OKTOBRA nodarbību grafiks. Kursi jaunajiem un topošajiem vecākiem!

Gudro Sievu skola izveidojusi OKTOBRA nodarbību grafiku. Kursos pie zinošiem speciālistiem būs iespēja mācīties par veselīgu grūtniecības norisi, gaidību un dzemdību procesu. Tāpat ikvienam iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības pie sertificēta fizioterapeita!

Tiekamies Gudro Sievu skolā, kur iespēja apgūt dažādas vērtīgas gudrības

FOTO: Shutterstock.com

Tiekamies Gudro Sievu skolā, kur iespēja apgūt dažādas vērtīgas gudrības

Izvēlies sev piemērotāko un piesakies! 

 

Tuvākā nodarbība: 16. oktobris plkst. 18.00.

Gaidot bērniņu mainās visa sievietes pasaule- viņas ķermenis, attiecības ar apkārtējiem un arī pasaules attieksme pret topošo māmiņu. Palīdzēt saprast, spert kopā soli pa solim, nesteidzinot, lēnām virzīties pa gaidību ceļu uz dzemdību upi, palīdzēt šai upē iekāpt, un atgriezties.

 

Tuvākā  nodarbība: 21. oktobris plkst. 18.00.

Pirmās minūtes, stundas un dienas pēc bērniņa dzimšanas ir īpašas. Īpašas ar savu neatkārtojamību, tāds laiks nekad vairs nebūs.
Dzimšanu ir piedzīvojuši trīs saistīti cilvēki: bērniņš, mamma un tētis. Katrs no viņiem šo brīdi jūt, dzird un redz atšķirīgi. Nodarbībā dūla Inga Liepa-Babure stāstīs,  kā tas varētu būt un kam pievērst uzmanību.
Pēc dzemdībām un pirmo mirkļu burvības pienāk ikdiena, kurā bēbītis raud,  krūtis sāp un nav laika parūpēties par sevi.
Kā mammai un tētim sagatavoties laikam pēc bērniņa piedzimšanas? Ko savlaicīgi sarūpēt pēcdzemdību periodam? Ko rakstīt savā pēcdzemdību plānā?

 

Tuvākās nodarbības: 2. oktobris plkst. 18:00, 14. oktobris plkst. 18.00; 28. oktobris plkst. 18.00.

Uzzināsi visu par bērniņa sagaidīšanu. Kā dzemdībās jūtas mazulis? Pirmās stundas pēc dzemdībām. Jaundzimušā aprūpe. Krūts piena nozīme. Iespējamās problēmas, uzsākot krūts ēdināšanu. Hendligs (kā pareizi turēt, celt mazulīti). Jaundzimušā drošība. Par bērniņa aprūpi ir jāzina arī tētim, tāpēc ņemam līdzi tētus.


Nodarbība "Jaundzimušā aprūpe un ievads hendlingā" noderīga arī topošajiem tētiem

 

Tuvākās nodarbības: 10. oktobris plkst. 18:00; 29. oktobris plkst. 18.00.

Nodarbībā rādīs, skaidros un mācīs gatavoties dzemdībām no praktiskās puses. Mācīsies dažādus praktiskus vingrinājumus, kas ir palīdzoši dzemdību sāpju pārvarēšanā – pareizu elpošanu, relaksācijas paņēmienus, iespējamās dzemdību pozas u.c. Daļa nodarbības tiks veltīta tematam – kā partneris var palīdzēt un atbalstīt māmiņu dzemdību laikā un gatavojoties tām.
 

Tuvākās nodarbības:  7. oktobris plkst. 18.00 - vadīs sertificēta dūla Inga Babure, 22. oktobris plkst. 18.00.

Uzzināsi visu par dzemdību (arī ķeizargrieziena) norisi. Kā izvēlēties dzemdību vietu? Ko nozīmē dabiskas dzemdības? Kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kas jāņem līdzi uz dzemdībām? Dzemdību pozas izvēle. Pareiza elpošana. Tēva loma dzemdībās (arī, ja tētis nevēlas/nevar piedalīties) un pēcdzemdību periodā. Ja paredzētas ģimenes dzemdības, jāierodas kā māmiņai, tā arī tētim.

 

​Ja nevari saprast kā izvēlēties dzemdību vietu un ko likt dzemdību somā, noderīgo info uzzināsi nodarbībā "Mammas un tēta sagatavošana dzemdībām. Teorijas daļa"

 

Tuvākās nodarbības: 9. oktobris plkst. 18.00; 23. oktobris plkst. 18.00.

Kāda ir bērnam droša mājas vide, kā pareizi iekārtot zīdaiņa guļvietu, kā palīdzēt, ja bērns ir aizrijies vai, ja nepieciešama mākslīgā elpināšana, kādi ir biežākie traumatisma riska faktori bērniem vecumā līdz septiņiem gadiem.

 

Reklāma
Reklāma

Lieliska iespēja apmeklēt arī bezmaksas nodarbības:

  • Zīdīšanas nodarbība - vada Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja Sandra Lase

Tuvākās nodarbības: 1. oktobris plkst. 11:00 un 15. oktobris plkst. 11:00 bezmaksas

Mātes piens ir vispilnvērtīgākā barība bērnam pirmos sešus dzīves mēnešus, dažu pētījumu rezultāti uzrāda, ka pat visu pirmo dzīves gadu. Tāpēc topošos un jaunos vecākus Mammamuntetiem.lv  sadarbībā ar Zidit.lv aicina apmeklēt izglītojošo nodarbības par zīdīšanu.

  • Kāpēc raud mazulis? - vada Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja Sandra Lase

Tuvākās nodarbības: 15. oktobris plkst. 14:00 bezmaksas

Biežākie iemesli, kāpēc bērniņš raud. Kā atpazīt dažādos raudāšanas signālus? Raudāšana un zīdīšana – vai vajag nomierināt ar krūti? Knupītis – par un pret. Kā bērnu nomierināt un pašam nekrist "panikā".  Tāpēc topošos un jaunos vecākus Mammamuntetiem.lv sadarbībā ar Zidit.lv aicina apmeklēt izglītojošo bezmaksas nodarbību.

  • Mazuļa veselīgs miegs - vada Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja Sandra Lase

Tuvākās nodarbības: 15. oktobris plkst. 15:00 bezmaksas

Bērna miega fizioloģija un attīstība. Kā atpazīt, ka bērniņš vēlas gulēt? Aizmigšana ar krūti – par un pret. Cik daudz bērnam ir jāguļ un vai viņu vajag modināt? Dienas un nakts miega ritmi no dzimšanas līdz gadam. Drošība bērnam guļot savā un vecāku gultā. Kā un kad radināt bērnu gulēt savā gultā? Kā veidot bērna gulētiešanas rituālu? Tāpēc topošos un jaunos vecākus Mammamuntetiem.lv sadarbībā ar Zidit.lv aicina apmeklēt izglītojošo bezmaksas nodarbību.

Iesakām apmeklēt bezmaksas nodarbības par zīdīšanu, par mazuļa raudāšanu un par mazuļa miegu

 

Tuvākās nodarbības: 1. oktobris  plkst. 14:00 bezmaksas

Šajā nodarbībā tiks apskatītas šādas tēmas: zīdīšanas ilgums, tās nozīme bērnam un mammai, kad bērns pats atsakās no krūts, steidzama atradināšana, lēna mammas vadīta atradināšana, zīdīšana un darba atsākšana mammai. Topošos un jaunos vecākus Mammamuntetiem.lv sadarbībā ar Zidit.lv aicina apmeklēt izglītojošo bezmaksas nodarbību.

 

Tuvākās nodarbības: 1. oktobris plkst. 15:00 bezmaksas

Šajā nodarbībā tiks apskatītas šādas tēmas: uzskati par piebarojuma uzsākšanas vecumu, kā saprast, vai bērns ir gatavs piebarošanai, bērna vadīta ēšana - kas tas ir?, kā un kad labāk piedāvāt dažādus produktus bērnam. Topošos un jaunos vecākus Mammamuntetiem.lv sadarbībā ar Zidit.lv aicina apmeklēt izglītojošo bezmaksas nodarbību.

* Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana no autiņbiksīšu zīmola "Happy"! "Happy" piedāvā Premium kvalitātes higiēnas preces bēniem. Ar maigām rūpēm par Jūsu mazuļa labsajūtu katrā dzīves posmā.

* Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana no  zīmola "Marialine.lv"! "Marialine.lv" ir produktu līnija, kas piedāvā dažādus produktus no bērna plānošanas līdz mazuļa piedzimšanai.

 

JAUNUMS:

Vingrošanas grupu nodarbības:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

Ko vēl Tu varētu paveikt, kamēr māju tīra iRobots? Piemēram, mācīties Gudro Sievu skolā!