Paradokss: vīri krāpj tieši labās sievas

Ja tu domā – tavs vīrs sper sānsoļus, tātad viņš esošajās attiecībās ir nelaimīgs, ir nepatiess. Vīri krāpj arī labās sievas. Par mīlas trijstūru dažādajām izpausmēm un blakusparādībām konsultē psihoterapeite Inga Lubāne.

Ja redzi, kā attiecībās uzmācīgi grib iekļūt kāda trešā, kurai iegūt jebkuru vīrieti ir gandrīz principa jautājums, tev ir tiesības dusmoties.

FOTO: Shutterstock.com

Ja redzi, kā attiecībās uzmācīgi grib iekļūt kāda trešā, kurai iegūt jebkuru vīrieti ir gandrīz principa jautājums, tev ir tiesības dusmoties.

Attiecībās, tāpat kā jebkurā dzīves situācijā, jāpieņem dažādi lēmumi. Un ne vienmēr tie būs pareizi. Nav iespējams nodzīvot dzīvi, vienmēr pieņemot tikai “pareizos” lēmumus un saņemot tikai “pareizās” emocijas. Neviens cilvēks sevi līdz galam nepazīst. Reizēm, rīkojoties jūtu, iekāres un seksuālo vēlmju vadīti, cilvēki pieņem arī nepareizos lēmumus.

 

Pilnīgi iespējams, pēc sānsoļa tu vai tavs vīrs sapratīs, ka esošajās attiecībās neesat laimīgi un pienācis laiks šķirties.

 

Turklāt nepareizos lēmumus mēdz pieņemt gan sievietes, gan vīrieši, un atbildība par notiekošo, visticamāk, jāuzņemas abiem. Piekritīsi, kļūdas padara ikdienu piepildītāku un paver citādu skatījumu uz dzīvi, kādu nekad nesaskatītu, ja nebūtu kļūdījusies, vai ne? Citreiz pat šķietama kļūda maina iepriekšējos priekšstatus, un, pilnīgi iespējams, pēc sānsoļa tu vai tavs vīrs sapratīs, ka esošajās attiecībās neesat laimīgi un pienācis laiks šķirties. Ja pēc dēkas tomēr gribas attiecības atjaunot, ir būtiski iemācīties sadzīvot ar faktu, ka viens no jums otru ir krāpis, un to atkal un atkal neizmantot par ieroci, lai sāktu kārtējo strīdiņu. Kā atgūt uzticību un apjaust, ka tiešām esi svarīgākā sava vīrieša dzīvē? Kā viņam piedot sāpīgo nodarījumu? Šādos brīžos lieti noder kārtīga izrunāšanās, varbūt pat brauciens, ko pavadāt divvientulībā. Bet reizēm, lai pārvarētu attiecību krīzi, vajadzīga arī speciālista palīdzība. No tā nevajag kautrēties! Ja attiecības jums abiem ir svarīgas, izmanto visus līdzekļus, lai jūs atkal būtu laimīgi.


Mīlas trijstūris
Ja redzi, kā attiecībās uzmācīgi grib iekļūt kāda trešā, kurai iegūt jebkuru vīrieti ir gandrīz principa jautājums, tev ir tiesības dusmoties. Turklāt savas dusmas savam vīrietim izrādi un atklāti izstāsti, ka notiekošais tevi sāpina. “Man nepatīk, ka tu ļauj citai sievietei sēdēt tev klēpī vai masēt plecus. Man nepatīk, ka mūsu kaimiņiene tik bieži nāk ciemos, jo atkal vajadzīga gādīgā kaimiņa palīdzība!” Nepatikas iemesli var būt dažādi, bet visus savam vīrietim noteikti izstāsti. Turpmāk, kad kutelīgā situācija ar citu sievieti atkārtosies, tavs vīrs zinās, ka tas tevi sāpina, un apturēs notiekošo. Taču, ja kaisle un it kā nevainīgā koķetērija turpinās, par spīti tam, ka vīrs zina – manai sievai tas nepatīk –, tā ir tava izvēle palikt vai nepalikt kopā ar vīrieti, kurš apzināti tevi sāpina. Ir skaidrs, ka aiziet no vīrieša, ko mīli, ir grūti. Taču, tiklīdz tev ir sajūta, ka savu dzīvi nedzīvo pilnvērtīgi, būtu vērts padomāt, kur gūt spēku un drosmi, lai kaut ko esošajā situācijā mainītu.

Reklāma
Reklāma

 

Avots: www.kasjauns.lv