērza masīvkoka gultiņas piedāvās pašmāju uzņēmums “Troll Smiltene”, kas nozarē darbojas jau kopš 1994. gada. Mēbeļu kolekciju prezentēs arī “YappyKids” – ģimenes radīts uzņēmums, kura ražotajās gultiņās bērni guļ daudzās pasaules valstīs! Izvēlēto gultiņu varēsi komplektēt arī ar citām bērnistabai nepieciešamajām mēbelēm – kumodēm, pārtinamajiem galdiem, skapjiem u. c.

Apģērbs visiem gadalaikiem
Flīsa kombinezoni, vēju un mitrumu necaurlaidīgas vējjakas, krāsainas un ērtas kokvilnas trikotāžas kleitas, cepures un tuneļšalles, rāpulīši un ikdienas apģērbs – piepildi mazuļa skapi izstādē “Bērnu pasaule 2019”! Latvijā ražotus apģērbus un jauno pavasara / vasaras kolekciju prezentēs zīmols “EcoEmi”, kas jau piecus gadus rada oriģinālus un ērtus apģērbus ne tikai mazuļiem, bet arī pirmsskolas vecuma bērniem. Savukārt ar jaunumu – funkcionālu vissezonas apģērbu pašiem mazākajiem – izstādē pirmo reizi piedalīsies pavisam jauns un inovatīvs mazuļu apģērba zīmols “NordicSummerSet”. Termoregulējošais audums nodrošina pareizas temperatūras uzturēšanu, turklāt pasargā no vēja un mitruma. Šo apģērbu var valkāt visos gadalaikos! Esi ieintriģēts? Tad nāc uz Ķīpsalu no 26. līdz 28. aprīlim un iepazīsti jaunumus klātienē! Varēsi iepazīt arī jaunākās “Hebe”, “Vikrem”, “Petra” un daudzu citu apģērbu kolekcijas.

Higiēnai un attīstībai
Plašajā preču klāstā ikviens varēs atrast visu nepieciešamo mazuļa higiēnai un attīstībai. “MiMiKid baby boutique” piedāvās aksesuārus vannai, bērna kopšanai un barošanai, “Lats Import” prezentēs jaunumu Baltijā – “Marcus & Marcus” silikona produkciju, tostarp galda piederumus bērniem un rotaļlietas vannai, bet “Wooly Organic” priecēs ar 100 % dabīgām rotaļlietām un aksesuāriem. Piedāvājumā būs arī ekoloģiskas autiņbiksītes, ko prezentēs “Mr.Bunny”!

Reklāma
Reklāma

 

Plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019” notiks Ķīpsalā no 26. līdz 28. aprīlim, un tās apmeklētāji varēs salīdzināt un par izdevīgām cenām iegādāties jaunākās preces mazuļiem, sākumskolas vecuma bērniem, arī grūtniecēm un vecākiem. Bērni varēs piedalīties teju 40 izglītojošās, sportiskās un radošās aktivitātēs! Savukārt uz Lielās skatuves ar dziesmām un dejām trīs dienas uzstāsies mazie mākslinieki no visas Latvijas.

Seko līdzi informācijai par “Bērnu pasaule 2019” dalībniekiem, jaunumiem, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem mājaslapā, kā arī www.facebook.com/bernuizstade un www.instagram.com/childrens_world_latvia

Izstādes darbalaiks: 
26. aprīlī 10.00–18.00
27. aprīlī 10.00–18.00
28. aprīlī 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas: 
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Bērniem no 3 gadu vecuma – 3,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR

Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm: 
Ģimenes biļete – 12,00 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni; ja vairāk bērnu – 1,00 EUR par katru)

Biļetes var iegādāties internetā šeit